اینستاگرام سنادرب
این سایت متعلق به مجموعه سنا درب امن است.

خیابان آیت الله کاشانی. ابتدای ورودی جنت آباد جنوبی. پلاک۲۸ ساختمان الماس.

انواع درب ضد حریق | درب ضد آتش | درب ضد حریق اتاق سرور | قیمت درب ضد حریق

درب ضد حریق,درب ضد آتش ,درب بیمارستانی,قیمت درب ضد حریق

انواع درب ضد حریق | درب ضد آتش | درب ضد حریق اتاق سرور | قیمت درب ضد حریق

 • 1398/1/21
 • 14158 نفر
درب ضد حریق به انواعی از درب ها اطلاق می شود که در مقابله حریق و انتشار آتش به مکان های دیگر مدت ساعات زیادی مقاومت می کند. درب های ضد حریق تولید شده در سنا درب امن همگی دارای تاییدیه سازمان آتش نشانی می باشند.

درب ضد حریق به مدلی از درب ها گفته می شود که در مقابله حریق و انتشار آتش به مکان های دیگر مدت ساعات زیادی مقاومت می کند.این نوع درب ها بر اساس ساختار و مکان  مورد استفاده آن از متریال مختلفی ساخته شده و به دلیل نوع ساخت و مراحل ساخت این درب ها موجب شده تا یک درب مقاوم در برابر حرارت و شعله های آتش باشد.

در ساختمان ها برای ایجاد کردن فضایی امن و مستقل از درب هایی استفاده می کنند که برای تامین ایمنی ساختمان این نوع درب ها باید از نوع درب ضد حریق باشد تا در زمانی که در بسته است مانع از پخش آتش به سایر نقاط شود و زمانی هم که درب باز می باشد امکان عبور راحتر و سریع تر ساکنین بوجود آید. در نتیجه درب ضد حریق با این امکان که جلوی نفوذ آتش در مدت زمان طولانی را به بخش های دیگر می گیرد موجب عبور راحت و سریع افراد در شرایط سخت و اضطراری نیز می شود. به منظور خرید و اطلاع از قیمت درب ضد حریق با سنا درب امن تماس بگیرید.

مشاهده کاتالوگ محصولات درب ضد حریق

فروش انواع درب ضد حریق در فروشگاه سنا درب امن

درب ضد حریق ارزان ار دیگر محصولات تولید شده در سنا درب امن می باشد. سالانه در سراسر جهان در اثر عدم رعایت اصول و استانداردهای تدوین شده برای ساختمان ها، حوادث و سوانح دلخراش و جبران ناپذیری از قبیل جراحات و تلفات جانی و خسارات مالی اتفاق می افتد. بر همین اساس همواره سازمان های جهانی در تلاشند تا استانداردهایی را تدوین کنند که ضامن ایمنی ساختمان برای جلوگیری از بروز حوادث غیر مترقبه باشند. سنا درب امن با هدف بالا بردن سطح ایمنی ساختمان ها در برابر حریق با بهرهگیری از نیروهای متخصص در تلاش برای تولید کالای مطابق با استاندارد و بهترین کیفیت می باشد. درب مقاوم در برابر آتش ( درب ضد حریق ) با توجه به میزان مقاومت در برابر حریق (آتش) نقش مهمی در زمینه محافظت در برابر آتش و پیشگیری از ضرر و زیان دارد. آنها به عنوان سیستم عایقی در برابر آتش برای جلوگیری از انتشار آتش و دود در بخشهای مختلف ساختمان به کار می روند. دربهای ضد حریق، فراری ایمن از سازه ها و ساختمانها را در مواقع وقوع آتش، زلزله و غیره امکان پذیر می نماید.

فروشگا سنا درب امن عرضه کننده بهترین انواع درب ضد سرقت، درب لابی، درب ضد حریق و درب داخلی ساختمان در ایران.

