اینستاگرام سنادرب
بهترین درب ضد سرقت,درب ضد سرقت

بهترین درب ضد سرقت

  • 1398/5/1
  • 4414 نفر
یکی از مهم ترين سؤالاتی كه برای خريدار این نوع درب ضد سرقت به وجود می آید اين است ،با توجه به بودجه مد نظرمان چه مدلی از درب ضد سرقت بخرم؟

بهترین درب ضد سرقت 

یکی از مهم ترين سؤالاتی كه برای خريدار این نوع درب ضد سرقت به وجود می آید اين است ،با توجه به بودجه مد نظرمان  چه مدلی از درب ضد سرقت بخرم؟  مدل های مختلفی درب ضد سرقت در بازار ایران وجود دارد که با مراجعه ی خريدار به فروشگاه ها وشركت هاي توليد و فروش درب های ضد سرقت مدل های مختلف آن را مي بينيم واين سؤال برايتان به وجود مي ايد كه چه مدل درب ضد سرقت 1بهتر و كدام بدتر است در حالي كه همه ی درب هاي موجود به اسم ضد سرقت به فروش مي رسد و براي راهنمايي مشتريان بايد به چند نكته اشاره كنيم .

 

در این مقاله شما را راهنمایی میکنیم تا با کمترین بودجه بهترین درب ضد سرقت را خریداری کنید.

بهترین درب ضد سرقت

 

چه نوع و مدلی از درب ضد سرقت را خریداری کنیم ؟ 

در ارتباط با ضخامت ورق چهار چوب ، بهتر است كه ضخامت ورق چهار چوب حداقل 25/1 ميليمتر باشد و ضخامت ورق لنگه های درب ۷ دهم ميلي متر ، اما متاسفانه بعضی از فروشنده گان این حوضه به دروغ ضخامت این ورق ها را بيان ميكنند اما بهترین راه حل این است که با كوليس ضخامت را اندازه گیری کنید وهمچنين برخي از فروشنده ها  ورق درب را فقط معيار قرار داده ، در صورتي كه بسیاری از توليدات بي كيفيت محصولات چيني با گذاشتن قطعه های بتن داخل لنگه درب سنگين شده و باعث گمراهی مشتريان مي شوند . در مورد قفل های درب ضد سرقت ، بهترين معيار سنجش ورق توپي قفل يا سيلندر است كه مي توان از روي درب را به آسانی باز کرده و اگر خيلي سبك باشد مشخصا خیلی بی كيفيت است.

در ارتباط با رنگ شدن درب های ضد سرقت دو مدل رنگ دكورال  و چرمي وجود دارد كه رنگ چرمي بسیار ارزان تر است اما مقاومت بالاتري در مقابل خط وخش و نور آفتاب دارد ولي رنگ دكورال بسیار زيباتر و شیک مي باشد و بسیار جلوه بخش منزل شما است .

مورد مهم ديگری که در درب ضد سرقت طرح ترك  مطرح است نوع قفل آن است كه بهتر است از مدل و نوع كاله اورجينال اصلی باشد چون قفل هاي مشابه بسیار زیاد هستند و قابل اعتماد نمی باشند .

رويه ام دي اف درب ضد سرقت مي تواند از نوع CNC يا طرح برجسته يا روكش PVC باشد كه مدل روكش pvc پايين ترين قيمت را بین رویه ها دارد ، مشتري با توجه به قيمتی که  توسط فروشگاه داده شده دقت کند كه چه نوع روكش در فاكتور ذکر شده است  .

نوع  لنگه درب  معمولي يا دور آلومينيومی است كه درب ضد سرقت دور آلومينيومی  گران ترين زيباترين مدل در درب ضد سرقت  می باشد.

مشتريان محترم بايد توجه داشته باشند که اكثرا در مواردي كه  فروشندگان درب ها رابه عنوان درب ضد سرقت ترك معرفي مي کنند در واقع درب مونتاژ ایران است ومشتري نبايد درب ضد سرقت ايراني را بعنوان درب ضد سرقت تركيه ای خريداري کرده و هزینه بسیار بیشتری کند .

گران ترین درب ضد سرقت نوع درب ضد سرقت لوکس می باشد که این محصولات را می توانید از سنا درب امن تهیه بفرمایید.

 

بهترین مدل درب ضد سرقت

فلزی یا چوبی ؟

درب های ضد سرقت چندین سال است که در کشورمان فراگیر شده است و باعث شده توجه پیمانکار  و ساختمان سازان بسیار زیادی را به خود جلب کرده است ، این درب ها نقش بسیار مهم و پر رنگی در فراهم کردن امنیت و آسایش را دارند. استفاده از طراحی های زیبا و مدرن بر روی درب می تواند در زیباتر شدن خانه شما نقش مهمی را داشته باشند.

 

بررسی چندین تفاوت بین درب چوبی و فلزی

همانطور که از نام درب های ضد سرقت فلزی مشخص است، این درب ها دارای ساختار فلزی هستند ، باید بدانید شما برای انتخاب رنگ مناسب برای این نوع درب ها لازم است تا علاوه بر زیبایی به برخی نکات همچون عدم خوردگی فلز یا هوازدگی نیز دقت و توجه داشته باشید.

اگر هنوز هم به دلیل زیبایی کمتر درب های فلزی نسبت به درب های چوبی تردید دارید ، باید به این نکته نیز اشاره داشته باشیم که با بهره گیری از فرفورژه می توانید طراحی و زیبایی بیشتری به درب های ضد سرقت فلزی خود ببخشید.

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که سبب شده تا درب های فلزی در مقایسه با سایر درب ها محبوبیت بیشتری داشته باشند امکان استفاده از چندین قفل در قسمت های مختلف درب می باشد . این امکان در درب های چوبی نیست ، موضوع بسیار جالب توجه دیگری که در خصوص درب فلزی است ، این درب ها علاوه بر توانایی عایق شدن صوت، حرارت و برودت، در برابر تغییرات گوناگون دما تاب بر نمیدارند و شکل فیزیکی خود را از دست نمی دهند .

امروزه برای رنگ آمیزی این درب های ضد سرقت فلزی از رنگ های پودری الکترواستاتیکی استفاده می شود.

 

انواع درب ضد سرقت ترک

تمامی مدل های درب های ضد سرقت ترک از چوب و آهن تشکیل شده  ، از ابتدای تولید این مدل ها روند تکامل  و شکل گیری درب ضد سرقت از ترکیه شروع شده است و زمانی که که عده ای در این کشور بردهای الکتریکی تولید می کردند به تولید این نوع درب ها روی آوردند با گذشت سال ها در ایران نیز انواع مختلف این نوع محصولات با کیفیت برابر تولید و عرضه  می گردد.

 

برای مشاهده لیست قیمت درب های ضد سرقت اینجا کلیک کنید