اینستاگرام سنادرب
درب ضد سرقت سفید,درب ضد سرقت ارزان,درب ضد سرقت شیک

درب ضد سرقت سفید

  • 1398/5/26
  • 3831 نفر
 رنگ قدرتمند ترین رنگ در میان رنگ های مورد استفاده در در طراحی دکوراسیون داخلی است و از نظر مردم سفید رنگ  یک رنگ بی رنگی است و دلیل این مساله غالب بودن رنگ سفید در اغلب فضا های داخلی منزل می باشد. رنگ سفید در مقایسه با رنگ های قرمز و سبز و قهوه ای کمتر به چشم بیننده می آید اما نمی توان از تاثیر گذاری رنگ سفید در طراحی دکوراسیون داخلی چشم پوشی کرد. شرکت سنا درب ، درب های سفید خود را در دو گروه روکش رنگ و روکش پی وی سی تولید می نماید ، درب ضد سرقت رنگ سفید با استایل خاصی که به دکوراسیون داخلی آپارتمان شما می بخشد ، موجب خاص شدن منزل و آپارتمان شما می شود . 

درب ضد سرقت سفید


طراحی داخلی سفید


 رنگ قدرتمند ترین رنگ در میان رنگ های مورد استفاده در در طراحی دکوراسیون داخلی است و از نظر مردم سفید رنگ  یک رنگ بی رنگی است و دلیل این مساله غالب بودن رنگ سفید در اغلب فضا های داخلی منزل می باشد. رنگ سفید در مقایسه با رنگ های قرمز و سبز و قهوه ای کمتر به چشم بیننده می آید اما نمی توان از تاثیر گذاری رنگ سفید در طراحی دکوراسیون داخلی چشم پوشی کرد. شرکت سنا درب ، درب ضد سرقت سفید خود را در دو گروه روکش رنگ و روکش پی وی سی تولید می نماید ، درب ضد سرقت رنگ سفید با استایل خاصی که به دکوراسیون داخلی آپارتمان شما می بخشد ، موجب خاص شدن منزل و آپارتمان شما می شود . 

 

درب های سفید روکش رنگ و درب های سفید روکش PVC


درب ضد سرقت سفید روکش رنگ از نوع رنگ پلی اورتان بوده که در مقابل رطوبت و نور آفتاب و گرد و غبار بسیار مقاوم بوده و به دلیل وجود رنگ پلی اورتان  طول عمر مضاعف تری نسبت به سایر مدل ها دارد .  درب های ضد سرقت سفید روکش PVC  از نوع بهترین روکش های مرغوب بازار بوده و این نوع روکش ها به دلیل ساختاری که دارند در مقابل رطوبت نیز ، مقاومت بسیار بالایی را دارند . 

 

مطالب مشابه : خرید اینترنتی درب ضد سرقت ، درب ضد سرقت ارزان 

برای مشاهده لیست قیمت درب های ضد سرقت اینجا کلیک کنید