اینستاگرام سنادرب

خیابان آیت الله کاشانی. ابتدای ورودی جنت آباد جنوبی. پلاک۲۸ ساختمان الماس.

امنیت قفل درب ضد سرقت

امنیت قفل درب ضد سرقت,قفل درب ضد سرقت

امنیت قفل درب ضد سرقت

  • 1398/7/20
  • 4977 نفر
امنیت قفل درب ضد سرقت

امنیت قفل درب ضد سرقت

درب ایمن چیست ؟ 


می توان گفت به طور کل عموما ،  در دیگر کشور ها  به این مدل درب ، درب ایمن میگویند ، اما در ایران به غلط ، درب ضد سرقت گفته می شود ، این کلمه به دلیل اینکه تفکر غلطی را در جامعه به وجود آورده ، و مهم تر از همه اینکه خریداران فکر کنند که با خرید این مدل درب های ضد سرقت به هیچ عنوان سارقان نمی توانند درب را باز کنند و این تفکر به طور کلی اشتباه است زیرا این درب ها فقط ایمن هستند ، نمیتوانیم به طور قطع بگوییم ضد سرقت نیز هستند یا نه!

 

key

فواید خرید درب ضد سرقت


در مورد علت خرید درب ضد سرقت می توان گفت این نوع درب ها به نسبت  درب های معمولی بسیار مقاوم تر هستند  و ناگفته نماند که مهمترین چیزی که باعث افزایش ایمنی درب ضد سرقت است وجود لولا ها و قفل هایی در قسمت داخلی است ،  سارقان به هنگام سرقت رفتن ،  در ابتدا برای باز کردن اقدام به باز کردن درب با استفاده از انواع اهرم ها و شکستن لولای درب می کنند. اما وجود درب های از پیش ساخته و وجود لولای آن روی چهارچوب ، باعث می شود که سارقان را در این روش برای باز کردن درب جلوگیری نمایید.

 


سرقت با استفاده از کارت های اعتباری


جدیدا باز کردن درب های ضد سرقت با استفاده از کارت اعتباری بسیار مرسوم شده است ، در واقع میتوان گفت که  برای باز کردن قفل درب ضد با توجه به شرایط ،  اگر درب منزل شما بسته باشد و تنها زبانه اصلی مربوط به دستگیره درب ضد سرقت بسته باشد ،  کافیست که با استفاده از کارت های اعتباری همچون کارت تلفن و کارت هوشمند، کارت ملی و کارت هایی از این قبیل ، با کشیدن از بالا و فشار دادن درب آنرا باز کنید! باید به شما بگوییم که اگر تمام زبانه های قفل بسته باشد و یا به عبارتی دیگر درب خانه خود را چند قفله کرده باشید به هیچ وجه افراد عادی نمی توانند آنرا باز کنند.
نا گفته نماند که این روش باز کردن درب های ضد سرقت ، معمولا در درب های ضد سرقت چینی مرسوم است !

cart

 

تعویض قفل درب ضد سرقت


قفل های بکار برده در درب های ضد سرقت کامپیوتری بود و با توجه به اینکه درب های ضد سرقت از پیش ساخته می باشد ،می توان گفت که قفل آنها را میتوان عوض کرد ،  البته نا گفته نماند که هزینه تعویض قفل درب ضد سرقت به نسبت دربهای معمولی بیشتر است.

جهت اطلاعات بیشتر با شماره های دج شده در سایت تماس حاصل فرمایید. 

مطالب مشابه : نصاب درب ضد سرقت
 

برای مشاهده لیست قیمت درب های ضد سرقت اینجا کلیک کنید