نمونه درب های ضد حریق

درب ضد حریق فروش درب ضد حریقبورس درب ضد حریقدرب ضد حریق در تهرانقیمت درب ضد حریقدرب ضد حریق استاندارد

مشخصات فنی درب ضد حریق فلزی با تایید آتش نشانی

1.    درب ضد حریق فلزی با تاییده آتش نشانی دارای درب به همراه چهارچوب فلزی می باشد و ضخامت چهارچوب فلزی دو میلیمتر از ورق های های هیدروکربن یا گالوانیزه می باشد که تمام این موارد توسط خانه آتش سازمان آتش نشانی مورد تایید قرار گرفته است.
2.    ورق های فلزی در داخل لنگه درب نیز از PLATE هیدروکرین با ضخامت یک و شش دهم میل ساخته می شود. در داخل لنگه فلزی نیز استراکچر خاصی وجود دارد به این ترتیب که در قسمت هایی از درب که یرآق آلات و لولای درب ضد حریق فلزی نصب می شود شبکه فلزی داخلی تقویت می شود. البته باید بیان شود که شبکه داخلی ورق های هیدروکربن علاوه بر بحث مقاومت ، موضوع نگهداری و ثابت نگه داشتن مواد داخل در ضد حریق نیز مطرح می باشد که این مواد از قبیل پشم سنگ می باشد.
3.    مهمترین ماده در داخل درب ضد حریق فلزی ، پشم سنگ استاندارد بدون مواد مضر می باشد که دانسیته ۸۰ دارد و تا دمای هشت صد و پنجاه درجه در برابر گرما مقاومت دارد. این پشم سنگ علاوه بر داشتن سرتیفیکت استاندارد از سازمان استاندارد ایران دارای درجه Aنیز می باشد.
4.    رنگ رویه درب و چهارچوب از EPOXY POLYSTER که بصورت رنگ پاشی قطب های منفی و مثبت جریان الکتریکی بر روی ورق هیدروکربن صورت می گیرد.
5.    از یرآق مورد استفاده می توان به دستگیره Anti panic و لولای مخصوص درب های ضد حریق نام برد که همه ی این موارد توسط سازمان آتش نشانی مورد تایید قرار گرفته است. درزگیر دور لنگه درب نیز نقش بسزایی در جلوگیری از خروج گازهای سمی و دود در ساختمان مشتعل دارد و علاوه بر این بدلیل جلوگیری از ورود اکسیژن به محیط باعث کند شدن پروسه اشتعال می شود.
درب ضد حریق فلزی از دو نوع فلز گالوانیزه یا ورق سیاه یا روغنی استفاده می شود که نوع فلز مورد استفاده بستگی به شرایط رطوبتی منطقه مورد استفاده می باشد. 

درب ضد حریق با تاییده آتش نشانی

درب ضد حریق دارای وزن تقریبی ۱۰۰ کیلوگرم می باشد. این نوع درب ضد حریق با یرآق آلات آنتی پنیک مختلف با برندهای D&D و داف و کاله ترکیه ساخته می شود و نوع یرآق دستگیره آنتی متر و لولای فنری ویا لولای معمولی با جک هیدرولیک می باشد و نکته مورد توجه نوع رگلاژ درب های ضد حریق فلزی می باشد که باید با پیم کوک لولای فنری به درستی انجام شود.
نصب و رگلاژ درب ضد حریق نیز بوسیله ی جوشکاری انجام می شود و نصب در ضد حریق در صورت عدم رگلاژ نامناسب باعث افتادگی از لولا در مرور زمان می شود.

ابعاد استاندارد درب ضد حریق فلزی تک لنگه

بطور کلی خلاصه ابعاد ساب فریم مورد نیاز برای درب ضد حریق مورد تایید سازمان آتش نشانی به دو دسته تقسیم بندی می شود
1.    ۱۱۲*۲۱۱ سانتی متر ابعاد داخل به داخل ساب فریم ( فریم انتظار)
2.    ۱۰۷*۲۱۱ سانتی متر ابعاد داخل به داخل ساب فریم (فریم انتظار)
البته باید بیان شود که کارخانه قابلیت تولید درب های ضد حریق فلزی با ابعاد خاص را نیز دارد. 
درب های ضد حریق فلزی دارای دستگیره آنتی پنیک از نمای درب ، دستگیره نسوز پشت و جک هیدرولیک آرام بند به همراه درزگیر پف شونده می باشد.

ابعاد استاندارد درب ضد حریق فلزی دو لنگه

بطور کلی و خلاصه می توان بیان کرد ابعاد ساب فریم یا فریم انتظار برای درب ضد حریق فلزی دو لنگه ۲۰۲*۲۱۱ سانتی متر می باشد.
درب های ضد حریق فلزی دو لنگه به انواع مختلف با یرآق متخلف تقسیم بندی می شود. 
1.    درب ضد حریق فلزی دولنگه باقابلیت بازشو فقط یک لنگه 
2.    درب ضد حریق فلزی دو لنگه با قابلیت بازشو دو لنگه
نصب و حمل درب های ضد حریق فلزی دولنگه به مراتب از تک لنگه زمان برتر می باشد. 
این نوع درب ها همانند درب های ضد حریق فلزی تک لنگه دارای دستگیره پنیک و دستگیره پشت نسوز و جک هیدرولیک آرم بند می باشد. 

قیمت درب ضد حریق در تهران

قیمت درب ضد حریق با توجه به نوع موادی که در آن به کار برده شده است تعیین می شود.

با توجه به نوع فلز مورد استفاده در این نوع درب ها قیمت درب ضد حریق می تواند متفاوت باشد.

نوع دیگری از این درب ها نیز وجود دارد که درب دودبند یا درب ضد حریق چوبی می گویند که نحوه ی قیمت درب ضد حریق چوبی نیز بر اساس مواد مورد تایید آتش نشانی تعیین می شود.

اگر به دنبال خرید درب ضد حریق استاندارد می باشید به شما پیشنهاد می کنیم ابتدا نمونه درب های ضد حریق گروه ما رو مشاهده سپس در صورت نیاز به مشاوره و اطلاع از قیمت درب های ضد حریق با ما تماس بگیرید.

02188275147

02188246389

09123478364

آدرس:تهران،اتوبان شیخ فضل اله نوری جنوب به شمال، بعد از پل ستارخان، بین چهاردهم و اله وردی، جنب داروخانه پلاک ۲ واحد 2