درب ضد حریق از نظر کاربرد :

 1.  درب های خروج اضطراری برج های مسکونی و اداری
 2. درب مخصوص نیروگاه برق
 3. درب بیمارستانی
 4. درب خزانه ها و انبار

نکات قابل توجه در زمان خرید درب ضد حریق :

 •  مقاومت در در برابر حرارت از یک ساعت بیشتر
 •  ضخامت ورق فولادی حایز اهمیت اشت .

برای مشاهده محصولات دربهای ضد حریق کلیک بفرمایید.

 

انواع درب ضد حریق

انواع درب ضد حریق

درب های ضد حریق در انواع و متریال های مختلفی ارایه می شود که در این بخش به توضیحی از هرکدام از این درب ها می پردازیم:

درب ضد حریق فلزی (آتش نشانی)

درب ضد حریق فلزی در ساختمان هایی که ارتفاع آنها کمتر از 23 متر باشد باید مطابق با استانداردهای آتش نشانی و تاییدیه سازمان نظام مهندسی استفاده شود و برای ساختمان هایی با ارتفاع بالای 23 متر باید مطابق با استاندارهایUL دار عمل کرد. درب ضد حریق فلزی باید دارای دستگیره های بازشو از پشت به همراه آرام بند باشد. درب ضد حرق فلزی دارای درب و چهارچوب فلزی می باشد. روکش چهار چوب استفاده شده برای چهارچوب و درب از جنس ورق های گالوانیزه فولادی می باشد. در داخل درب ضد حریق از ماده مهمی استفاده می شود که تا دمای 850 درجه در مقابل حرارت و دما مقاومت نشان می دهد. 
درب ضد حریق فلزی را می توان در رنگ های دلخواه یافت همچنین  برای یراق آلات مورد استفاده در این درب ضد حریق نیز باید از متریالی استفاده شود که در برابر آتش مقاومت بالایی داشته باشد و درز گیر استفاده شده نیز باید مطابق با استاندارد ها باشد زیرا نقش بسیار مهم و بسزایی در جلوگیری از خروج دود و گازهای سمی ناشی از آتش سوزی به بیرون ایفا می کند. درب های ضد حریق فلزی دارای ضخامت 5.5 سانتی متر می باشد و به دلیل ضخامت بالای درب امکان نصب درب فلزی بر روی چهارچوب چوبی وجود ندارد.
 بر اساس استاندارهای آتش نشانی درب ضد حریق فلزی باید دارای وزن تقریبی 100 کیلو گرم، یراق آلات مورد استفاده آنتی پینیک، و نوع دستگیره ها آنتی متر و لولای فنری ومعمولی با جک هیدرولیک و آرام بند باشد. ابعاد درب فلزی ضد حریق بر اساس استاندارد ها باید عرض بین 110-105 سانتی متر باشد .

درب ضد حریق چوبی

درب ضد حریق چوبی که از اسم آن پیداست با چهار چوب چوبی ساخته می شود. در پایین این نوع درب ها یک قسمت متحرک موجود است که در زمان بسته شدن، قسمت محرک پایین می باشد که باعث می شود تا مانع از ورود دود شود. ضخامت درب چوبی ضد حریق متناسب با تایید آتش نشانی باید 1.5 سانتی متر باشد. و باید طبق استاندارد های ساختمانی در ساختمانهای بالای 23 متر از این درب ها که با اصطلاح به آنها دود بند نیز می گویند، نصب شود. مطابق استاندارد ها چوب این نوع درب ها باید از نوع خشک و بدون هیچ گونه کنده کاری و بر جستگی باشد. 
درب ضد حریق چوبی به دلیل نصب آسان تر و استفاده راحتر از آن نسبت به درب ضد حریق فلزی از طرفداران بیشتری برای استفاده کنندگان دارد. درب های چوبی ضد حریق بر روی چهار چوب فلزی و چوبی امکان پذیر است که بسته به نظر و استاندارد های مطابق با در باید یکی از دو نوع چهارچوب را انتخاب کنید. 
درب چوبی ضد حریق تماماٌ چوبی که درب و چهارچوب از یک جنس و رنگ چوب می باشد از زیبایی خاص برخوردار است که موجب زیبایی محیط می شود. درب چوبی ضد حریق مقاومت بالایی در برابر حرارت دارد و به دلیل نوع متریال خاص مورد استفاده و نحوه تولید آن  قیمت بالاتری را نسبت به سایر درب های ضد حریق دارد. 

