اینستاگرام سنادرب

خیابان آیت الله کاشانی. ابتدای ورودی جنت آباد جنوبی. پلاک۲۸ ساختمان الماس.

نصب درب ضد سرقت

نصب درب ضد سرقت,مدت زمان نصب درب ضد سرقت,زمان لازم برای نصب درب ضد سرقت

نصب درب ضد سرقت

  • 1398/10/11
  • 4415 نفر
نصب درب ضد سرقت معولا کار زمان بری نیست و اگر تجربه و مهارت لازم برای این کار را داشته باشید ظرف مدت زمان کوتاه درب را نصب و از مزایای آن بهره مند میشوید.توصیه میشود نصب درب ضد سرقت را حتما به افراد با تجربه در زمینه نصب درب ضد سرقت بسپارید.

مدت زمان نصب درب ضد سرقت


نصب درب ضد سرقت چقدر زمان میبرد؟

یکی از عوامل اصلی در مدت زمان نصب درب ضد سرقت یا میزان زمانی که صرف نصب درب ضد سرقت میشود به میزان مهارت و تجربه نصاب درب ضد سرقت مربوط میشود. هرچه نصاب دارای مهارت بیشتری باشد زمان کمتری صرف نصب درب ضد سرقت میشود.همچنین مهارت نصاب در کیفیت نصب هم تاثیر زیادی دارد.


نصب درب ضد سرقت

مرغوب ترین و بهترین درب های ضد سرقت حتی اگر از فولاد نفوذ ناپذیر و بر اساس استانداردهای جهانی نیز طراحی و ساخته شده باشد اگر به صورت اصولي نصب نشده باشد از مقاومت لازم در برابر فشار و ديلم برخوردار نخواهد بود پس نصب يك مرحله خيلي مهم بوده و بايد توسط متخصص فنی اجرا شود در غير اين صورت در آينده به مشکل برخواهيد خورد.درب ضدسرقت بايد ضدسرقت نصب شود در نتیجه بايد در نصب درب ضد سرقت بسیار حساس بود ، در اينجا به نكاتي می پردازیم كه يك نصب بدون تخريب درب ضد سرقت نيازمند آن مي باشد.
درب ضدسرقت بايد اندازه استانداردي داشته باشد تا بتوان حداقل بازشوي استاندارد مورد نياز براي انتقال وسایل به منزل را داشت و اين حداقل بايد براي درب ضد سرقت 85 سانتيمتر باشد كه در اين صورت پشت در پشت درب ضد سرقت بايد حداقل 105 سانتيمتر باشد.
معمولا نصب درب ضدسرقت كار راحتي نبوده و از اهمیت بالایی برخوردار است و نياز به تجربه کافی در زمينه درب ضد سرقت دارد؛ اگر در مرحله نصب درب سهل انگاری صورت گیرد ممکن است در آینده به مشکل بر خورد. نصب آن مانند درب اتاق خواب نیست که به راحتی توسط هر شخصی انجام شود. این کار را باید به متخصص این حرفه بسپارید و خیلی به افرادی که ادعا می کنند درب ضد سرقت را بدون تخریب نصب می کنند اعتماد نکنید. نصب چهارچوب درب ضد سرقت یکی از مهمترین بخش های نصب درب می باشد و اگر چهارچوب درب به درستی نصب شده باشد مقاومت درب را ضمانت خواهدکرد.
قبل از هرچیز باید بدانیم برای نصب دربهای ضد سرقت چینی باید یک فریم انتظارفلزی در پایان اتمام مرحله دیوار چینی وقبل از سفید کاری نصب شود و
قوطی مورد استفاده برای فریم انتظار دربهای ضد سرقت چینی باید۸×۴ یا ۱۰×۴ سانتی متر باشد البته در شرایطی خاص می توان از قوطی هایی با ابعاد کمتر نیز استفاده کرد توصیه می شود قبل از ساخت فریم انتطار با کارشناسان شرکتهای فروشنده مشورت شود.
نکته مهم: ابعاد درب ضدسرقت ازروبه رو(سمت بیرون واحد) بزرگترازابعاد پشت (سمت داخل واحد)درب ضد سرقت می باشدبنابراین فضای لازم از سمت بیرون
(راه پله) برای دربهای ضدسرقت چینی حداقل پنج سانتی متر بیشتر است. از این رو قسمت چهار سانتی متر از سمت بیرون نباید باهیچ نوع
مصالحی پوشانده شود. اما از سمت داخل واحد بهتر است پوشیده شود.

