اینستاگرام سنادرب
درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ارزان

درب ضد سرقت و دکوراسیون منزل

 • 1398/3/29
 • 3218 نفر
با توجه به قیمت مناسبی که دارد ، مجهز به انواع مختلف قفل های ضد سرقت میباشد . هر یک از این قفل ها دارای میزان امنیت های بسیار متفاوتی هستند.

دکوراسیون ورودی منزل اولین و مهمترین چیزی است که در بدو ورود خانه به چشم ‌می‌آید پس با ما تا اخر این مقاله همراه باشید 

در این مقاله سعی شده است تا حدودی به این مسئله پرداخته و آشنایی و نکات لازم را در خصوص این گونه درب ها در حد قابل قبولی ارائه کنیم. درب ضد سرقت همانگونه که از اسم آن مشخص است به دربی گفته میشود که مانع از ورود سارقین شده و در مقابل هر گونه دستکاری، تخریب  ایمنی دارد و قابل اطمینان باشد که شایان ذکر است این اطمینان به منزله همیشگی  نیست ولی در مقایسه با درب های معمولی میتوان تفاوت بسیار زیادی را مشاهده  و به مقاومت درب های ضد سرقت پی برد. که بر عکس درهای معمولی این گونه درب ها در مقابل فشار ، برش و دستکاری قفل از سطح ایمنی بسیار با کیفیتی برخوردار بوده و امنیت بسیار بیشتری از درب های معمولی حتی با نرده های حفاظتی دارند ، درب ضد سرقت انواع مختلف قفل های ضد سرقت مجهز میباشد . هر یک از این قفل ها دارای میزان امنیت های بسیار متفاوتی هستند. مهم ترین و اصلی ترین اجزا در درب ضد سرقت، قفل های درب ضد سرقت هستند. بنابراین هنگام خرید درب ضد سرقت حتما به قفل آن توجه کافی را داشته باشید .  درب ضد سرقت مورد استفاده از استانداردهای این محصول بر خوردار بوده و از درب های متفرقه با ابزار یراق معمولی نباشد و در همه جهات دارای استاندارد جهانی درب ضد سرقت باشد که در ادامه اشارات و راهنمایی هایی در خصوص خرید این درب های ضد سرقت ، مد نظر قرار دادن چند نکته اساسی در هنگام انتخاب آن کرده ایم.

ویژگی های درب ضد سرقت

صرف نظر از استانداردهای امنیتی موردنیاز در تولید و انتخاب درب های ضدسرقت، از دیگر ویژگی های که این درب ها باید دارا باشند می توان به پوشش های روی درب اشاره کرد.
اگر درب های ضد سرقت قرار است در مکان های مرطوب یا مکان های صنعتی به کار برده شوند، پوشش لایه بیرونی باید ضد رطوبت و ضد اسید باشند.
هم اکنون مرجع دقیق و کاملی در مورد این درب های ضد سرقت و اشنایی آن در دسترس عموم نیست و متاسفانه شرکت هایی از این نا آگاهی مردم در رابطه با درب ضد سرقت سو استفاده کرده و درب های در شکل و شمایل درب های ضد سرقت را به عنوان درب ضد سرقت به فروش میرسانند که از چند و یا حتی هیچکدام از استاندارد های بین المللی این مدل درب ضد سرقت بر خوردار نبوده و دارای ایمنی معمولی در حد درب های معمول و ضد سرقت میباشند به طور مثال در میان دو رویه درب هیچ گونه ورق فلزی به کار نرفته باشد که با چشم و نداشتن آگاهی در این خصوص فهمیدن آن بسیار مشکل میباشد.

درب های ضد سرقت سانا ورودی آپارتمان دارای تنوع  بسیار زیادی هستند و متناسب با هر سلیقه، موقعیت و هزینه ایی را میتواند پوشش دهد.
درب ورودی به علت رفت و آمد زیاد، اسباب کشی، حمل اشیاء و برخورد در معرض آسیب است.


