اینستاگرام سنادرب
این سایت متعلق به مجموعه سنا درب امن است.

خیابان آیت الله کاشانی. ابتدای ورودی جنت آباد جنوبی. پلاک۲۸ ساختمان الماس.

قیمت چهارچوب فلزی درب اتاق | تولید انواع چهارچوب درب

چهار چوب فلزی,چهارچوب چوبی,چهار چوب اتاقی,چارچوب فلزی

قیمت چهارچوب فلزی درب اتاق | تولید انواع چهارچوب درب

  • 1398/9/18
  • 55585 نفر
اساس و پایه نصب درب در خانه و ساختمان چهارچوب است که امروزه استفاده از چهارچوب فلزی در خانه ها متداول تر شده است. علت آن نیز تداوم و ماندگاری بیشتری است که چهارچوب فلزی دارا می باشد.

قیمت چهارچوب فلزی درب اتاق در سنا درب امن بسیار مناسب می باشد. این محصولات علاوه بر قیمت مناسب دارای کیفیت بسیار عالی هستند و از مقاومت بسیار بالایی برخوردار می باشند. شما می توانید انواع چهارچوب فلزی آماده و یا با ابعاد سفارشی را از طریق تماس با ما تهیه نمایید. چهارچوب درب از مهم ترین بخش های تشکیل دهنده تمام محصولات می باشد.

برای خرید انواع چهارچوب درب فلزی و چوبی با سنا درب امن تماس بگیرید.

انواع چهارچوب فلزی و چوبی در صنعت ساختمان (فریم درب داخلی و فلزی)

در صنعت ساختمان چهارچوب های فلزی و چوبی در بخش های مختلف کاربرد های فراوانی دارد ازجمله استفاده در تمامی درب های ساختمانی – چهارچوب و فریم فلزی برای پنجره ها و … که در شکل ها و اندازه های مختلف بنا به درخواست مشتری تولید و عرضه میگردد.
چهارچوب درب میتواند چوبی یا فلزی باشد که نوع چوبی آن در طرح های جدید از قطعات MDF روی محل کار توسط استاد کار ماهر نصب می شود که از زیبایی و ظرافت خاصی برخوردار می باشد ولی نوع فلزی آن در اندازه های استاندارد با توجه به نوع درب (داخلی یا ورودی) در کارگاه تولید شده و به محل کار ارسال می شود و یا پس از دریافت ابعاد سفارشی قیمت تعیین شده و تولید میگردد.

چهارچوب چوبی درب

بسیاری از مصرف کنندگان و طراحان دکوراسیون داخلی چهارچوب درب که از چوب ساخته شده باشد را برای درب های داخلی انتخاب میکنند. در گذشته روی پروفیل چوب یک شیار جهت چفت شدن لنگه درب ایجادمیشد و از این پروفیل چهارچوب چوبی برای درب های اتاق تولید می کردند. ولی امروزه با توجه تنوع سلیقه مشتریان و استفاده از ابزار های جدید در ساخت انواع مدل های پروفیل چوبی عمدتا MDF امکان طراحی و ساخت انواع چهارچوب چوبی برای درب های داخلی فراهم شده است. 

می توانید از محصولات درب ضد آب و درب ورودی استیل سنا درب امن بازدید نمایید.

چهارچوب فلزی اتاقی

سنا درب امن در زمینه تولید پروفیل برای چهارچوب درب و لنگه درب های ضد سرقت اقدام به تولید پروفیل های مربوطه برای انواع درب ها نموده است.
محصولات این بخش :

  1. تولید انواع پروفیل های چهارچوب فلزی
  2. ساخت چهارچوب فلزی
  3.  خمکاری انواع نبش و ناودانی
  4.  انجام خدمات پرس جای لولا و جای قفل بر روی تمامی چهارچوب ها

تمامی اندازه های این مجموعه بر حسب میلیمتر می باشد و ضخامت ورق مورد استفاده در پروفیل ها از ورق دو میلیمتری بوده و این پروفیل ها جهت استفاده در چهارچوب پنجره های تمام فلزی، ویترین مغازه – فریم پنجره های PVC و آلومنیومی نیز قابل استفاده می باشد.
حرف W نشان دهنده وزن یک متر پروفیل بر اساس ورق با ضخامت ۲ میلی متر می باشد.

چهار چوب فلزی

چهارچوب فلزی درب

اساس و پایه نصب درب در خانه و ساختمان چهارچوب است که امروزه استفاده از چهارچوب فلزی در خانه ها متداول تر شده است و علت آن نیز تداوم و ماندگاری بیشتری است که چهارچوب فلزی دارا می باشد .
چهار چوب فلزی سهم بسیار گسترده ای از بازار را از آن خود کرده است علت آن نیز دوام و ماندگاری است که چهار چوب فلزی دارا می باشد . همچینن خاصیت طرح و رنگ پذیری چهار چوب فلزی یکی دیگر از دلایل موفقیت چهار چوب فلزی به شمار می رود. 

