اینستاگرام سنادرب

خیابان آیت الله کاشانی. ابتدای ورودی جنت آباد جنوبی. پلاک۲۸ ساختمان الماس.

نصاب درب ضد سرقت

نصاب درب ضد سرقت در تهران,بهترین نصاب درب ضد سرقت,نصاب درب ضد سرقت

نصاب درب ضد سرقت

  • 1398/2/2
  • 6337 نفر
نصاب در ضد سرقت جهت نصب درب ضد سرقت نیاز به مهارت کاری و توان اجرائی بالایی نسبت به درب های دیگر دارد.چنانچه تمایل به نصب درب ضد سرقت دارید تنها با یک تماس می توانید کار خود را به نصابان درب ضد سرقت سنا درب امن بسپارید.

برای کارکرد درست درب های ضد سرقت بهتر است کار نصب آن ها را به افرادی که در این امر دارای تجریه هستند بسپارید. نصاب درب ضد سرقت فردی که است با استفاده از تجربه و دانش خود می توانید در سریع ترین زمان درب ها را برای شما نصب نماید. برای استفاده از خدمات نصب و نصاب درب های ساختمانی با سنا درب امن تماس بگیرید.

نصاب در ضد سرقت

نصاب درب ضد سرقت جهت نصب درب ضد سرقت نیاز به مهارت کاری و توان اجرائی بالایی نسبت به درب های دیگر دارد. کوچکترین اشتباه در نصب این درها خسارت جبران ناپذیری را هم در زیبایی  و هم در دوام آنها دارد  در های ضد سرقت خود را باید به تیم متخصص بسپارید تا از آسیب و خراشدیدگی   بر حزر بماند ما با تیم عالی خود  و با تکیه بر دانش و ابزار آلات استاندارد  کیفیت خدمات را برایتان به ارمغان می آوریم .

نصب درب ضد سرقت

برای نصب درب ضد سرقت ابتدا سایز درب ضدسرقت خود را انتخاب کرده بعد اقدام به ساخت فریم کرده فریم به دو صورت قوطی ۸۰*۴۰ یا ۱۰۰*۴۰ ساخته می شود که  یک سانت بیشتراز سایز درب، طول و عرض باید باد خور داشته باشد تا درب داخل فریم جا بگیرد. فریم به سمت راه پله باید نصب شود و هر ۴ سانت قوطی دیده شود وگرنه درب به دیوار پاگرد گیر کرده و در این صورت باید دیوار را برش داد جلوی دربها همیشه از پشت درب بزرگتر است و به اصطلاح قاب چهار چوب است. اگر پشت تا پشت درب به اندازه ۲۱۰*۱۰۵ هست جلوی درب باید ۲۱۳*۱۱۰ باشد. برای نصب درب ضد سرقت در تمام مناطق تهران شمال، غرب، شرق و... می توانید با سنا درب امن تماس بگیرید. نصب برخی از درب های ساختمانی مانند درب ضد سرقت دو لنگه به زمان و دقت بیشتری نسب به سایر مدل های درب ورودی نیاز دارد.

آموزش نصب درب ضد سرقت به نصابان درب ضد سرقت

نصب درب های ضد سرقت به چند طریق انجام میشود که راجع به نصب این درب ها اینجا مختصری توضیح میدهیم:

 نصب درب ضد سرقت به صورت جوش دادن

 درب ضد سرقت را از قسمت پشت آن جایی که باله ندارد وارد چهارچوب میکنیم و آن را به صورت دقیق شاقول و تراز میکنیم. چندین بار درب ضد سرقت را باز و بسته میکنیم تا از تراز بودن و راحت باز و بسته شدن درب مطمئن شویم. سپس از سوراخ هایی که برای جوش دادن روی درب تعبیه شده چند جوش موقت میدهیم تادرب ضد سرقت به چهارچوب متصل شود و بعد چند بار درب را باز و بسته میکنیم و دوباره این اطمینان را به وجود می آوریم که درب تراز و شاقول است و باز و بسته شدن آن راحت است جوش نهایی و کامل را میدهیم و درب و چهار چوب کامل به هم متصل شوند.

 نصب درب ضد سرقت به صورت پیچ و سرتمه ای

درب ضد سرقت را از قسمت پشت آن قسمتی که باله ندارد داخل چهار چوب قرار میدهیم آن را به صورت کاملا دقیق شاقول و تراز میکنیم و از باز و بسته شدن آن مطمئن میشویم. بعد از آن شروع به پیچ کردن چهار چوب بهدرب ضد سرقت در جاهایی که تعیین شده میکنیم و پیچ ها را هم زمان، تدریجی و مرحله به مرحله محکم میکنیم تا تراز درب از بین نرود.