مشخصات درب ضد حریق چوبی

 • درب تمام چوب از جنس چوب یولکا روس کاملاً خشک شده
 •  ضخامت حداقل ۵۲ میلی متر بدون ابزار یا  CNC
 •  لنگه درب به ضخامت 5/6 سانتی متر که از دو لایه ورق 1.5 میل که بین ورق ها توسط پشم سنگ با وزن مخصوص 80 و120 کیلو گرم و با ضخامت 50 میلی متر پر شده است.
 •  امکان نصب جک آرام بند مرغوب خارجی با قیمت قابل رقابت
 • چهارچوب ورق 2 میل با رنگ الکترو استاتیک می باشد.
 •  دستگیره آنتی متر با مارک کاله قابل تنظیم نسبت به عرض درب استفاده شده است.
 • از دو لولا ضد حریق به طول 17 سانتی متر که لولا بالا فنر دار می باشد که موجب باز شدن سریع درب در مواقع اضطراری می شود.
 •  دور تا دور چهارچوب لاستیک دود بند نصب می گردد که در هنگام آتش سوزی این لاستیک متورم شده و مانع انتقال دود از طبقات به راه پله می گردد.
 •  دربهای ضد حریق چوبی قابل ساخت در ابعاد دلخواه هستند.

درب ضد حریق چوبی کد WFR01

درب ضد آتش

با توجه به بلند سازی هایی که امروزه بسایر مرسوم گشته و الزامات آتش نشانی در مورد ساختمان های با بنای ساخت بالا و ساختمان های با ارتفاع بالا یکی از موارد بسیار مهم در این ساختمان ها درب ضد حریق چوبی یا درب ضد حریق فلزی می باشد. 
در بعضی از ساختمان ها سازندگان از درب های ضد حریق چوبی و چهارچوب چوب یا فلزی استفاده می کنند و این امر بستگی به تاریخ دریافت جواز و منطقه ای که ساختمان در آن ساخته شده است دارد.
درب ضد حریق فلزی یا درب آتش نشانی به دو صورت در ساختمان ها مورد استفاده قرار میگیرد.
مورد اول در ساختمان های با ارتفاع کمتر از 28 متر که در این ساختمان ها درب ضد حریق فلزی با استاندارد آتش نشانی و تاییدیه نظام مهندسی استفاده میگردد.
مورد دوم ساختمان های با ارتفاع بیش از 28 متر که در این ساختمان ها درب های ضد حریق فلزی با استاندارد یو ال (درب ضد حریق UL دار ) استفاده می شود.
بسیاری از انبوه سازان از درب ضد حریق شیشه خور  در ساختمان های خود استفاده می کنند.
شرکت سنا درب امن این توانمندی را دارد که با توجه به نیاز مشتری از آپشن های متعددی بر روی درب ضد حریق فوق مانند سیستم دزدگیر کدینگ ، استفاده از شیشه با ابعاد مختلف بر روی لنگه درب ضد حریق ،روکوب چوبی بر روی چهار چوب فلزی ، استفاده از چشمی دیجیتال هوشمند ، کلاف آلومینیومی دور لنگه ، قفل مولتی سیستم ۱۴ زبانه ، تغییر در ابعاد و رنگ درب ، استفاده از پشم سنگ با دانسیته های متفاوت ، پشم شیشه و یا یونولیت در داخل لنگه ، انتخاب نوع رویه با روکش های فلزی در قطر های متنوع و مختلف ، استفاده از دستگیره ها و درکوب ها و رزت های مختلف بر روی لنگه درب و بسیاری از آپشن های متنوع دیگر برای درب ضد حریق استفاده کند.
به علت نبود آپشن های متعدد بر روی درب ضد حریق به صورت استاندارد می توان درب ها را بر اساس نیاز خریدار به صورت سفارشی ساخت و قیمت بسیار مناسب تری را برای خریدار مهیا ساخت.

