اینستاگرام سنادرب

خیابان آیت الله کاشانی. ابتدای ورودی جنت آباد جنوبی. پلاک۲۸ ساختمان الماس.

قیمت درب لابی ارزان، درب ورودی لابی چوبی، فلزی وشیشه خور

برای مشاهده کاتالوگ درب لابی کلیک کنید.

درب ورودی لابی فلزی، درب لابی فلزی طرح چوب، درب ورودی چوبی همگی از محصولات با کیفیت سنا درب امن می باشد. تولید درب های لابی لوکس از تخصص های اصلی سنا درب امن می باشد. ما با تکیه بر دانش و هنر کارمندان خود توانسته است لوکس ترین مدل های درب لابی تمام چوب و درب لابی فلزی را در داخل کشور تولید کند. نمونه کارهای فراوان ما در این حوزه و رضایت مشتریان عزیز باعث شده است تا به برترین برند تولید کننده درب لابی و درب چوبی در کشور تبدیل شویم. سنا درب امن علاوه بر تولید درب چوبی و درب های لابی، جدیدترین مدل های درب ضد سرقت را نیز به مشتریان خود ارائه می دهد تا تمامی نیازهای مشتریان به محصولات چوبی را پاسخگو باشد. در رنگ و ابعاد درب های لابی محدودیتی وجود ندارد و هرکدام از مدل  با توجه به نیاز مشتری قابل تولید در هر سایز و رنگی می باشد. برای سفارش و اطلاع از قیمت درب لابی و درب ضد سرقت با سنا درب امن تماس حاصل بفرمایید. 

قیمت درب لابی درب لابی جدیدترین مدل درب لابی

برای اطلاع از قیمت درب های لابی در تهران با ما تماس بگیرید.

09125610959

 

درب لابی

درب لابی به طور معمول متشکل از سه لنگه است که دو لنگه آن در کنار درب به صورت ثابت بوده و لنگه وسطی آن به عنوان درب باز و بسته میشود. شیشه های مورد استفاده در درب لابی معمولا سه جداره بوده و دارای برنزکاری هستند. در های لابی توسط چوب های طبیعی (روس،راش و…)که طی سه مرحله در دمای خاص که متناسب با درب های تمام چوب لابی است خشک می شود که این امر باعث جلوگیری از تاب خوردگی و عمر بالای درب می شود.
امروزه استفاده از درب لابی نسبت به گذشته بسیار مرسوم تر شده است به طوری که استفاده از درب لابی به یکی از ارکان مهم در هر ساختمانی به شمار می رود . درب لابی به دربی گفته میشود که به طور معمول در ورودی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد و تاثیر بسزایی در نمای ساختمان دارد .
جنس درب لابی میتواند  از جنس تمام چوب ، فلزی و یا ترکیبی از هردو باشد که با توجه به کاربردی که مدنظر مشتری است میتواند هرکدام را با توجه به نیاز خود درب لابی مد نظر خود را خریداری نماید .

درب لابی ارزان و با کیفیت و انواع درب ورودی استیل را از سنا درب امن تهیه بفرمایید.

درب ورودی لابی

درهای لابی توسط چوب های طبیعی (روس،راش و…) طی سه مرحله در دمای خاص متناسب با درب های تمام چوب خشک می شود که این امر باعث جلوگیری از تاب خوردگی و عمر بالای درب می شود.
امروزه استفاده از درب لابی نسبت به گذشته بسیار مرسوم تر شده است به طوری که استفاده از درب لابی یکی از ارکان مهم در هر ساختمانی به شمار می رود . درب لابی به دربی گفته میشود که به طور معمول در ورودی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد و تاثیر بسزایی در نمای ساختمان دارد .
درب لابی به طور معمول متشکل از سه لنگه است که دو لنگه آن در کنار درب به صورت ثابت بوده و لنگه وسطی آن به عنوان درب باز و بسته میشود . شیشه های مورد استفاده در درب لابی معمولا سه جداره بوده و دارای برنزکاری هستند.
جنس درب لابی میتواند  از جنس تمام چوب ، فلزی و یا ترکیبی از هردو باشد که مشتری میتواند با توجه به نیاز خود دربی را که مدنظر دارد خریداری نماید .
در ادامه به طور مختصر نکاتی را که باید در هنگام خرید درب لابی مد نظر قرار دهید توضیح میدهیم :
اگر شما درب لابی نیاز دارید تا به بیرون باز شود باید درب لابی ضد سرقت خریداری نمایید .درب های لابی یکی از انواع درب های ضد سرقت هستند.
درب لابی مد نظر شما باید با طرح و نمای ساختمان تطابق داشته باشد .
در هنگام خرید درب لابی باید به این نکته توجه کنید که درب لابی انتخاب شده شما، دارای شیشه های سه جداره باشد .
طرح و نقشی که معمولا توسط برنز روی شیشه های درب لابی قرار میگیرد به صورت سلیقه ای بوده و شما میتوانید با توجه به سلیقه خود درب لابی را انتخاب و خریداری نمایید .
جنس درب لابی میتواند از جنس تمام چوب ، فلزی و یا ترکیبی از هردو باشد .
در هنگام خرید درب لابی به این نکته توجه کنید که درب لابی خریداری شده توسط شما دارای شیشه های سه جداره باشد.

