اینستاگرام سنادرب

خیابان آیت الله کاشانی. ابتدای ورودی جنت آباد جنوبی. پلاک۲۸ ساختمان الماس.

انواع چهارچوب درب ضد سرقت + استعلام قیمت

چهارچوب های درب ضد سرقت ,چهار چوب درب,درب ضد سرقت ارزان

انواع چهارچوب درب ضد سرقت + استعلام قیمت

  • 1398/5/5
  • 12780 نفر
انواع چهارچوب : چهارچوب فلزی و  چهار چوب چوبی | به طور کلی معمولا برای درب ضد سرقت و درب داخلی از فریم های فلزی با ضخامت های متفاوت استفاده می شود اما به طور کلی چهارچوب هایی که برای درب ها استفاده می شود با توجه به مدل آن ها متفاوت است برای درب های داخلی علاوه بر چهارچوب فلزی از فریم های چوبی برای زیبایی نیز استفاده می شود ،

یکی از مهم ترین اجزای درب های ضد سرقت، چهارچوب درب ضد سرقت است. وجود یک چارچوب محکم و مقاوم تاثیر بسزایی در افزایش مقاومت و امنیت درب دارد. برای خرید انواع چهارچوب درب ضد سرقت و اطلاع از قیمت ها با سنا درب امن تماس بگیرید.

چهارچوب درب ضد سرقت 

چهارچوب های درب ضد سرقت  شامل یک تیرک افقی در سردر و یک تیرک افقی در کف است و دو تیرک عمودی در دو طرف قاب  که مجموعا" آستانه درب را تشکیل داده اند. چگونگی شکل درب مهم نیست، اگر سایز هم غیر استاندارد باشد این نکته اولیه را باید یادتان باشد که درب ضد سرقت شما باید درون چهارچوب جا بیفتد و چفت شود، البته باید خاطر نشان کرد که توجه به این نکته استقامت و استحکام درب را در بر خواهد داشت ببا توجه به اینکه اینکه بحث غیراستاندارد بودن درب  نیز مهم است. در ادامه انواع مختلفی از چهارچوب را معرفی میکنیم. 

انواع چهارچوب درب

  1.  چهارچوب فلزی
  2.  چهار چوب چوبی 

به طور کلی معمولا برای درب ضد سرقت و درب داخلی از فریم های فلزی با ضخامت های متفاوت استفاده می شود اما به طور کلی چهارچوب هایی که برای درب ها استفاده می شود با توجه به مدل آن ها متفاوت است برای درب های داخلی علاوه بر چهارچوب فلزی از فریم های چوبی برای زیبایی نیز استفاده می شود، همچنین عرض فریم باتوجه به ضخامت دیوار ساختمان متفاوت است، معمولا برای درب های ورودی ساختمان از چهارچوب های فلزی استفاده می شود، این نوع چهارچوب ها در برابر ضربه مقاوم می باشد.

چهارچوب های فلزی

این نوع برای استفاده در انواع درب ضد سرقت از نوع فلزی به قطر ۲mm با رنگ الکترو استاتیک و مقاومت بسیار بالا طراحی و تولید می شود و این چهارچوب ها در دو قطر برای چهارچوب درب های داخلی و قطر هجده  سانتی متری برای درب های ضد سرقت تولید می شود.

به علت ماندگاری و تداوم بیشتری که چهارچوب های فلزی دارند می توان گفت که اساس و پایه نصب درب در خانه و ساختمان است و امروزه استفاده از چهارچوب های فلزی در خانه ها متداول تر شده است . چهار چوب های فلزی سهم بسیار گسترده ای را در بازار درب ها در بر گرفته است، دلیل این امر دوام و ماندگاری بالایی است که چهار چوب فلزی دارا می باشد و همچنین می توان گفت که خاصیت رنگ پذیری چهار چوب فلزی یکی دیگر از دلایل موفقیت این نوع چهارچوب ها است. برای استفاده از خدمات نصب درب ضد سرقت در تهران می توانید با سنا درب امن تماس بگیرید.

چهار چوب فلزی درب ضد سرقت

چهار چوب های چوبی

چهار چوب های چوبی از زیبایی و ةرافت خاصی برخوردار است، از این رو معمولا برای درب داخلی ساختمان و یا حتی درب های ورودی از چهارچوب چوبی استفاده می کنند.  بیشتر مصرف کنندگان و طراحان دکوراسیون از چهارچوب های چوبی برای درب های داخلی استفاده میکنند می کنند. امروزه با توجه به تنوع سلیقه مشتریان و استفاده از ابزار های جدید در ساخت انواع مدل های پروفیل های چوبی، امکان طراحی و ساخت انواع چهارچوب های چوبی در طرح های متنوع برای درب های داخلی و درب های ضد سرقت فراهم شده است.