مطالعه این ویژگی ها برای درب های ضد سرقت خالی از لطف نمی باشد:

 •  همه ی درب ها از لحاظ کیفیت یکسان بوده وتنها تفاوت آ در مشخصات ظاهری می باشند.
 • دور تا دور کلیه درب ها از لاستیک عایق استفاده می شود.
 • ابعاد استاندارد پشت در پشت چارچوب درب ها: ۱۱۰cm * 210Cm   یا cm * 215cm 115  
 • این ابعاد با توجه به ابعاد تعبیه شده در کارمتغیر میباشد
 • برای جوش گوشه های چارچوب از جوش لیزری استفاده می گردد که باعث بالاتر رفتن کیفیت و زیبایی ظاهری  می شود. 
 • کلیه ی درب ها دارای آستانه می باشند.
 • درب های ضد سرقت با استفاده از متریال متعدد روکش می شوند که هر کدام شامل ویژگی های خاص خود هستند پس در هزینه نهایی بسیار موثر میباشد. 
 • قیمت درب های ضد سرقت با توجه به نوع مترالت هایی که در ساخت آن ها به کار می رود متغیر می باشد .

تفاوت درب های ضد سرقت با یکدیگر

 اولین تفاوتی که در این درب های ضد سرقت  به چشم می خورد در نوع چارچوب های آن ها است. چارچوب درب های ضد سرقت چینی ابزار نخورده و تخت است. اما در درب های ضد سرقت ترک این موضوع کاملا برعکس می باشد و چهار چوب درب های ضد سرقت ترک ابزار خورده هستند و شاید دلیل اختلاف قیمت شان هم همین جزئیات باشد.


استفاده از درب ضد سرقت در ساختمان سازی

در سال‌های اخیر یکی از تجهیزات ساختمانی که استفاده از آن‌ها افزایش یافته، درب ضد سرقت می باشد .
همانطور که از اسم درب ضد سرقت مشخص است، این درب‌  جهت ایجاد مانع در ورود افراد غیر مجاز و سارقین به داخل و افزایش امنیت ساختمان به کار می‌روند و معمولا در منازل مسکونی، ادارات، شرکت‌ها، سازمان‌ها و ... مورد استفاده قرار می‌گیرند.

درب ورودی ضد سرقت 

از مهمترین ویژگی های هر ساختمانی است. زیبایی و راحتیه  باز و بسته شدن درب ورودی، اهمیت زیادی دارد.در صورتی که به این دو ویژگی توجه کافی نشان داده نشود، در اولین مشاهده درب ضد سرقت ، این نقص بزرگ و ناکارآمدی احساس می شود و تاثیر منفی بر ذهن فرد می گذارد. استفاده مداوم افراد مقیم یک ساختمان، از درب ورودی غیر قابل انکار است. پس، کارایی و کیفیت درب اهمیت بسیاری پیدا می کند. تاثیر نمای درب ضد سرقت  و فرم ظاهری بر روی بیننده کاملا مشخص است.
درب ورودی، اولین چیزی است که در ساختمان، در ذهن بیننده ثبت می شود. در کنار ویژگی های مختلف برای درب ضد سرقت ورودی، چند ویژگی مهم وجود دارد که باید حتما آن ها را در نظر داشت. این ویژگی ها شامل موارد ذیل است:

 • حرکت آسان و بدون صدا 
 •  رنگ بندی درب های ضد سرقت متنوع است و روکش این درب ها معمولا از جنس MDF با روکش رنگ یا  PVC میباشد.
 •  عایق  صوتی 
 • وزن مناسب درب ضد سرقت  و تناسب وزن درب ضد سرقت با قاب و چارچوب 
 • شکل، طراحی و رنگ متناسب با سبک معماری مدرن و نمای بیرون
 •  استحکام بسیار کافی در برابر شرایط محیطی و ضربه و خراش خوردن
 •  تامین امنیت  برای ساختمان
 • طول عمرمفید بالا
 •  اتصالات و لولاهای متناسب با وزن و ابعاد درب
 • قیمت درب های ضد سرقت با توجه به نوع مترالت هایی که در ساخت آن ها به کار می رود متغیر می باشد .

سنا درب آماده ارائه خدمات به تمامی هموطنان عزیز در سراسر کشور می باشد.

برای مشاهده لیست قیمت درب های ضد سرقت اینجا کلیک کنید