اینستاگرام سنادرب

خیابان آیت الله کاشانی. ابتدای ورودی جنت آباد جنوبی. پلاک۲۸ ساختمان الماس.

درب ضد آب بیمارستانی

درب ضد آب بیمارستانی

درب ضد آب بیمارستانی

  • 1402/8/30
  • 411 نفر
درب ضد آب بیمارستانی در برابر رطوبت، شستشو با مواد شوینده بسیار مقاوم است. این دربها بهترین گزینه برای مکانهایی هستند که نیاز به ضدعفونی و شستشوی زیاد دارند.

محیط‌ها و مراکز بهداشتی و درمانی همچون بیمارستان‌ها به لحاظ انواع آلودگی‌هایی که در آن‌ها وجود دارد، لازم است به طور منظم و دائمی شست و شو شوند از این رو بهتر است برای درب‌های آن از درب ضد آب بیمارستانی استفاده شود.

درب اتاق‌های بیمارستان باید آنتی باکتریال باشد. ممکن است انواع درب‌های فلزی، چوبی همراه با روکش ضد آب،  PVC، ABS و.. به عنوان درب ضد آب بیمارستانی مورد استفاده قرار گیرد اما هر یک دارای معایبی می‌باشد. اما به تدریج و با پیشرفت در حوزه صنعت ساختمان، درب‌های پلی وود به عنوان بهترین متریال برای تولید درب‌های ضد آب شناخته شده‌اند. این نوع از درب‌ها، صد در صد ضد آب می‌باشند.

مجموعه سنا درب امن، بزرگ‌ترین تولید کننده درب‌های پلی وود، همراه با تنوع طرح و رنگ بسیار بالا، برای انواع کاربری‌های تجاری، مسکونی، اداری، بیمارستانی و.. می‌باشد. درب بیمارستانی باید قابل شستشو و ضد عفونی کردن باشند.

درب ضد آب بیمارستانی چیست؟

درب ضد آب بیمارستانی از جمله درب‌هایی است که از ویژگی‌هایی خاصی همچون مقاومت در برابر رطوبت و نفوذ حرارت برخوردار است. به لحاظ ظاهری، این نوع از درب‌ها با سایر درب‌ها تفاوت خاصی ندارند اما به لحاظ متریال و نوع روکش آن‌ها، اختلاف و تفاوت بسیاری موجود است.

شایان ذکر است که مواد اولیه این درب‌ها از چوب می‌باشد اما از پوششی بسیار مقاوم در برابر حرارت، برودت، میکروب‌ها و.. برخوردار است.  

فروش درب ضد آب بیمارستانی

ویژگی‌های درب ضد آب بیمارستانی سنا درب امن

در بیمارستان‌ها به دلیل عواملی همچون ازدحام و تردد بالا، احتمال ضربه به لحاظ برخورد اجسامی همچون تخت، برانکارد و..، لازم است از درب و چهارچوبی استفاده شود که از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار شوند.

درب‌ ضد آب بیمارستانی مجموعه سنا درب امن از مشخصات زیر برخوردار است:

  • آنتی باکتریال: بدین معنا که احتمال ورود و نفوذ میکروب و باکتری به دلیل عدم وجود راه نفوذ در چهارچوب این درب‌ها وجود ندارد و قابلیت شست و شو نیز دارد.
  • عایق صدا: به دلیل ساختار پروفیلی این نوع از درب‌ها، احتمال انتقال صدا، حرارت و برودت و.. به کمترین میزان خود می‌رسد.
  • مقاومت بالا در برابر ضربه و فشار: باتوجه به ساختار منسجم و یکپارچه درب ضد آب بیمارستانی مجموعه سنا درب امن، در صورت ورود ضربه و فشار، مقاومت بالایی وجود دارد و ضربه در کل سطح درب منتشر می‌گردد. 
  • خود اطفا: درب ضد آب بیمارستانی در برابر آتش، شعله ور نمی‌گردد و هم‌چنین مانع از ورود و انتشار آتش به مناطق دیگر نیز می‌گردد.
  • دوستدار محیط زیست: درب‌های ضد آب قابلیت بازیافتی دارند در نتیجه به عنوان دوستدار محیط زیست محسوب می‌گردند.

طراحی و تولید درب ضد آب بیمارستانی

درب ضد آب بیمارستانی، به دلیل اینکه خاصیت‌هایی همچون ضد آب، ضد بخار و.. را دارا باشد، لازم است از پوشش‌های ضد آب برخوردار گردد. باتوجه به اینکه از درب ضد آب برای محیط‌های مرطوب و بسیار حساس بیمارستان استفاده می‌شود، در نتیجه باید در هنگام ساخت از درب ضد آب استفاده شود.

خرید درب ضد آب بیمارستانی

باتوجه به اینکه در حوزه درب ضد آب بیمارستانی، تولید کنندگان بسیاری در حال فعالیت می‌باشند، اما به شما توصیه می‌نماییم این درب‌ها را از شرکت‌های معتبر؛ شرکت سنا درب امن، خریداری نمایید تا از مزایایی همچون برخورداری از درب ضد آب ایده‌آل، از نصب سریع و آسان، قیمت مناسب و.. برخوردار گردید.