انواع درب ضد حریق شیشه ای

دربهای ضدحریق در انواع متفاوتی قابل ارائه می باشند؛ از جمله: درب ضد حریق شیشه ای لولایی، درب ضد حریق شیشه ای کشویی و ... . انتخاب هر یک از این مدل ها بر اساس محل مورد استفاده متغیر می باشد و هر کدام را باید با توجه به اندازه دهنه، متراژ کار، وجود فضای کافی برای باز و بسته شدن درب انتخاب نمود. درب شیشه ای ضدحریق می تواند در مدل تک درب و دو درب اجرا شود. همچنین می توان نیمه ای از درب را به صورت ثابت و نیمه دیگر آن را به صورت بازشو پیاده سازی نمود که از این مدل اکثرا برای شیشه های دودبند و یا دربهای کشویی استفاده می شود.

درب ضد حریق شیشه خور

اما درب ضد حریق شیشه دار یا همان درب ضد حریق شیشه خور در اکثر موارد برای اتاق های سرور و کارخانجات و یا مراکز تولید و حساس به کار میرود که برای چک و بازرسی محل نیاز بیشتری به درب ضد حریق شیشه خور دارند و نیز 90 درصد درب های ضد حریق که در بیمارستان ها به کار میرود دارای شیشه ضد آتش هستند.
برای ساخت درب ضد حریق شیشه دار باید برش مخصوصی به ورق داد و نوار نسوز کنار شیشه نیز با دقت بالایی نصب شود چرا که این نوار باید از نفوذ دود نیز جلوگیری به عمل آورد زیرا همانطور که میدانید یکی از عواملی که در هنگام آتش سوزی از فرار افراد جلوگیری میکند خفگی بر اثر دود آتش سوزی و نفس تنگی حاصل از آن است.

یراق آلات درب ضد حریق

درب ضد حریق

بنا به نوع درب ضد حریق در انواع چوبی و فلزی یراق آلات استفاده شده برای هرکدام نیز متفاوت خواهد بود. یراق آلات مورد استفاده درب های ضد حریق باید از نوع پنیک و مقاوم در برابر حرارت و شعله های آتش باشد تا در کارآیی درب ضد حریق به آن کمک نمایید.
دستگیره ضد حریق پنیک برای درب های فلزی در دو نوع اهرمی و فشاری موجود می باشد. که دستگیره فشاری به دلیل عملکرد و استفاده راحتر از محبوبیت بیشتری برخوردار می باشد. این نوع دستگیره ها متناسب با رنگ درب می تواند در رنگ های مختلفی استفاده شود. نحوه کار کردن این نوع دستگیره ها به این صورت است که برای باز کردن درب نیازی به استفاده از دست نمی باشد و می توان در مواقع اضطراری و فرار با کمک ضربه ای با پا زبانه در باز می شود که باعث باز شدن با سرعت در می شود. دستگیره ای ضد حریق پنیک مقاوم بالایی در برابر حرارت و دما دارد و در هنگام آتش سوزی برای در امان بودن افراد و جراحت ندیدن دست ها هنگام باز شدن در، امکان باز شدن آن بدون نیاز به دست امکان پذیر می باشد.
درزگیر های استفاده شده در درب ضد حریق باید ازنوع درزگیر های استفاده شده در دود بند باشد و نحوه عملکرد آن باید به گونه ای باشد که هنگام آتش سوزی موجب باد کردن درزگیر شود که موجب می شود تا مانع عبور دود و گازهای متصاعد شده ناشی از آتش سوزی می شود.

