اینستاگرام سنادرب
درب ضد سرقت زیبا و شیک,درب ضد سرقت ,درب ضد سرقت ارزان,درب ضد سرقت ترک

درب ضد سرقت زیبا و شیک

  • 1398/5/3
  • 3380 نفر
درب ضد سرقت  یکی از مهم ترین و اصلی ترین بخش هایی است . که سبک دکوراسیون داخلی منزل شما را تحت تاثیر قرار می دهد و درب ورودی خانه مهمترین بخش هر منزل است، از این رو است  که اولین و آخرین چیزی که میهمانان میبینند اهمیت  بسیار فراوانی دارد .اولین نقطه تاثیرگذاری که هر شخص از نمای بیرون میبیند درب ورودی آن ساختمان یا آپارتمان است

درب ضد سرقت زیبا و شیک

در این مقاله می خواهیم به ظاهر درب های ضد سرقت و نقش آن در دکوراسیون داخلی منزل بپردازیم .

همان گونه که همه می دانیم، درب ضد سرقت  یکی از مهم ترین و اصلی ترین بخش هایی است. که سبک دکوراسیون داخلی منزل شما را تحت تاثیر قرار می دهد و درب ورودی خانه مهمترین بخش هر منزل است، از این رو است که اولین و آخرین چیزی که میهمانان میبینند اهمیت  بسیار فراوانی دارد .اولین نقطه تاثیرگذاری که هر شخص از نمای بیرون میبیند درب ورودی آن ساختمان یا آپارتمان است پس نتیجه میگیریم که دکوراسیون این فضا مهمترین بخشی است که برای محیط های خانگی، آپارتمان ها و اداری باید توجه کرد.  بنابراین زمانی که در انتخاب در دقت کنید، قادر خواهید بود، تا ظاهر منزل را به بهترین شکل ممکن دکوراسیون کنید.

exterior

 

شما در هر بار ورود و خروج به منزل و نیز با درب منزل خود روبرو میشوید. این درب میتواند یک بخش کاملا زیبا و شیک و نشانگر دقت و سلیقه ی شخصی شما باشد! مسلم است که درب داخلی  نیز بخش مهمی از منزل است، و برای انتخاب  آن باید دقت و وقت زیادی صرف کرد. ما پیشنهاداتی را برای درست انتخاب کردن و خرید درب ضد سرقت زیبا و شیک به شما عزیزان ارائه می دهیم تا بهترین انتخاب را در مورد درب منزل خود داشته باشید. 
ابتدا باید به این موضوع را مشخص کنید که میزان زیبایی درب منزل یا آپارتمان شما تا چه حدی برای شما مهم به حساب می آید، زیبایی و ظاهر درب منزل شما باید با چه دکوراسیونی ترکیب شود یا ایا نیاز به طیف رنگی دارید که روی درب ضد سرقت منزل خود پیاده سازی کنید. قابل ذکر است زیبایی چشمیگیری در درب ضد سرقت ترک قابل مشاهده است. 

معرفی درب ضد سرقت  لوکس و شیک

درب ضد سرقت وزن زیادی دارد و برای ساختن کلاف های داخلی و قسمت میانی از ورق های فلزی استفاده شده است. درب ضد سرقت یا ورودی ساختمان از نظر رنگ در و  طرح در و جنس در میتواند متغییر بوده و با ساختمان شما ترکیب شود. شما میتوانید با خریدی بسیار ارزان و شیک تاثیری بسیار بزرگ بر ظاهر ساختمان خود بگذارید.
استایل و سبک  در میتواند تفاوت های چشمگیر زیادی را در دکوراسیون منزل یا آپارتمانتان ایجاد کند. در صورت نیاز شما می توانید چندین سبک را با هم ترکیب کنید ولی این نکته را هیچ گاه فراموش نکنید که بیشتر از همه از چه سبک هایی میخواهید استفاده کنید و باید شباهت زیادی به هم داشته باشند، در واقع با دکور منزل شما همخوانی داشته باشند. مثلا یک درب بزرگ و سنگین که بیشتر برای فضاهای خیلی بزرگ و شیک و مجلل استفاده شده به درد یک اتاق ۹ متری در یک آپارتمان بسیار کوچک نمی خورد ! آن چیزی که باعث شک و زیبا و تفاوت  در طراحی درب های ضد سرقت میشود رنگ و روکش آن است که باعث بوجود آمدن طرح های متنوعی  از درب های ضد سرقت شده است. 

بطور کلی انواع رویه  درب ضد سرقت را می توان به دسته بندی های زیر تقسیم بندی نمود:

  • رویه برجسته لوکس

  • روکش راش یا گردو

  • رویه دربهای ضد سرقت نوع PVC   

  • رویه های درب ضد سرقت نوع ملامین

رویه ها ی درب

 

درب با روکش شیک و لوکس

این روزها بیش از همه، روکش های طرح چوب گردو و بلوط آمریکایی بیش از سایر انواع روکش ها مورد توجه هستند چراکه زیبایی این نوع طرح چوب به اندازه ای است که حتی تنها با یک رنگ سبک و ساده می توانید شاهد دربی بسیار زیبا با نمایی خارق العاده باشید و جنس روکش های چوبی که در حال حاضر استفاده می شود از گردو و راش وبلوط آمریکایی می باشد. علت استفاده بیشتر از چوب گردو و راش برای روکش چوبی درب ضد سرقت ، طرح زیبا و جنس با کیفیت این دو نوع چوب می باشد.  امروزه استفاده از روکش چوبی درب ضد سرقت به حدی بسیار زیاد است و خود تولید کنندگان نیز گاهی نمی توانند انواع جدید روکش را تشخیص بدهند، ناگفته باقی نماند که بسیاری از روکش های تولیدی را کشور های اروپایی به خصوص ترکیه تولید می کند.

 

برای مشاهده لیست قیمت درب های ضد سرقت اینجا کلیک کنید