اینستاگرام سنادرب

خیابان آیت الله کاشانی. ابتدای ورودی جنت آباد جنوبی. پلاک۲۸ ساختمان الماس.

سوالات متداول پیش از خرید درب ضد سرقت

درب ضد سرقت

سوالات متداول پیش از خرید درب ضد سرقت

  • 1398/5/13
  • 4654 نفر
پرسش های متداول درب ضد سرقت

پرسش های متداول درب ضد سرقت :

 آیا درب ضد سرقت را می توان به  تجهیزات جانبی مجهز کرد و ضریب امنیتی آن را بالاتر برد ؟

درب ضد سرقت را با اضافه کردن تجهیزاتی همانند زنگ هشدار و قفل دیجیتال و قفل اثر انگشتی و قفل کارتی و قفل رمزدار و یه طور کلی قفل هوشمند بسیار امن و ایمن کرد و یکی از مواردی که باعث افزایش امنیت در این مدل درب ها میشود این است که تمام تجهیزاتی که روی مدل درب های ضد سرقت نصب می شوند دارای منبع تغذیه می باشند و با قطع برق ساختمان هیچ اختلالی در کارکرد آنها ایجاد نمیشود .

 

سوالاتی در مورد درب ضد سرقت

 

چگونه می توان قفل درب های ضد سرقت را باز کرد؟

سوالی که اکثر مردم در هنگام خرید درب ضد سرقت برایشان پیش سوال است : که آیا قفل درب های ضد سرقت قابل باز شدن هستند و یا اینکه از روی کلید درب می توان کپی تهیه کرد؟

در جواب این سوال می توان به قدرت گفت که بله قابلیت ساخت کلید ها در اکثر کلید سازی ها وجود داشته ولی به خاطر این که کلید های درب ضد سرقت اصطلاحا کامپیوتری است، هزینه ساخت بیشتری نسبت به کلیدهای را دیگر دارد  و  اگر از اکثر افراد متخصص سازنده درب ضد سرقت این سوال را بپرسید به این جمع بندی خواهید رسید که قفل درب ضد سرقت را هم می توان باز کرد ولی با زمان بیشتر، صدای بیشتر و تخصص بسیار بیشتر قادر به انجام این کار هستند. 

بیشترین روش هایی که سارقین برای ورود به منزل استفاده میکنند چیست؟

باید خاطر نشان کرد که اکثر خریداران درب ضد سرقت متوجه این موضوع نیستند که با خرید درب ضد سرقت می توانند ضریب امنیتی منزل یا محل کار خود را افزایش دهند و اینکه امنیت خاطر بیشتری را برای خود میخرند. با توجه به این امر که همیشه سارقین مانند سازندگان دربهای ضد سرقت در حال پیشرفت هستند همه روزه از متد های جدیدتری برای سرقت های خود بهره می برند

در ادامه به چند روش که معمول در سرقت منازل از طربق درب است شما را آشنا خواهیم کرد:

کج کردن با اهرم :

سارق یا سارقین با کمک گرفتن از دیلم یا میله محکم فلزی از سمتی که قفل درب نصب می شود اقدام به خم کردن درب ضد سرقت کرده و از فضای ایجاد شده به داخل ساختمان ورود پیدا می کنند.

تخریب قفل درب  :

سارق یا سارقین با استفاده از سنجاق یا میله های فلزی سعی در باز کردن قفل درب ضد سرقت می کنند و یا اینکه با تخریب رویه درب تلاش بر رسیدن به قفل و تخریب قفل درب ضد سرقت می کنند.

 شکستن درب :

سارق یا سارقین با اشیا سنگین مانند پتک یا تیشه سعی بر تخریب کلی درب ضد سرقت دارند.

موارد بالا فقط قسمتی از تلاش های سارقین جهت ورود به منازل یا محل کار شما است. ما در گروه تولیدی سنا درب امن این اطمینان را می دهیم که در ارائه درب ضد سرقت نه تنها موارد بالا بلکه بسیاری از استانداردهای بیشتری که امنیت درب ضد سرقت شما را بیشتر می کند در نظر گرفته ایم.

پس می توان با استفاده از این مطالب نتیجه گیری کرد که اهمیت درب ضد سرقت در منازل مسکونی برای جلوگیری سارقان بسیار زیاد است . 

 

برای مشاهده لیست قیمت درب های ضد سرقت اینجا کلیک کنید