سیستم باز و بسته شدن درب ضد حریق

درب های ضد حریق مطابق با استاندارد هاباید به گونه ای باشند که باز و بسته شدن آن از نوع خود بسته شو باشد. مگر در ساختمان ها و مکانهایی که نیازی به کنترل ساختمان ها مطابق با استاندارد های ملی ساختمان و آتش نشانی نباشد.
درب های ضد حریق باید از نوعی دستگیره ها استفاده شود که بدون نیاز به دست و با ضربه ای به راحتی امکان باز شدن آن در شرایط اضطراری آتش سورزی به راحتی وجود داشته باشد و همچنین به دلیل استفاده از آرام بند و جک در سیستم درب ضد حریق نحوه بسته شدن در باید به صورتی باشد که نیازی به استفاده از دست نباشد و در خود به خود بسته شود تا از ورود آتش به فضاهای مستقل دیگر جلوگیری کند. طبق استاندارد ها باید بر روی درب های ضد حریق در دو طرف آن علامت و نوشته "در حریق بسته نگه داشته شود"وجود داشته باشد.

 لیست قیمت درب ضد حریق

قیمت درب ضد حریق

با توجه به نوسان قیمت مصالح و ابزارهای مورد نیاز جهت ساخت درب ضد حریق لیست قیمت ها در وب سایت درج نمی شوند. شما مشتری عزیز می توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما و برقرای تماس از قیمت محصولات شرکت مطلع شوید. همچنین اگر همکاری شما مشتری عزیز در خرید محصولات ما ادامه داشته باشد تخفیف های بسیار ویژه جهت ادامه همکاری به شما تعلق می گیرد.

ویژگی های درب ضدحریق

دسترسی آسان

درب ضد حریق به عنوان راه فرار در مواقع خاص مانند آتش سوزی مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا رنگ آنها قرمز روشن است تا در مواقع اضطراری قابل رویت باشد و همچنین امکان باز شدن آن با هل دادن دستگیره در زمان مواجه با آتش وجود دارد.

میزان دید

وجود قسمت شیشه ای (دریچه بازدید) در درب ضد حریق ، باعث رویت آتش و دود در محوطه آتش، جهت جلوگیری از برخورد با آن.

مقاومت در برابر آتش

مهم ترین فاکتور درب ضد حریق، میزان مقاومت در برابر آتش است. این میزان مقاومت در برابر آتش بدون صدمه دیدن و تغییر شکل درب در مدت زمان مشخص تعیین می شود. میزان مقاومت درب ضد حریق، بر حسب دقیقه محاسبه شده ( گاهی بر ساعت ) و میزان استقامت آن در تقابل با آتش می باشد.

فشردگی هوا

درب ضد حریق راه دسترسی خروجی امن از محوطه آتش گرفته می باشد. در نتیجه مهم است که از نفوذ دود به خروجی امن جلوگیری کند و به همین منظور عایق دود هم دارد.

عایق صوتی

این نوع درب ها در اماکنی مانند مدرسه، تئاتر، استودیو و غیره به کار می رود. علاوه بر خاصیت ضد حریق بودن عایق صوتی نیز بوده و می توانند از ورود سر و صدای ناخواسته به داخل محیط جلوگیری کنند

مشخصات فنی درب ضد حریق

مشخصات و ابعاد درب ضد حریق

 • درب های ضد حریق ساخته شده از ورق فولادی می باشند. 
 • ضخامت کلاف : ورق روغنی 2 میلیمتر 
 •  ضخامت لنگه : ورق 1.5 میلیمتر روغنی 
 •  عایق داخل لنگه : پشم سرامیک یا پشم سنگ است ، هر عدد درب ضد حریق دارای لولای فولادی ضد سایش می باشد 
 • پوشش رنگ : الکترواستاتیک 
 •  قفل آنتی پنیک در انواع مختلف بستگی به کاربری ساختمان دارد.
 •  همچنین شرکت ما می تواند به درخواست شما هر نوع درب فنی مهندسی را در ابعاد و کاربری های مختلف طراحی و اجرا نماید.

ابعاد استاندارد درب ضد حریق فلزی تک لنگه

بطور کلی خلاصه ابعاد ساب فریم مورد نیاز برای درب ضد حریق مورد تایید سازمان آتش نشانی به دو ابعاد تقسیم بندی می شود

 1.  ۱۱۲*۲۱۱ سانتی متر ابعاد داخل به داخل ساب فریم ( فریم انتظار)
 2.  ۱۰۷*۲۱۱ سانتی متر ابعاد داخل به داخل ساب فریم (فریم انتظار)

البته باید بیان شود که کارخانه قابلیت تولید درب های ضد حریق فلزی با ابعاد خاص را نیز دارد. 
درب های ضد حریق فلزی دارای دستگیره آنتی پنیک از نمای درب ، دستگیره نسوز پشت و جک هیدرولیک آرام بند به همراه درزگیر پف شونده می باشد.