 نصب درب ضد سرقت به صورت دیوارهای پارتیشنی

 چهار چوب را به صورت دقیق اندازه گیری میکنیم و عایق ضد زنگ بر روی آن میزنیم. قطر فریم ها را اندازه گرفته تا هنگام نصب دچار پیچیدگی نشویم و چهارچوب به صورت دقیق تراز و شاقول میکنیم. چهار چوب باید طوری نصب شود که فریم که پا خور زیادی دارد باید با سطح کف مماس باشد و پایین یا بالا قرار نگرفته باشد. پس از بتن ریزی، گچ کاری و رنگ زدن چهارچوب درب ضد سرقت نصب میشود.
نصب درب ضد سرقت به صورت رول بوت: این روش نصب درب ضد سرقت نیازی به چهارچوب نیست و به دیوارهایی با مقاومت بالا و محکم احتیاج هست و درب مستقیم روی دیوار نصب میشود. باید محل نصب صاف، شاقول و تراز باشد. درب را در محل نصب قرار میدهیم وچند بار باز و بسته میکنیم تا مطمئن شویم به راحتی باز و بسته میشود و تراز است. دیوار را سوراخ میکنیم و از تراز بودن درب ضد سرقت مطمئن میشویم و رول بوت را داخل دیوار میگذاریم. قبل از اینکه رول بوت وارد دیوار شود باید به وسیله میله ای داخل سوراخ روی دیوار را تمیز کنیم و بعد رول بوت را با چکش داخل دیوار قرار دهیم و بعد پیچ های رول بوت را محکم میکنیم. نکته مهم در نصب به صورت رول بوت، بستن تدریجی پیچ ها میباشد تا تراز درب ضد سرقت از بین نرود.

نصاب درب های ضد سرقت در تهران

🔹 نصب درب ضد سرقت ترک طرح ترک چین و TALEA
🔹 درب ضد حریق و جداره آلومینیوم نرمال
🔹 بریک نرمال 
🔹 پی وی سی و دوجداره
🔹 با سابقه بیش از یک دهه 
🔹 جهت همکاری با تولیدکنندگان و نمایندگی های فروش و نصب برای همشهریان عزیز تهرانی
این نوع دربها ضمن اینکه از ورود سارقین ممانعت به عمل می آورد باید از استانداردهای لازمه چون عایق گرما و سرما و صدا طراحی و ساخته شده باشد درب ضد سرقت دربی است که سارقان با هر روش از دستکاری یا تخریب قفل درب گرفته تا وارد کردن ضربه و یا اهرم کردن و …. نتوانند به داخل منزل، محل کار و … نفوذ نمایند و از ورود آنها ممانعت به عمل آورد.بنابراین درب ضد سرقت می بایست از استانداردهای مقاومتی در برابر فشار ، برش بر سطح و گوشه های درب برخوردار باشد.این نوع دربها همچنین باید از استانداردهای محیطی در زمان وقوع حوادث غیرمترقبه چون زلزله و آتش سوزی برخوردار باشد تا به هیچ عنوان از ورود نیروهای امدادی و یا خروج افراد در مواقع اضطراری جلوگیری ننماید.
بازشوی مفید دربهای ضد سرقت ترک در حدود ۱ متر می باشد که این مورد در درب ضد سرقت چینی به ۹۰-۹۲ سانتی متر کاهش پیدا می کند.البته تعداد محدودی از دربهای ضد سرقت چینی نیز در بازار موجود می باشند که بازشوی ۱ متر را می توانند تامین کنند.سایز چارچوب درب های ضد سرقت ترک به صورت استاندارد ۱۱۵*۲۱۵ می باشد و ورق فولادی داخل دربهای ترک نیز در بازه ۰٫۹ تا ۱٫۵ میلیمتر می باشد.سایز چارچوب درب های ضد سرقت چین به صورت استاندارد ۱۰۵*۲۰۵ و ۱۰۵* ۲۱۰ می باشد و ضخامت ورق فولادی استفاده شده در داخل دربهای ضد سرقت چینی در بازه ۰٫۴ تا ۰٫۸ موجود می باشد.

نصاب درب ضد سرقت

 

ویژگی های نصاب درب ضد سرقت

در شرکت سنا درب امن از نصابان حرفه ای و مجرب با ویژگی های زیر بهره گرفته می شود تا مشتریان از این مجموعه رضایت کامل داشته باشند:

  • نصابان متعهد
  • نصابان با تجربه بالا
  • نصابان سریع و منظم
  • نصابان مجرب
  • نصابان تمیز و مرتب

نصاب درب ضد سرقت در شرق تهران و غرب تهران

چنانچه ساکن شرق تهران و یا غرب تهران هستید و تمایل به نصب درب ضد سرقت دارید تنها با یک تماس می توانید با اطمینان خاطر کار خود را به نصابان درب ضد سرقت سنا درب امن بسپارید.

نصاب درب ضد سرقت در شمال تهران و جنوب تهران

شمایی که در شمال و یا حتی جنوب تهران ساکن هستید به هیچ وجه نگران نباشید سنا درب امن آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در هر نقطه از تهران می باشد. و این تضمین را میکنیم که ابتدا با مشاوره رایگان سپس با ارائه مجموعه ای از دربهای ضد سرقت متنوع و با کیفیت و ارسال سریع نصابان به محل نصب رضایت شما مشتریان عزیز را کسب نماییم.

سنا درب امن آماده ارائه خدمات به تمامی هموطنان عزیز در سراسر کشور می باشد.

برای مشاهده لیست قیمت درب های ضد سرقت اینجا کلیک کنید