اینستاگرام سنادرب
این سایت متعلق به مجموعه سنا درب امن است.

خیابان آیت الله کاشانی. ابتدای ورودی جنت آباد جنوبی. پلاک۲۸ ساختمان الماس.

هزینه نصب درب ضد سرقت + معرفی نصاب با تجربه

نصب درب ضد سرقت,مدت زمان نصب درب ضد سرقت,نصاب درب ضد سرقت

هزینه نصب درب ضد سرقت + معرفی نصاب با تجربه

 • 1398/10/11
 • 11491 نفر
امروزه امنیت و استفاده از راه حل های مختلف برای ایجاد آن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. یکی از ارزان ترین و مطمئن ترین روش های ایجاد امنیت در ساختمانها، نصب درب ضد سرقت است. شما با نصب درب ضد سرقت تا حد زیادی جلوی ورود غیر مجاز را به داخل ساختمان خود می گیرد. اگر می خواهید درب شما حداکثر امنیت را داشته باشد باید به خوبی و به درستی آن را نصب نمایید. نصب غیر اصولی درب ضد سرقت موجب افت کارایی درب و از بین رفتن امنیت آن می شود. اگر به دنبال نصاب درب ضد سرقت در تهران و کرج هستید با سنا درب امن تماس بگیرید.

درب ورودی از اساسی ترین تجهیزات برای ایجاد امنیت در ساختمانهاست. یکی از مدلهای محبوب و بسیار امن در زمینه دربهای ورودی ساختمان، درب ضد سرقت است. دربهای ورودی ضد سرقت دارای ساختاری متفاوت از سایر دربها هستند و در برابر ورود غیر مجاز بسیار مقاوم اند. در هنگام خرید توجه به کیفیت، مقاومت و امنیت درب ضد سرقت بسیار حایز اهمیت است و پس از آن نصب درب به صورت اصولی از دیگر عوامل افزایش امنیت و مقاومت این دربهاست.

نصب درب ضد سرقت مسئله ی مهم و اساسی محسوب می شود، در صورتی که نصب درب به درستی و با اصول انجام نشود، امنیت آن کاهش می یابد. به همین خاطر توصیه می کنیم نصب درب های ضد سرقت را به افراد متخصص و کاربلد در این زمینه بسپارید. اگر می خواهید در مورد نصب درب ضد سرقت و مراحل مربوط به آن اطلاعاتی در اختیار داشته باشید در این بخش به بررسی این مورد خواهیم پرداخت.

از عوامل مهم در هنگام استفاده از این خدمات، هزینه نصب درب ضد سرقت و کمک از یک نصاب ماهر است. 

نکاتی پیرامون نصب دربهای ضد سرقت

برای این که نصب درب ضد سرقت آغاز شود قبل از انجام کارها نیاز است که یک چهارچوب فولادی که ضخامت مناسبی دارد را برای نصب درب در نظر بگیرید. جنس این چهارچوب باید حتماً از فلز محکم (فولاد یا آهن) باشد و طراحی انتخاب شده برای آن به گونه ای باشد که نصب درب با مشکل رو به رو نشود و بعد از نصب به باز و بسته شدن درب کمک کند. حتماً باید قبل از نصب درب ضد سرقت، از پروفیل 4 در 10 و یا 4 در 8 استفاده کنید تا چهارچوب مقاومت مورد نیاز را برای نگه داشتن درب و اتصالات آن را داشته باشد. لولایی که قرار است برای درب در نظر گرفته شود باید کیفیت مطلوب را داشته باشد تا امنیت مورد نیاز برای محل زندگی و محل کار شما تأمین شود. لولاهای انتخاب شده برای درب ضدسرقت نقش نگهدارنده و جا به‌ جا کننده دارند، بهتر است از نوع باکیفیت و درجه یک باشد. درب‌ های ضد سرقت دارای لولاهای مخفی می باشد که قابل مشاهده نیستند.