چهارچوب درب

نکاتی در خرید چهارچوب فلزی

قیمت چهارچوب های فلزی بر اساس وزن آن ها تعیین می شود، در شرایط اقتصادی این دوران کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری نکته ای بسیار کیلیدی و مهم در تمامی پروژه ها است ، در نتیجه انتخاب چهارچوب های سبک فلزی از چند روش هزینه ها را کاهش می دهد.و  به طور معمول شما پول کمتری را بابت چهارچوب پرداخت میکنید، وزن کلی سازه را کاهش خواهید داد و این به معنی صرفه جویی در طراحی و مصالح می باشد. به طور کلی انتخاب چهارچوب درب به عوامل مختلفی درهر پروژه بستگی دارد. در نتیجه نمی توان دستورالعملی مشخص به طور کلی صادر کرد. از طرف دیگر در این نوشته تبلیغ نوع خاصی از چهارچوب های فلزی را نمی کنیم به همین خاطر تنها راه باقی مانده ارائه ی ویژگی های کامل و مناسب یک چهارچوب فلزی فوق العاده است.

مهم ترین عامل در خرید چهارچوب فلزی جوشکاری آن است زیرا یک جوشکاری محکو بسیار بادوام بوده و یکبار برای همیشه یک چهارچوب فلزی با کیفیت خریداری می کنید پس نکته ای که باید در هنگام خرید چهارچوب فلزی به آن توجه ویژه ای داشته باشید این است که چهارچوب فلزی که توسط شما خریدارای شده باید دارای جوشکاری با حداکثر کیفیت باشد.
نکته بعدی ، طریقه رنگ آمیزی چهارچوب فلزی است که مهم ترین عامل در انتخاب یک چهارچوب فلزی با کیفیت می باشد و به طور کلی رنگ کوره ای بهترین انتخابی است که شما میتوانید داشته باشید زیرا تداوم و ماندگاری بسیار بالاتری نسبت به سایر روش های رنگ آمیزی دارد.

چهار چوب فرانسوی

کیفیت و جنس

آسان ترین و ارزان ترین ماده برای ساخت چهارچوب چوب می باشد ، چوب می تواند به مرور در معرض خطر پوسیدگی و ترک خوردگی و سست شدن قرار گیرد اما برخی از چهارچوب ها با روکشی از فولاد تقویت شده پوشانده شدند تا باعث مستحکم تر شدن چهارچوب شوند. 

چهارچوب ها از نظر شکل و جنس تفاوت های عمده ای دارند :

قدرت چهارچوب میتواند با توجه به اشکال و مواد مختلف درب را بهتر یا بدتر کند و چهارچوب  مستطیل شکل چهارچوب استاندارد است و دارای ساختاری بسیار محکم می باشد . تغییر و یا اضافه کردن زاویه های اضافی به یک چهارچوب باعث تضعیف آن می شود. انتخاب جنسی که نه تنها از ظاهری خوب برخوردار است بلکه در طول زمان و تحت فشار مداوم از دوام و زیبایی آن کاسته نخواهد شد .  یکی از تفاوت های بسیار مهمی که جنس های مختلف با هم دارند قابلیت آن ها درانتقال حرارت به داخل و خارج از خانه می باشد .  فلز رسانای حرارتی خوبی است و به راحتی می تواند به عنوان یک پل حرارتی بسیار موثر عمل کند اما ایرادی که میتوان به این نوع جنس گرفت این است که هم گرما زیادی را به خود جذب می کند و هم باعث از دست دادن حرارت می شود. یکی از راه های جلوگیری و ممانعت از به هدر رفت گرما استفاده از عایق های حرارتی بر روی چهار چوب ها می باشد که این کار علاوه بر جلوگیری از اتلاف انرژی ، ظاهر مد نظر شما را نیز به چهارچوب می دهد، اما چوب یکی دیگر از موادی است که در قیاس با فلز رسانای بسیار ضعیف تری است اما بخوبی می تواند حرارت را در داخل خانه و همچنین خارج خانه نیز نگهداری کند.

برای اطلاع از نحوه تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت به صفحه مورد نظر مراجعه کنید. 

همچنین برای اطلاع از درب ضد سرقت ترک نیز به لینک مربوطه مراجعه نمایید.  
 

برای مشاهده لیست قیمت درب های ضد سرقت اینجا کلیک کنید