اینستاگرام سنادرب
این سایت متعلق به مجموعه سنا درب امن است.

خیابان آیت الله کاشانی. ابتدای ورودی جنت آباد جنوبی. پلاک۲۸ ساختمان الماس.

قیمت درب طلا فروشی استیل ضد سرقت

درب طلافروشی,درب استیل طلا فروشی

قیمت درب طلا فروشی استیل ضد سرقت

  • 1401/10/26
  • 4659 نفر
درب طلا فروشی از محصولاتی است که باید دارای امنیت و مقاومت بالایی باشد. مناسب ترین درب برای نصب به عنوان درب طلافروشی، درب استیل است.

طلا فروشیها از مهمترین مغازه ها هستند که امنیت در آنها از اهمیت فوق العاده زیادی برخوردار است. یکی از مهمترین تجهیزاتی که میتواند به برقراری و افزایش امنیت طلا فروشی ها کمک کند، استفاده از دربهای ایمن و ضد سرقت است. این دربها میتوانند انواع مختلفی داشته باشند. در این مقاله قصد داریم شما را به طور کامل با انواع درب طلا فروشی و ویژگیهای آنها آشنا کنیم. 

برای خرید انواع درب ضد سرقت طلافروشی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

درب ضد سرقت استیل از محبوب ترین محصولات در این زمینه می باشد.

درب ورودی طلا فروشی

دربهای ورودی طلا فروشیها هم از بعد امنیت و هم از بعد زیبایی اهمیت زیادی دارند. از این رو باید دربهایی برای ورودی مغازه های طلا فروشی تعبیه شوند که هم ظاهری شیک و درخور و هم امنیت بالایی را برای جلوگیری از سرقت طلاها داشته باشد. تجهیزات مختلفی مانند شیشه های هوشمند، دوربینهای امنیتی و آژیر خطر معمولا در طلا فروشیها به کار گرفته میشود، ولی استفاده از دربهای ورودی ضد سرقت از مهمترین آنها میباشد. 

درب ورودی مغازه طلا فروشی

درب ورودی مغازه طلا فروشی اولین فاکتور مهم در امنیت مغازه طلا فروشی است. به همین دلیل طلا فروشان همواره دربهایی را برای ورودی تهیه میکنند که کیفیت بالا داشته باشد. علاوه بر آن زیبایی درب مغازه طلا فروشی میتواند بر جذب مشتری و لوکس کردن مغازه تاثیر زیادی داشته باشد. 

درب استیل طلا فروشی

دربهای ورودی طلا فروشی معمولا از جنس استیل هستند. دربهای استیل هم امنیت زیادی را برقرار میکنند و هم ظاهری لوکس و هماهنگ با مغازه طلا فروشی ایجاد میکنند. این دربها از محبوبترین دربهای مناسب برای طلا فروشی هستند. شما عزیزان برای تهیه درب استیل طلا فروشی میتوانید با کارشناسان شرکت سنا درب امن مشورت کنید و بهترین و ایمن‌ترین درب استیل را برای طلا فروشی خود سفارش دهید.

یراق آلات دربهای طلا فروشی

نوع و کیفیت یراق آلات به کار رفته در دربهای طلا فروشی، میتواند تا حدود زیادی میزان امنیت ابن دربها را تعیین کند. این یراق آلات میتواند شامل دستگیره، قفل، لولا و آرام بند باشد.

قفل درب طلا فروشی

از مهمترین تجهیزات دربها به خصوص دربهای طلا فروشیها قفل درب است. قفلها بسته به نوع و دسترسی که دارند قیمتهای متفاوتی هم دارند. این قفلها میتوانند ساده، آویز، کتابی و هوشمند باشند. بدون شک قفل دربهای طلا فروشی باید از نوع قفل دیجیتال باشد تا امینت مورد نیاز را برای طلاها برقرار کند. قفلهای هوشمند سیستم ضد سرقت دارند و به دلیل محدودیت دسترسی و کنترل از راه دوری که ایجاد میکنند خیال طلا فروشان را تاحد زیادی راحت میکند.

قیمت درب طلا فروشی چگونه است؟

قیمت درب طلا فروشی به عوامل مختلفی از جمله جنس درب، طرح و رنگ درب، نوع درب، ابعاد درب، تجهیزات و یراق آلات درب و همچنین نوع و جنس دستگیره درب بستگی دارد. در ادامه تک تک این موارد را بررسی میکنیم:

جنس و کیفیت درب

دربهای استیل به نسبت دربهای دیگر قیمت بیشتری دارند. برخی از دربهای طلا فروشیها از بهترین و با کیفیت ترین استیل تولید میشوند و به دنبال آن قیمت بالاتری هم دارند.

طرح و رنگ درب

طرح درب طلا فروشی بر قیمت آن تاثیر میگذارد. دربهایی که طرح مدرن داشته باشند از قیمت بالاتری برخوردار هستند.

اندازه درب

هرچه ابعاد و اندازه درب طلا فروشی بیشتر باشد، به همان نسبت نیز هزینه بیشتری برای آن باید پرداخته شود. 

تجهیزات و دستگیره درب

تجهیزات درب مانند ریموت ورود و خروج یا استفاده از دستگیره های مدرن و ضد سرقت قیمت تمام شده درب طلا فروشی را تا حد زیادی بالا میبرد.

نوع درب

دربهایی که به سفارش مشتریان ضد سرقت طراحی میشوند نسبت به دربهای معمولی قیمتهای بالاتری دارند.

خرید درب طلا فروشی

بررسی کردیم که امنیت و زیبایی دربهای طلا فروشی چقدر اهمیت دارد. بنابراین هنگام خرید این دربها باید به کیفیت و طراحی آنها دقت ویژه کنید. برای خرید درب درب طلا فروشی میتوانید به سایت سنا درب امن مراجعه کنید و انواع درب طلا فروشی را در طرحها و رنگهای بسیار متنوع مشاهده کنید. برای دریافت مشاوره و راهنمایی های لازم میتوانید با کارشناسان سنا درب امن تماس بگیرید. سنا درب امن معتبرترین تولید کننده درب ضد سرقت در تهران می باشد که محصولات خود را با قیمت مناسب و کیفیت بالا در اختیار مشتریان قرار می دهد.