نمونه های درب لابی را در زیر مشاهده نمایید.

قیمت درب لابی درب لابی جدیدترین مدل درب لابی

برای اطلاع از قیمت درب های لابی در تهران با ما تماس بگیرید.

 

09123478364

درب های لابی

درهای لابی توسط چوب های طبیعی (روس،راش و…) طی سه مرحله در دمای خاص متناسب با درب های تمام چوب خشک می شود که این امر باعث جلوگیری از تاب خوردگی و عمر بالای درب می شود.
امروزه استفاده از درب لابی نسبت به گذشته بسیار مرسوم تر شده است به طوری که استفاده از درب لابی یکی از ارکان مهم در هر ساختمانی به شمار می رود . درب لابی به دربی گفته میشود که به طور معمول در ورودی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد و تاثیر بسزایی در نمای ساختمان دارد .
درب لابی به طور معمول متشکل از سه لنگه است که دو لنگه آن در کنار درب به صورت ثابت بوده و لنگه وسطی آن به عنوان درب باز و بسته میشود . شیشه های مورد استفاده در درب لابی معمولا سه جداره بوده و دارای برنزکاری هستند.
جنس درب لابی میتواند  از جنس تمام چوب ، فلزی و یا ترکیبی از هردو باشد که مشتری میتواند با توجه به نیاز خود دربی را که مدنظر دارد خریداری نماید .
در ادامه به طور مختصر نکاتی را که باید در هنگام خرید درب لابی مد نظر قرار دهید توضیح میدهیم :
اگر شما درب لابی نیاز دارید تا به بیرون باز شود باید درب لابی ضد سرقت خریداری نمایید .درب های لابی یکی از انواع درب های ضد سرقت هستند.
درب لابی مد نظر شما باید با طرح و نمای ساختمان تطابق داشته باشد .
در هنگام خرید درب لابی باید به این نکته توجه کنید که درب لابی انتخاب شده شما، دارای شیشه های سه جداره باشد .
طرح و نقشی که معمولا توسط برنز روی شیشه های درب لابی قرار میگیرد به صورت سلیقه ای بوده و شما میتوانید با توجه به سلیقه خود درب لابی را انتخاب و خریداری نمایید .
جنس درب لابی میتواند از جنس تمام چوب ، فلزی و یا ترکیبی از هردو باشد .
در هنگام خرید درب لابی به این نکته توجه کنید که درب لابی خریداری شده توسط شما دارای شیشه های سه جداره باشد .

مهمترین انواع درب لابی که در بازار موجود می باشد

•    درب لابی تمام چوب
•    درب لابی فلزی
•    درب لابی استیل
•    درب لابی ضد سرقت

درب لابی تمام چوب

درب لابی چوبی یا درب لابی تمام چوب نوعی از درب می باشد که از چوب برای ساخت آن استفاده می شود البته  یک تفاوت با سایر انواع درب لابی چوبی دارد این تفاوت این می باشد که در این نوع از مدل برای ساخت آن از هیچ چیز به غیر از چوب استفاده نمی شود چوب های زیادی برای ساخت درب لابی تمام چوب مورد استفاده قرار میگیرد که از مهمترین انواع چوب های مورد استفاده برای ساخت این درب می توان به  چوب راش و چوب گردو اشاره کرد فروشگاه درب ضد سرقت سنا درب آماده ارائه این نوع از  درب می باشد.

درب لابی فلزی 

استفاده از فلزات برای ساخت درب لابی نیز بسیار رایج می باشد چرا که  برخی از افراد بر این باور می باشند که اولا قیمت درب لابی تمام چوب بسیار بالا می باشد ثانیا امنیت این نوع از درب ها به دلیل استفاده از چوب نسبت به  درب لابی فلزی پایین تر می باشد لازم به  ذکر می باشد   قیمت درب لابی فلزی در برخی از نمونه ها بالاتر از نمونه های چوبی است