نکات مهم در خرید چهارچوب فلزی

انتخاب چهارچوب درب به عوامل مختلفی در پروژه بستگی دارد. در نتیجه نمی توان دستورالعملی مشخص به طور کلی صادر کرد. از طرف دیگر در این نوشته تبلیغ نوع خاصی از چهارچوب های فلزی را نمی کنیم به همین خاطر تنها راه باقی مانده ارائه ی ویژگی های کامل و مناسب یک چهارچوب فلزی فوق العاده است.
در شرایط اقتصادی این دوران کاهش هزینه و افزایش بهره وری حرف اول را در تمامی پروژه ها می زند. حتما می دانید که قیمت چهارچوب های فلزی بر اساس وزن آن ها تعیین می شود؛ در نتیجه انتخاب چهارچوب های سبک از چند طریق هزینه های شما را کاهش می دهد. هم به طور مستقیم پول کمتری بابت چهارچوب می پردازید و هم وزن کلی سازه را کاهش می دهید و این به معنی صرفه جویی در طراحی و مصالح است.
مهم ترین نکته ای که در هنگام خرید چهارچوب فلزی باید مد نظر داشت جنس چهارچوب فلزی است که باید با توجه به نوع و محل استفاده انتخاب و خریداری شود.
نکته دیگری که در هنگام خرید چهارچوب فلزی باید مد نظر قرار دهید این است که چهارچوب فلزی خریدارای شده توسط شما دارای جوشکاری با حداکثر کیفیت باشد. این به این دلیل است که مهم ترین عامل در خرید چهارچوب فلزی جوشکاری آن است زیرا یک جوشکاری محکو بسیار بادوام بوده و یکبار برای همیشه یک چهارچوب فلزی با کیفیت خریداری می کنید .
سومین نکته نحوه رنگ آمیزی چهارچوب فلزی است که مهم ترین عامل در انتخاب یک چهارچوب فلزی با کیفیت است . به طور کلی انتخاب رنگ کوره ای بهترین انتخاب است زیرا تداوم و ماندگاری بیشتری نسبت به سایر روش های رنگ آمیزی دارد .
در هنگام خرید چهارچوب فلزی این نکته را به فروشنده گوشزد کنید که چهار چوب فلزی که به شما پیشنهاد می کند دارای جای قفل باشد تا در هنگام نصب نیازی به برش جای قفل توسط شما نباشد .
حال آخرین نکته ای که باید در هنگام خرید چهارچوب فلزی مد نظر قرار دهید را به شما خواهیم گفت : آن این است که رنگ و طرح چهارچوب فلزی انتخابی شما با فضا و محیط تناسب داشته باشد . تطبیق پذیری یا سازگاری تحت عنوان Adaptability امروزه یکی از مهم ترین ویژگی های یک معماری قوی است. در نتیجه چهارچوبی را انتخاب کنید که پذیرای طیف وسیعی از درب های موجود در بازار باشد.

قیمت چهارچوب فلزی درب اتاق

سنا درب امن تولید کننده انواع درب ضد سرقت، درب لابی، درب داخلی ساختمان و چهارچوب اتاقی مفتخر است که انواع چهارچوب درب اتاقی اعم از چوبی و فلزی را با بهترین قیمت به ایرانیان عزیز ارایه کند.چهار چوب های ساخت سنا درب امن دارای کیفیت بالا به همراه قیمت مناسب و مقرون به صرفه برای استفاده عموم مردم است.
برای اطلاع از قیمت چهارچوب اتاقی و چهارچوب فلزی (چارچوب فلزی اتاقی) با سنا درب امن تماس حاصل فرمایید.

چهار چوب فلزی اتاقی

خدمات سنا درب امن در زمینه چهارچوب اتاقی:

  • تولید و پخش انواع چهارچوب فلزی اتاقی و سرویس
  • تولید و پخش انواع چهارچوب چوبی اتاقی و سرویس
  •  انواع چهارچوب فلزی: فرانسوی، مکزیکی، ساده و ...

فریم پنچره یو پی وی سی با قوطی ۳۰در۶۰

اولین وبرترین سازنده وتولیدکننده ،چهارچوب فلزی ،چهارچوب فرانسوی، چهارچوب مکزیکی،چهارچوب رومی ،چهارچوب ساده،چهارچوب اهنی، فریم ،فریم upvc،دروپنجره، درسراسرکشور باتایدیه نظام مهندسی.
سفارشات با رنگ استاتیک پذیرفته میشود.
در صورت درخواست مشتری ضد زنگ پذیرفته میشود.

همان طور که امکان خرید اینترنتی درب ضد سرقت در سنا درب امن وجود دارد، شما میتوانید چهارچوب فلزی اتاقی مورد نظر خود را با قیمت مناسب در ابعاد و جنس دلخواه ،را سفارش دهید.برای این کار با همکاران ما در سنا درب امن تماس بگیرید.

برای مشاهده لیست قیمت درب های ضد سرقت اینجا کلیک کنید