اینستاگرام سنادرب
اهمیت درب ضد سرقت

اهمیت درب ضد سرقت

  • 1398/5/7
  • 2492 نفر
زیبایی ظاهری  یکی از پر اهمیت ترین مسائلی است که امروزه با آن مواجه هستیم ، از این رو زیبایی ظاهری هر خانه و آپارتمانی برای هر خانواده ای دارای اهمیت بسیاری است و نقش ویژه ای در روحیه ساکنین منزل و خانواده دارد اما نکته مهمتری که قبل از زیبایی وجود دارد، امنیت می باشد ، از این رو بحث درب ضد سرقت به میان می آید.

اهمیت درب ضد سرقت

زیبایی ظاهری  یکی از پر اهمیت ترین مسائلی است که امروزه با آن مواجه هستیم ، از این رو زیبایی ظاهری هر خانه و آپارتمانی برای هر خانواده ای دارای اهمیت بسیاری است و نقش ویژه ای در روحیه ساکنین منزل و خانواده دارد اما نکته مهمتری که قبل از زیبایی وجود دارد، امنیت می باشد. از این رو بحث درب ضد سرقت به میان می آید. شما در یک خانه زیبا اما فاقد امنیت مطمئنا نمی توانید زندگی راحت و پر از آرامشی را در آن خانه داشته باشید  ، شما از ترس به سرقت رفتن اموال‌ منزل مسکونی خود مطمئنا سخت حاضر به ترک آپارتمان خود به جهت مسافرت یا میهمانی می شوید.

درب‌ها مهمترین بخش در امنیت منزل مسکونی شما است زیرا زمانی که  درب منزلتان از امنیت بالایی برخودار باشد شما نیز  نگرانی در رابطه با سرقت منزلتان را دیگر نخواهید داشت اما  در گذشته ای نه چندان دور سارقین می توانستند به راحتی با شکستن درب یا اهرم کردن آن و حتی شکستن قفل یا باز کردن آن بوسیله شاه کلید و در برخی موارد یک سنجاق سر به راحتی وارد آپارتمان شما شوند  و اموال‌ شما را به راحتی سرقت کنند. امروزه نصب درب ضد سرقت در منازل بیار رایج شده است.

چرا درب ضد سرقت؟

با پیشرفت علم و تکنولوژی در ضمینه  تجهیزات امنیت ، شما دیگر نیاز به نگرانی به سرقت رفتن اموالتان در آپارتمان یا ساختمان خود نیستید ،  درب های ضد سرقت جزو جدیدترین تجهیزات امنیت هستند  که دارای انواع مختلفی هستند ، آنها در بازارها به چشم می خورند و این درب‌های ضد سرقت با توجه به ویژه گی های منحصر به فرد خود اجازه ورود هیچ گونه سارقی را به خانه یا آپارتمان شما نمیدهند!

بد نیست بدانید که شما می توانید درب های ضد سرقت مورد نیاز خود را با توجه به ویژگی های مدنظرتان و راهنمای خرید سفارش دهید و به عنوان مثال انتخاب رنگها و ایمنی بیشتر برای شما و حتی چشمی روی درب ضد سرقت از جمله مواردی هستند که می توانند به انتخاب و سلیقه شخصی شما به روی درب‌ ضد سرقت شما تعبیه شوند.

اهمیت درب ضد سرقت

نرده های آهنی

 نرده های آهنی نیز حفاظی است که به روی درب های چوبی و قدیمی  قرار میگرفته و برای چندین برابر کردن امنیت درب های معمولی قدیمی در برخی منازل بکار رفته شده.  اما میتوان گفت  بدون شک امنیت درب های ضد سرقت را هیچ گاه نمی توان با هیچ مدل درب و نرده آهنی مقایسه نمود ، اما سوال اینجاست چرا ما باید درب ضد سرقت را بخریم.

ساختار درب ضد سرقت 

 از ویژه گی های بسیار جالب توجه ای که در ساختار درب ضد سرقت بکار رفته   یک ورقه فلزی بسیار ضخیم است که از جنس فولادی میان دو رویه ی چوبی میباشد و همانگونه که شما می دانید یکی از راه های آسان باز کردن درب های قدیمی شکستن درب یا اهرم کردن آن به وسیله دیلم از بخش اتصال به چهارچوب درب بود است، اما حالا با استفاده از این ورقه های فولادی سرتاسر که در داخل این درب ها به کار رفته است از این پس شکستن  این درب ها نیز غیر ممکن است. 

درب  ضد سرقت علاوه بر، استفاده در آپارتمان ها و منازل سرقت در محیط های دیگری نیز ادارت و یا کارخانه‌ می شود و با توجه به اینکه ضرورت زیادی در امنیت مکان های ذکر شده را در برابر سرقت، لازم است تا دربی استفاده شود که در این محل ها از امنیت نسبی بالاتری  در مقایسه  با درب های ضد سرقت استفاده شده در مکان های ذکر شده را دارا باشد.

از دیگر ویژگیهای بسیارمهم درب‌ ضد سرقت که اکثریت آن ها در کشور ترکیه تولید می شوند امکان عایق کردن آن ها در برابر حرارت و سرما و عایق صوتی و رطوبت می باشد و  بدون شک این موردی برای منازلی  در محیط های پر رفت و آمد و همچنین محیط های دارای رطوبت همچون مناطق شمالی و محیط های کویری و سردسیر است ، عاملی که بسیار مهم در درب های ضد سرقت است.

مطالب مشایه :

درب ضد سرقت ترک

درب ضد سرقت لوکس
 

برای مشاهده لیست قیمت درب های ضد سرقت اینجا کلیک کنید