درب لابی استیل 

نوعی از درب لابی فلزی می باشد این نوع از درب دارای ظاهر بسیار زیبایی می باشد با توجه  به اینکه  استیل دارای مقاومت بالایی در برابر شرایط جوی و… می باشد از استیل  به عنوان یک ماده اولیه برای ساختن درب نیز استفاده می شود درب لابی استیل نیز نوعی از نمونه های ساخته شده با ورق استیل  می باشد زیبایی ، مقاومت و قیمت مناسب تنها بخشی از ویژگی های درب ضد سرقت استیل می باشد قیمت درب لابی استیل با توجه  به برخی از فاکتورها مختلف می باشد درب ضد سرقت سنا درب ارائه دهنده این نوع از درب لابی نیز می باشد

درب لابی ضد سرقت

درب لابی ضد سرقت نیز نوعی دیگر از درب لابی می باشد که با توجه به ویژگی بسیار خوبی که  برای ایجاد امنیت دارد می تواند یک انتخاب مناسب برای خرید درب لابی باشد درب لابی ضد سرقت دارای امنیت بالایی می باشد این درب از ساختار امنیتی بالاتری نسبت به سایر انواع درب لابی برخوردار می باشد استفاده از قفل های مرکزی ، چهارچوب و…. که وظیفه ایجاد امنیت را بر عهده دارند تنها بخشی از ساختار درب لابی ضد سرقت می باشد درب ضد سرقت سنادرب نیز به عنوان یکی از مراکز فروش درب لابی ضد سرقت می باشد که در صورت  نیاز می توانید جهت خرید این محصول با ما در تماس باشید درب لابی شیشه خور

یکی از در های لابی بسیار پر کاربرد درب لابی شیشه خور می باشد این درب نیز توسط این گروه قابل ساخت و نصب می باشد استفاده از انواع شیشه ها و همچنین استفاده از انواع چوب ها و طرح ها در ساخت این گونه از دربهای لابی می تواند یک درب بسیار شیک و مناسب با خواسته های شما را به وجود آورد برای اطلاعات بیشتر در مورد این  درب می توانید با ما در تماس باشید تا همکاران ما اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار دهند  

قیمت درب لابی چینی، ایرانی و ترک در تهران

ساخت و تولید درب های چوبی به طورکلی از چوب بوده که از چوب راش یا روس در این خصوص استفاده می شود که به دلیل مقاوم بودن در برابر حریق به عنوان درب ورودی و درب راه پله نیز استفاده می شود.چوب نیاز اولیه برای تولید درب های چوبی است و چوبی که برای درب چوبی استفاده می شود باید از نوع درجه یک بوده و مهم تر از همه خشک باشد.چوب های روسی در هنگام خرید معمولا دارای رطوبت بالائی هستند.بدین جهت چوب را پس از خرید به مدت ۳ الی ۴ ماه در هوای آزاد قرار داده تا رطوبت آن بصورت کامل بیرون رود.سپس چوب ها را بیرون آورده و در مجاورت هوای آزاد قرار می دهیم تا فعل و انفعالات و واکنش های خود را درهوای آزاد انجام دهد.
در های لابی توسط چوب های طبیعی (روس،راش و…)که طی سه مرحله در دمای خاص که متناسب با درب های تمام چوب لابی است خشک می شود که این امر باعث جلوگیری از تاب خوردگی و عمر بالای درب می شود.
سنا درب با چند دهه تجربه و متخصصین مجرب از جمله محدود تولیدکنندگان درب لابی می باشد.
قیمت درب لابی نیز بسته به طول و عرض آن میتواند متفاوت باشد اما آنچه که مهم می باشد این است که چوب مورد استفاده در درب لابی و همچنین کشور تولید کننده درب لابی می تواند رابطه بسیار مستقیمی با قیمت درب لابی داشته باشد معمولا کشور درب لابی به سه صورت در بازار یا به عبارت دیگر سه تولید کننده درب لابی در بازار موجود می باشد.
قیمت درب لابی چینی
قیمت درب لابی ایرانی
قیمت درب لابی ترک
قیمت درب لابی چینی از دو نوع درب لابی ترک و درب لابی ایرانی ارزان تر می باشد البته لازم به ذکر می باشد که قیمت درب لابی ترک در بازار درب دارای تقاضای بیشتری بوده و به همین دلیل نیز دارای قیمت بیشتری می باشد

 

برای اطلاع از لیست قیمت درب های لابی اینجا کلیک نمایید 

 

مطالب مشابه : خرید اینترنتی درب ضد سرقت