درب لابی جدید

مهمترین انواع درب لابی که در بازار موجود می باشد

•    درب لابی تمام چوب
•    درب لابی فلزی
•    درب لابی استیل
•    در لابی ضدسرقت

درب لابی چوبی

درب لابی تمام چوب یکی از انتخاب های بسیار جذاب برای خریدارن درب ورودی لابی می باشد. قیمت درب لابی تمام چوب ورودی بسته به اندازه آن  و همچنین جنس و طرح هایی که روی آن کار شده است متفاوت می باشد. درب ورودی لابی با چوب روس روکش شده یا چوب بلوط ،چوب راش ، چوب گردو ساخته می شود که می تواند با شیشه های دکوری تزیین شود .

به عبارت دیگر می توان گفت درب لابی یک درب می باشد که نمی توان از قبل هزینه آن را مشخص کرد موارد زیادی در قیمت درب تمام چوب لابی وجود دارد که هر کدام دارای یک تاثیر جداگانه می باشد درب لابی تمام چوب ورودی با توجه به ظاهر زیبایی که دارد بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

درب لابی فلزی 

نوعی از درب لابی فلزی می باشد. معمولی ترین نوع درب استیل ورودی ساختمان درب پروفیلی میباشد. دربی که با پروفیل استیل ساخته میشود و رنگ آن نقره ای است. پروفیل ها در حالت عادی بصورت براق هستند و برای رسیدن به یک درب مات بایستی پروفیل را با ابزار و دستگاه مخصوص خشدار کرد. بسته به نوع تجهیزات خش زنی کیفیت خش نیز متفاوت خش هنگامی مطلوب تلقی میشود که دارای عمق مناسب، منظم و هم راستا باشد.

استفاده از فلزات برای ساخت درب لابی نیز بسیار رایج می باشد چرا که  برخی از افراد بر این باور می باشند که اولا قیمت درب لابی تمام چوب بسیار بالا می باشد ثانیا امنیت این نوع از درب ها به دلیل استفاده از چوب نسبت به  درب لابی فلزی پایین تر می باشد لازم به  ذکر می باشد. قیمت درب لابی فلزی در برخی از نمونه ها بالاتر از نمونه های چوبی است

درب لابی استیل 

نوعی از درب لابی فلزی می باشد این نوع از درب دارای ظاهر بسیار زیبایی می باشد با توجه  به اینکه  استیل دارای مقاومت بالایی در برابر شرایط جوی و… می باشد از استیل  به عنوان یک ماده اولیه برای ساختن درب نیز استفاده می شود درب استیل نیز نوعی از نمونه های ساخته شده با ورق استیل  می باشد زیبایی ، مقاومت و قیمت مناسب تنها بخشی از ویژگی های درب ضد سرقت استیل می باشد قیمت درب لابی استیل با توجه  به برخی از فاکتورها مختلف می باشد درب ضد سرقت سنا درب امن ارائه دهنده این نوع از درب لابی نیز می باشد

درب لابی ضد سرقت

درب لابی ضد سرقت نیز نوعی دیگر از درب لابی می باشد که با توجه به ویژگی بسیار خوبی که  برای ایجاد امنیت دارد می تواند یک انتخاب مناسب برای خرید درب لابی باشد درب لابی ضد سرقت دارای امنیت بالایی می باشد این درب از ساختار امنیتی بالاتری نسبت به سایر انواع درب لابی برخوردار می باشد استفاده از قفل های مرکزی ، چهارچوب و…. که وظیفه ایجاد امنیت را بر عهده دارند تنها بخشی از ساختار درب لابی ضد سرقت می باشد درب ضد سرقت سنادرب نیز به عنوان یکی از مراکز فروش درب لابی ضد سرقت می باشد که در صورت  نیاز می توانید جهت خرید این محصول با ما در تماس باشید درب لابی شیشه خور

یکی از در های لابی بسیار پر کاربرد درب لابی شیشه خور می باشد این درب نیز توسط این گروه قابل ساخت و نصب می باشد استفاده از انواع شیشه ها و همچنین استفاده از انواع چوب ها و طرح ها در ساخت این گونه از دربهای لابی می تواند یک درب بسیار شیک و مناسب با خواسته های شما را به وجود آورد برای اطلاعات بیشتر در مورد این  درب می توانید با ما در تماس باشید تا همکاران ما اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار دهند.

در لابی  

در هنگام انتخاب درب لابی به نکات زیر توجه فرمایید :

  1. اگر شما درب لابی نیاز دارید تا به بیرون باز شود باید درب لابی ضد سرقت خریداری نمایید .درب های لابی یکی از انواع درب های ضد سرقت هستند.
  2. درب لابی مد نظر شما باید با طرح و نمای ساختمان تطابق داشته باشد.
  3. طرح و نقشی که معمولا توسط برنز روی شیشه های درب لابی قرار میگیرد به صورت سلیقه ای بوده و شما میتوانید با توجه به سلیقه خود درب لابی را انتخاب و خریداری نمایید .
  4. جنس درب لابی میتواند از جنس تمام چوب ، فلزی و یا ترکیبی از هردو باشد .
  5. در هنگام خرید درب لابی به این نکته توجه کنید که درب لابی خریداری شده توسط شما دارای شیشه های سه جداره باشد .