ابعاد استاندارد درب ضد حریق فلزی دو لنگه

بطور کلی و خلاصه می توان بیان کرد ابعاد ساب فریم یا فریم انتظار برای درب ضد حریق فلزی دو لنگه ۲۰۲*۲۱۱ سانتی متر می باشد.
درب های ضد حریق فلزی دو لنگه به انواع مختلف با یراق مختلف تقسیم بندی می شود. 

 1.  درب ضد حریق فلزی دولنگه باقابلیت بازشو فقط یک لنگه 
 2.  درب ضد حریق فلزی دو لنگه با قابلیت بازشو دو لنگه

نصب و حمل درب های ضد حریق فلزی دولنگه به مراتب از تک لنگه زمان برتر می باشد. 
این نوع درب ها همانند درب های ضد حریق فلزی تک لنگه دارای دستگیره پنیک و دستگیره پشت نسوز و جک هیدرولیک آرام بند می باشد. 

درب ضد حریق با تایید آتش نشانی

درب ضد حریق

 • درب های ضد حریق فلزی با تاییده آتش نشانی دارای درب به همراه چهارچوب فلزی می باشد و ضخامت چهارچوب فلزی دو میلیمتر از ورق های هیدروکربن می باشد که تمام این موارد توسط خانه آتش سازمان آتش نشانی مورد تاییده قرار گرفته است.
 •  ورق های فلزی در داخل لنگه درب نیز از PLATE هیدروکرین با ضخامت یک و شش دهم میل ساخته می شود. در داخل لنگه فلزی نیز استراکچر خاصی وجود دارد به این ترتیب که در قسمت هایی از درب که یرآق آلات و لولای درب ضد حریق فلزی نصب می شود شبکه فلزی داخلی تقویت می شود. البته باید بیان شود که در شبکه داخلی ورق های هیدروکربن علاوه بر بحث مقاومت ، موضوع نگهداری و ثابت نگه داشتن مواد داخل درب ضد حریق نیز مطرح می باشد که این مواد از قبیل پشم سنگ می باشد.
 •  مهمترین ماده در داخل درب ضد حریق فلزی ، پشم سنگ استاندارد بدون مواد مضر می باشد که دانسیته ۸۰ دارد و تا دمای هشت صد و پنجاه درجه در برابر گرما مقاومت دارد. این پشم سنگ علاوه بر داشتن سرتیفیکت استاندارد از سازمان استاندارد ایران دارای درجه آ استاندارد نیز می باشد.
 •   رنگ رویه درب و چهارچوب از EPOXY POLYSTER که بصورت رنگ پاشی قطب های منفی و مثبت جریان الکتریکی بر روی ورق هیدروکربن صورت می گیرد.
 •  از یراق مورد استفاده می توان از دستگیره Anti panic و لولای مخصوص درب های ضد حریق نام برد که همه ی این موارد توسط سازمان آتش نشانی مورد تایید قرار گرفته است. درزگیر دور لنگه درب نیز نقش بسزایی در جلوگیری از خروج گازهای سمی و دود در ساختمان مشتعل دارد و علاوه بر این بدلیل جلوگیری از ورود اکسیژن به محیط باعث کند شدن پروسه اشتعال می شود.