زمان نصب درب ضد سرقت

 روشهای نصب درب ضد سرقت

 

  1. نصب درب ضد سرقت با با جوش دادن

  2. نصب درب ضد سرقت  با رولت بولت

  3. نصب درب ضد سرقت با پیچ سرمته

 

هزینه نصب درب ضد سرقت

نصب درب ضد سرقت معمولا کار آسانی است .اما در هنگام نصب ممکن است به مشکلاتی بربخوریم. بنابراین هزینه نصب درب ضد سرقت متفاوت است و براساس سختی و زمانی که صرف میشود قیمت گذاری انجام میشود.مشکلاتی از قبیل استاندارد نبودن ابعاد مکان نصب درب که منجر به بنایی میشود و مشکلاتی از قبیل این هم زمان نصب درب ضد سرقت و هم هزینه نصب درب ضد سرقت را افزایش میدهد.

نصاب درب ضد سرقت

نصب درب ضد سرقت نیاز مند تخصص بالا می باشد زیرا عدم تجربه و دانش  تکنسین می تواند  آسیب های جبران ناپذیری را به درب ضد سرقت وارد نماید.راسان درب متشکل از برترین  تکنسین های  ساختمانی و فنی همواره کیفیت خدمات خود را تضمین می نماید .
گروه سنا درب امن همواره در 24ساعت 7 روز هفته آماده ارائه خدمات و مشاوره  به شما عزیزان است.با سالها تجربه و دانش در ارائه خدمات فنی و ساختمانی با ارائه برترین کیفیت در خدماتمان پاسدار اعتماد ها به خود باشیم .تعمیر و رگلاژ کامل درب ضدسرقت، تعویض روکش، تقویت درب، تعویض قفل وتقویت،ترمیم کامل درب خراب شوده و نصب درب ضد سرقت از جمله وظایف و خدمات نصاب درب ضد سرقت است.

تعمیر درب ضد سرقت

تیم سنا درب امن در زمینه رگلاژ درب ضد سرقت و همچنین تعویض قفل و مغزی درب های ضد سرقت فعالیت داشته و خدماتی را در این زمینه در سراسر تهران و کرج و شهرستان های حومه ارائه می کند.
درب های ضد سرقت ممکن است پس از مدتی استفاده عملکرد ان بنا به دلایل مختلفی دچار اختلال گردد و رفع ان با توجه به ساختار پیچیده این درب ها توسط افراد عادی دشوار باشد. تعمیر درب ضد سرقت یکی از خدمات است که طی سالهای اخیر در حوزه خدمات به شدت مورد توجه قرار گرفته و شرکت های خدماتی بسیاری را در گیر خود نموده است.در بحث خدمات تعمیر درب ضد سرقت دانش فنی و تجربه فنی کاران نقش اصلی را ایفا می کند و  همراه داشتن ابزار کامل و ضمانت پایان کار موجب رفع مشکل درب خواهد شد.برای رگلاژ و تعمیر درب ضد سرقت و مشاوره در هر لحظه از شبانه روز با ما تماس بگیرید.
یکی از بزرگترین دغدغه های امروزه زندگی شهری وجود امنیت و حریم خصوصی و نحوه ایجاد یک محیط امن برای ارامش بیشتر می باشد که افراد برای برطرف کردن نگرانی های خود حاضر به استفاده از ابزارهای مختلف هستند.درب ضدسرقت نیز یکی از مواردی است که به شدت در صنعت ساختمان سازی رونق داشته و روز به روز روند رو به رشدی را تجربه می کند، زیرا امنیت بالا و همچنین زیبایی ظاهری باعث شده تا به یک امر حیاتی تبدیل شود.
این نوع درب ها پس از مدتی استفاده و بنا به دلایل متعددی دچار مشکلاتی میشوند که نیاز به تعمیر درب ضد سرقت احساس میشود و چون درب های ضد سرقت دارای پیچیدگی های منحصر به فردی هستند،تعمیر و رگلاژ ان نیاز به تخصص داشته و افراد با تجربه با ابزار مخصوص این کار را انجام می دهند.

مهمترین بخش در تعویض قفل درب ضد سرقت خارج کردن قفل است به گونه ای که نباید به بخشهای دیگر آسیبی وارد شود بعد از خارج کردن قفل با استفاده از پیچ بند نوبت به رگلاژ درب میرسد و بعد از آن قفل جدید جایگذاری شده و پیچ بندی میشود. یکی از عوامل اساسی که  تعمیر و رگلاژ درب ضد سرقت باید در اسرع وقت انجام شود این است که در صورت بروز مشکلی کوچک در قفل و یا مغزی درب، امنیت درب ضد سرقت کلا دچار مشکل میشود.بهتر است هنگام خرید قفل دقت کافی داشته باشید و امنیت قفل درب ضد سرقت را در نظر بگیرید.

برای مشاهده لیست قیمت درب های ضد سرقت اینجا کلیک کنید