اینستاگرام سنادرب

خیابان آیت الله کاشانی. ابتدای ورودی جنت آباد جنوبی. پلاک۲۸ ساختمان الماس.

مشخصات درب ضد سرقت خوب و با کیفیت چیست؟

مشخصات درب ضد سرقت خوب و با کیفیت چیست؟

 • 1398/5/30
 • 3989 نفر
اگر به دنبال خرید درب ضد سرقت هستید، باید با ویژگی ها و مشخصات درب ضد سرقت با کیفیت آشنا باشید تا بتوانید بهترین محصول را با توجه به نیازتان خریداری نمایید. سنا درب امن تولید کننده بهترین مدل های درب ضد سرقت در ایران می باشد.

شناخت مشصات درب ضد سرقت تاثیر زیادی در خرید درب ضد سرقت با کیفیت دارد. اگر با این ویژگی ها آشنا باشید محصول مورد خریداری شده می تواند حداکثر امنیت را برای شما فراهم نماید. درب‌ های ضد سرقت تولید شده باید به‌ تناسب محل مورد نظر، با ویژگی‌های متفاوت انتخاب گردند. براي مثال می‌توان از درب‌های ساده فلزي که از دولايه ورق سخت به ضخامت يک میلی‌متر در دو طرف درب و یک‌ لایه عايق صدا و دما به‌عنوان لايه مياني ساخته‌ شده در کاشانه‌هایی که امکان ايجاد سروصدا توسط سارقين به‌منظور تخريب درب امکان‌پذیر نیست استفاده نمود، همچون اماکني که دور از حضور جمع ازجمله ويلاها کارخانه‌ها, انبارها، … می‌بایست از درب‌های ضد سرقت با ویژگی‌های خاص استفاده نمود تا امکان نفوذ سارقين پس از برش و تخريب لایه‌های سطحي درب به داخل ساختمان را غير ممکن سازند.

ویژگی های درب ضد سرقت استاندارد

امروز می خواهیم شما را با انواع ویژگی درب ضد سرقت استاندارد آشنا کنیم، درب ضد سرقت استاندارد، ضمن ممانعت از ورود سارقين، بر اساس استانداردهاي محيطي همچون عايق سرما، گرما، باد، رطوبت و صدا طراحي و ساخته ‌شده است.

درب‌های ضد سرقت تولید شده باید به‌ تناسب محل مورد نظر،  با ویژگی‌های متفاوت انتخاب گردند. براي مثال می‌توان از درب‌های ساده فلزي که از دولايه ورق سخت به ضخامت يک میلی‌متر در دو طرف درب و یک‌لایه عايق صدا و دما به‌عنوان لايه مياني ساخته‌ شده در کاشانه‌هایی که امکان ايجاد سروصدا توسط سارقين به‌منظور تخريب درب امکان‌پذیر نیست استفاده نمود، همچون اماکني که دور از حضور جمع ازجمله ويلاها کارخانه‌ها، انبارها، … می‌بایست از درب‌های ضد سرقت با ویژگی‌های خاص استفاده نمود تا امکان نفوذ سارقين پس از برش و تخريب لایه‌های سطحي درب به داخل ساختمان را غيرممکن سازند. درب ورودی ویلایی باید نسبت به درب آپارتمانی دارای مقاومت بیشتر باشد.

مهم ترین مشخصات درب ضدسرقت استاندارد

 •  درب های ضد سرقت توسط بتن یا پلاستوفوم پر شده ­اند. پر کردن درب با پلاستوفوم هزینه بیشتری دارد، اما به همان نسبت امنیت بیشتری را ایجاد می کند.
 • ورقه فلزی بسیار مستحکم در داخل این مدل از درب ها به کار رفته است که امنیت این درب ها را تا حد زیادی افزایش می دهد.
 • این درب ها عایق صوتی بسیار خوبی هستند.
 • چهارچوب درب ضد سرقت از جنس ورق فولادی نرم ساخته شده است. ضخامت ورق فولادی چهارچوب درب استاندارد بین ۱۴ تا ۲۴ سانتیمتر و قطر ورق آن ۸/۱ میلیمتر است.
 • بعد از نصب در چهارچوب غیر قابل اهرم شدن می باشند. (برای نصب درب ضد سرقت در تهران با ما تماس بگیرید)
 • سه تکه ورق با قطر یک میل به صورت سینوسی در داخل این درب ها قرار دارد.
 • در مقابل آتش سوزی بسیار مقاوم می باشند.

