اینستاگرام سنادرب

خیابان آیت الله کاشانی. ابتدای ورودی جنت آباد جنوبی. پلاک۲۸ ساختمان الماس.

درب ضد سرقت مدل سی گل

درب مدل سی گل

درب ضد سرقت مدل سی گل

  • 1401/7/23
  • بازدید: 1460 نفر

برای خرید و اطلاع از قیمت درب ضد سرقت مدل سی گل با سنا درب امن تماس بگیرید. در فروشگاه سنا درب امن می توانید محصولات به به صورت کاملا سفارشی خریداری نمایید.

مشخصات درب ضد سرقت مدل سی گل

نوع رویهام دی اف 10 میل
روکش های قابل تولیدچوب راش، بلوط آمریکایی
ابعاد210*110 (امکان ساخت در ابعاد دلخواه)
عایق صوتیدارد
قفل دربضد سرقت ترک

 

درب های ضد سرقت از امن ترین و مقاوم ترین مدل های درب ورودی ساختمان می باشد. این درب ها را می توان در مدل های دلخواه با سطح امنیتی متفاوت خریداری نمایید. ضخامت فلز مورد استفاده در این مدل از درب ضد سرقت 1.5 می باشد و از رنگ الکترواستاتیک برای چهارچوب استفاده شده. استفاده از رنگ الکترواستاتیک می تواند مقاومت درب را افزایش و موجب افزایش طول عمر درب شود. قیمت درب ضد سرقت مدل سی گل ارزان و بسیار مناسب است. 

برای افزایش امنیت از قفل های ضد سرقت ترک و استراکچرهایی از شبکه های فولادی و آهنی استفاده شده است. برای نصب درب ضد سرقت بهتر است از یک فرد با تجربه در این زمینه کمک بگیرید. در درب های ضد سرقت اصل از عایق صوتی استفاده و همچنین این درب ها عایق بسیار مناسبی برای حرارت هستند.

روکش موجود بر روی این محصول از جنس راش طبیعی بصورت برجسته و با کیفیت بالا بوده و سایز در نظر گرفته شده برای این رویه 8 میلی متر است که از استاندارد ایده آلی برخوردار است.

قفل مورد استفاده برای این درب از نوع ترک بوده و دارای سطح ایمنی بسیار بالا است. دیگر یراق آلات این محصول نیز شامل سه عدد لولای جوشی ترک، دستگیره ثابت آنتیک زیتونی، چشمی و درکوب ایتالیایی می باشد.

محصولات: درب ضد سرقت قهوه ای، درب cnc، درب ضد سرقت راش

 

برای ثبت سفارش خرید و اطلاع از قیمت درب مدل سی گل با سنا درب امن تماس بگیرید.