اینستاگرام سنادرب
درب ضدسرقت ایرانی,قیمت درب ضد سرقت ایرانی,بهترین درب ضد سرقت ایرانی

بهترین درب ضد سرقت ایرانی | قیمت درب ضد سرقت ایرانی | درب ضد سرقت ایرانی ارزان

  • 1397/12/7
  • 10670 نفر
درب ضد سرقت ایرانی  دارای کیفیت خوبی است که این کیفیت می تواند قابل مقایسه با نمونه های خارجی باشد. اين نوع دربها از نظر ظاهری کاملاً مشابه درب های ضد سرقت ساخت کشور ترکیه می باشند

درب ضدسرقت ایرانی

آن بخش از نمونه های درب داخلی ساختمان که به طور کامل در داخل کشور تولید می شوند در حال حاضر قابل مقایسه با نمونه های برتر دنیا بوده و به دلیل استفاده از فناوری های روز دنیا، رعایت استاندارهای جهانی در استفاده از مواد اولیه و ابعاد و اندازه های بازشوها و چهارچوب ها و بومی سازی آنها، مناسب با شرایط داخلی تولید می شوند
درب ضد سرقت ایرانی در بازار فعلی از جایگاه ویژه ای برخوردار است. چرا که ویژگی ها و خصوصیات انواع درب ضد سرقت ایرانی خوب و باکیفیت و از همه مهمتر تطابق آن با استانداردهای جهانی توان رقابت با نمونه های ایتالیایی و ترک را فراهم آورده است. ابعاد استاندارد درب ضد سرقت ایرانی 110*210 بوده که با توجه به خانه های ایرانی ساخته شده است، و با این که تمام استانداردها در آن رعایت شده از لحاظ قیمت بسیار مقرون به صرفه تر از دیگر نمونه هاست.
درب ضد سرقت ایرانی از لحاظ ظاهری شباهت به درب ضد سرقت ترک دارد، و بعضی از اجزای آن مانند یراق آلات که می توان گفت از قسمت های مهم یک درب ضد سرقت می باشد از نوع ترک آن استفاده می شود البته نه به این دلیل که نمی توان آن ها را در ایران تولید نمود، تنها به دلیل بالا بودن قیمت ماشین آلاتی که برای ساخت این یراق آلات مورد نیاز است، واردات آن مقرون به صرفه تر است. وجود خدمات پس از فروش و گارانتی برای هر کالایی از نظر خریدار یک امتیاز مثبت محسوب می شود. برای درب ضد سرقت ایرانی هم این امتیاز وجود دارد، و خریداران حتی تا سالها بعد از خرید می توانند به راحتی از این مزایا برخوردار شوند. از دیگر ویژگی های یک درب ضد سرقت ایرانی امکان سفارشی کردن آن است. به این معنی که اگر برای مثال نیاز باشد ابعاد درب ضد سرقت با توجه به ابعاد چارچوب منزل شما تغییر یابد، این امکان در نمونه های درب ضد سرقت ایرانی وجود دارد، و البته به لحاظ قیمتی هم بسیار مناسب تر از دیگر نمونه ها تمام می شود.
درب ضد سرقت ایرانی خوب و باکیفیت که مطابق استانداردهای جهانی ساخته شده است بدون اغراق به طور کامل می تواند انتظارات خریداران از خرید یک درب ضد سرقت را برآورده کند، و وجود تنوع بالا در درب ضد سرقت ایرانی می تواند نظر سلیقه های مختلف را جلب کند. عکس های انواع مختلف درب ضد سرقت ایرانی را می توانید از همین سایت مشاهده نمایید.
درب های ضد سرقت ایرانی از جنس رویه ام دی اف با ضخامت 8 میلی متر است. معمولا از لولا های ساچمه ای برای گردش بی صدا و راحت لنگه بر روی چارچوب استفاده می شود. این نوع از درب های ضد سرقت دارای پین های ثابت در پشت کار برای امنیت بیشتر است و وزن تقریبی این نوع از درب ها 120 کیلوگرم است.

قیمت درب ضد سرقت ایرانی

درب ضد سرقت ایرانی  دارای کیفیت خوبی است که این کیفیت می تواند قابل مقایسه با نمونه های خارجی باشد. اين نوع دربها از نظر ظاهری کاملاً مشابه درب های ضد سرقت ساخت کشور ترکیه می باشند، البته در ایران درب هایی با ظاهر مشابه درب ضد سرقت چینی نیز تولید می شود.

قیمت درب ضد سرقت ایرانی
اگر بخواهیم درباره کیفیت درب ضد سرقت موجود در بازار واقع بین باشیم هم اکنون درب های ضد سرقت ایرانی هم ردیف درهای تولید شده ترکیه هستند اما در دراز مدت کیفیت و ماندگاری درب های ضد سرقت ترک حرف اول را در بازار می زنند و درب ضد سرقت چینی هم با اختلاف بسیار در انتهای جدول تقاضای خریداران قرار گرفته اند.
به دلیل نوسان قیمت جهت اطلاع دقیق از قیمت دربهای ضد سرقت ایرانی با ما تماس حاصل فرمایید.

 

درب ضد سرقت ایرانی یا خارجی؟

اگر به دنبال انتخاب درب ضد سرقت مناسب منزل خود هستید، بدون تردید ذهن شما درگیر این مساله شده که محصول کدام کشور بهترین گزینه است؟ بدون درنظر گرفتن توان مالی که به سادگی پاسخ این پرسش را می دهد؛ می توان با در نظر گرفتن برخی موارد ساده در این زمینه، بهترین گزینه را انتخاب کرد.
به طور کلی می توان گفت بازار داخلی کشورمان هم اکنون شاهد حضور درب های ضد سرقت ترکیه و ضد سرقت چینی در کنار تولیدات داخل کشورمان است. بنابراین فقط سه گزینه مقابل خریداران قرار دارد که درب ضد سرقت ایرانی هم از لحاظ قیمت و هم کیفیت بهترین گزینه برای خرید می باشند.

بهترین درب ضد سرقت ایرانی

بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی

نظر قطعي در مورد بهترين درب ضد سرقت ايراني نميتوان داد ولي به طور كلي هر درب   كه  در ان از  ورق فولادي ترجيحا فولاد ايراني شركتي  استفاده شده باشد و نيز كمپاني سازنده آن .درب ضد سرقت را با استاندارد كارخانه اي ساخته باشد  مي تواند جزو يكي از بهترين هاي درب ضد سرقت ساخت آن را قلمداد كرد به شرط آن كه در ضد سرقت از قفل ها با برند هاي معتبر جهاني در ساخت آن استفاده شده باشد.

نکته مهم:

درب ضد سرقت ترک دارای کیفیت بسیار مطلوب و بالایی می باشد اما به دلیل افزایش قیمت ارزان از لحاظ اقتصادی برای خرید مناسب نمی باشد و توصیه می شود برای داشتن یک درب ضد سرقت با کیفیت و قیمت مناسب انواع درب ضد سرقت ایرانی را خریداری نمایید.

برای مشاهده لیست قیمت درب های ضد سرقت اینجا کلیک کنید