درب های ضد سرقتی که از استاندارد های روز جهانی بهره می برند در مقایسه با درب های ضد سرقت دیگر دارای ویژگیهای بسیاری می باشند که میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

 در بین درب ضد سرقت و چهار چوب یک فاصله وجود دارد که این فاصله باید ۵ میلی متر باشد، در صورت بیشتر بودن این فاصله امکان سرقت و باز کردن درب بیشتر می شود زیرا در این حالت سارقان می توانند به وسیله وارد کردن یک میله در این شکاف و به اصطلاح اهرم کردن درب، آن را باز کند.

مهم ترین مشخصات  درب های ضد سرقت تولیدی سنا درب امن

 • یراق آلات درب ضد سرقت: در این مجموعه سعی شده است از بهترین و با کیفیت ترین برندهای یراق آلات درب ضد سرقت استفاده شد. اکثر درب های تولیدی سنا درب امن دارای قفل کاله ترک می باشند.
 • رویه درب ضد سرقت: روکش درب تاثیر بسیار زیادی در امنیت درب دارد. برای افزایش زیبایی درب های انتخابی شما ما اقدام به پرس روکش طبیعی چوب راش بر روی ام دی اف می نماییم. بعد از مرحله رنگ آمیزی رویه در نمایانگر مقطع برش خورده چوب طبیعی خواهد بود.

پوشش فلزی درب ضد سرقت 

 • پوشش فلزی که چهارچوب درب ضد سرقت  با رنگ الکترواستاتیکی و کاملا مکانیزه است و پخت رنگ در دمای 240 درجه است.
 • قفل نصب شده بر روی درب ضد سرقت باید به اندازه کافی محکم باشد و در جای خود به اندازه کافی محکم شده باشد. همچنین مکان قرارگیری قفل درب ضد سرقت باید به اندازه ای قوی باشد که امکان جدا کردن آن از درب به حداقل برسد.
 • برعکس درب های معمولی، درب های ضد سرقت تماما از یه نقطه به چهارچوب درب متصل نشده اند و با بهره گیری از قفل ها و ساختار گاو صندوق از چندین نقطه به چهارچوب متصل می شوند که این خود از ویژگیهای منحصر به فرد یک  درب های ضد سرقت خوب است.
 •  در اطراف درب ضد سرقت از یک نوار یا زه لاستیکی به منظور جلوگیری از ورود گرد و خاک و همچنین جلوگیری از اتلاف انرژی استفاده شده است.
 • یک درب ضد سرقت خوب باید با فشار اندک انگشتان و بدون سروصدا بسته شود و همچنین درب های ضد سرقت با کیفیت حتی پس از گذر سالیان نیز به آرامی و بدون سر و صدا باز و بسته خواهد شد. درب های ضد سرقت مجهز به قفل وانتی به راحتی باز و بسته می شوند.

 

درزگیر دوجداره درب ضد سرقت

 •  یکی دیگر از ویژگی های در ضد سرقت خوب این است که درب های ضد سرقت باید دارای سیستم درزگیر دو جداره باشد تا عایق خوب صدا، سرما و گرما باشد و همچنین نیز موجب افزایش امنیت و کاهش ورود آلودگی هوا و گرد و غبار منزل  به درون خانه باشند. 
 • قفل درب ضد سرقت دارای 7 و 14 زبانه می باشد که در سه جهت مختلف عمل می کند.
 • بهتر است درب ضد سرقت با بتن پر شده باشد زیرا امنیت آن به مراتب از دری که با پلی اورتان پر شده بالاتر است. پر کردن درب ضد سرقت با بتن هزینه بیشتری خواهد داشت اما ایمنی درب را در برابر ضربات بسیار بالا می برد.

اهرم کردن درب ضد سرقت 

 ساختار درب ضد سرقت به گونه ای است که بعد از نصب در چهارچوب غیر قابل اهرم کردن است. این ویژگی می تواند در امنیت این مدل از درب ها تاثیر بسزایی داشته باشد. کیفیت بسته شدن درب ارتباط مستقیمی با کیفیت درب دارد.

قفل درب ضد سرقت

یکی از مهم ترین قسمت های انواع درب ضد سرقت، قفل درب است. این قفل ها باید دارای امنیت بسیار بالا و کیفیت خوب باشند. بدون قفل با کیفیت درب هیچ کونه امنیت را برای شما فراهم نمیکند. در قفل درب ضد سرقت دو مغزی به کار می رود که بخش بالا را شب بند و بخش پایینی را مغزی ساده معرفی می نمايند. 

 

مطالب مشابه : تعویض مغزی قفل درب ضد سرقت

برای مشاهده لیست قیمت درب های ضد سرقت اینجا کلیک کنید