درب های ضد آتش

درصورتی که نیاز به درب ضد آتشی دارید که از دو طرف مطمئن قفل شود و چپ باز شو یا راست باز شو بوده و یا دارای انواع قفل های رمز دار ، قفل های کارتی و نیز دستگیره های مخصوص و یا هر نوع امکانات خاصی که مد نظر دارید باشد ما در اسرع وقت آن را برایتان تولید میکنیم… عقد قرار داد برای ساخت انواع درب ضد دود و حریق با پیمانکاران گرامی و شما عزیزان باعث افتخار ما بوده ، هست و خواهد بود که پس از هماهنگی های لازم در اسرع وقت صورت میگیرد و تمام نیاز های شما در این زمینه را برطرف خواهیم کرد که بار دیگر خواهشمند است برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تولید و ساخت انواع درب اتاق سرور

درب اتاق سرور همانطور که از اسمش پیداست برای اتاق هایی استفاده می شودکه در آن ها سرور و یا سیستم هایی که زیاد داغ میکنند استفاده میشود که به دلیل بالا رفتن دمای هوا و حرارت احتمال آتش سوزی و حریق بر اثر اتصالات برق زیاد است و به همین دلیل در این اتاق ها از درب ضد حریقمخصوصی که به درب اتاق سرور معروف است استفاده میشود که هر ابعاد و اندازه و مشخصاتی که بخواهید برای شما تولید کرده و با کمال افتخار در خدمت شما هستیم.

درب بیمارستانی

پیمانکاران و سازندگان بیمارستان بهتر از هر کسی میدانند که برای درب های اتاق عمل و … ملزم به استفاده از درب های ضد آتش سوزی تک لنگه و دولنگه با ابعاد مختلف هستند که ما درب بیمارستانی را نیز با هر ویژگی و ابعاد و اندازه ای که نیاز داشته باشند تولید میکنیم و آماده عقد قرارداد با ایشان هستیم همچنین تاییدیه برای ایشان ارسال میشود و خیالشان از بابت همه چیز راحت باشد.

درب مقاوم در برابر آتش سوزی

خوشبخانه سنا درب امن با استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا سعی در جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان داشته و به دنبال اهداف برون مرزی و صادرات درب به دیگر کشورها نیز میباشد. و همچنین ارسال درب های ضد آتش به تمام شهرهای ایران انجام میشود

درب خروج اضطراری

طبق تعریف درب خروج اضطراری باید مقاوم در برابر آتش سوزی و حرارت باشد و بتواند 1100 درجه سانتی گراد را حداقل طی یک ساعت یا همان 60 دقیقه تحمل کند تا به منظور فرار در زمان آتش سوزی کارامد باشد، رنگ کوره و دستگیره آنتی پنیک و… از جمله موارد لازم برای امنیت بیشتر واجب در ساخت هستند. ضمن اینکه برخی از این ویژگی ها با توجه به نیاز شما قابل تغییر هستند.

هرچند نیازی به مراجعه حضوری نیست و خرید یا مشاوره در رابطه با درب ضد حریق شما با تماس تلفنی میتواند به طور کامل انجام بشود اما خواهشمند است در صورت رجوع هماهنگی های لازم را طی تماس تلفنی از قبل انجام دهید تا در مواردی نادر شرمنده شما دوستان و عزیزان گرامی نشویم.
با ما تماس بگیرید همواره در خدمت شما هستیم.

بورس درب ضد حریق در تهران

درب ضد حریق همانند درب ضد سرقت دارای بورس می باشد و شما می توانید به بورس این درب ها مراجعه کنید و درب را از بورس ارائه دهنده درب ضد حریق خریداری کنید به عبارت دیگر برخی از دفاتر درب ضد سرقت درب ضد حریق را نیز ارائه می دهند

فروشگاه اینترنتی خرید درب ضد حریق

فروشگاهای اینترنتی درب ضد حریق نیز یک روش آسان برای خرید درب ضد حریق می باشد که ارائه دهنده انواع مختلفی از این درب ها به همراه تایید آتشنشانی می باشد در صورت نیاز به هر گونه مشاوره می توانید با شماره های مندرج در وب سایت با ما در تماس باشید تا کارشناسان این مجموعه اطلاعات کامل در مورد خرید درب ضد حریق به همراه قیمت آن را در اختیار شما قرار دهند.

نمونه های درب ضد حریق سنا درب امن

درب ضد حریقدرب ضد حریقنمونه درب ضد حریق

 

برای مشاهده لیست قیمت درب های ضد سرقت اینجا کلیک کنید