 درب ضد سرقت یکی از ایمن ترین و مطمئن ترین راه هاست که امروزه محبوبیت زیادی پیدا کرده است که خرید و نصب آن به راحتی، با قیمت مناسب و در کمترین زمان انجام میشود که در ادامه با توضیح این موارد پرداخته ایم.

برای خرید و نصب این محصولات می توانید با سنا درب امن تماس بگیرید. هزینه نصب درب ضد سرقت بسته به نوع درب متغییر است به طور مثال درب های لابی ضد سرقت به دلیل وزن بالاتر و ابعاد بزرگتر، نصب مشکل تری دارند و به طبع دستمزد نصب درب ضد سرقت با ابعاد بزرگ، بیشتر است. برای استعلام قیمت نصب درب ضد سرقت با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

نصب درب ضد سرقت

نصب درب ضد سرقت باید توسط نصاب های حرفه ای و متخصص انجام شود. به طور معمول بسته به ابعاد درب و محل نصب، کار نصب درب، به دو صورت با تخریب و بدون تخریب انجام می شود. معمولا بعد از نصب درب، با استفاده از بتن، فضاهای خالی بین دیوار و چهارچوب را پر می کنند تا امنیت تا حد ممکن افزایش یابد. انجام این کار به این خاطر ضروری و مهم می باشد که سارقان نتوانند درب را با استفاده از جک و دیلم باز کنند. بعد از انجام تمام مراحلی که به آن ها اشاره کردیم نیاز است تا برای زیبایی درب دور چهارچوب گچکاری شود. در برخی از موارد هم نیاز نیست برای نصب درب، چهارچوب تخریب شود. در این مورد مسئله ی مهم ابعاد چهارچوب قدیمی می باشد. در مواردی که ابعاد داخل به داخل چهارچوب قدیمی از ابعاد استاندار کوچک‌ تر باشد ممکن است بعداً با مشکل رو به رو شوید.

اگر هنوز در منزل یا محل کارتان درب های قدیمی نا امن دارید، پیشنهاد میکنیم همین حالا برای خرید یک درب ضد سرقت مطمئن اقدام کنید و سریعا و بدون هیچ سختی آن را روی چهارچوب درب ساختمان نصب کنید.

نصب درب ضد سرقت دارای یک سری فرایند ها، اصول و استانداردهاست که اگر این موارد رعایت شوند، امنیت کامل را فراهم میکنند اما اگر به درستی نصب نشوند، ممکن است نتوانید از قابلیت های درب بهره ببرید، پس پیشنهاد میکنیم این امر را به افرادی متخصص و کاربلد بسپارید. درب ضد سرقت هم بهتر است مانند سایر درب ها در مرحله آخر ساخت و ساز نصب شود تا صدمه ای نبیند، مثلا کف چهارچوب باید اجرا و تنظیم شده باشد تا بتوان درب را اندازه گیری ، ترازبندی و نصب کرد، اگر غیر از این باشد ممکن است بعد از نصب درب، فضای کافی برای باز و بسته شدن درب نباشد و همه چیز خراب شود. همچنین میتوانید درب را با رنگ مورد نظر خریداری کنید یا اینکه بعد از نصب درب، آنرا نسبت به سلیقتان رنگ آمیزی کنید.

هزینه نصب درب ضد سرقت

هزینه و قیمت نصب درب ضد سرقت

همانطور که گفته شد شما خودتان میتوانید نصب درب را انجام دهید اما ممکن است این کار را نتوانید به درستی انجام دهید و باعث اجاد مشکلاتی شوید. در همین راستا میتوانید با شماره های ما تماس بگیرید و درخواست اعزام نصاب به منزل در تهران و کرج و حومه باشید. اجرت نصاب درب ضد سرقت در شرکت ما نسبت به سایر شرکت ها بسیار کمتر است زیرا رضایت کامل مشتریان هدف اصلی سنا درب امن است. برای دریافت اطلاعات بیشتر، آگاهی از دستمزد نصاب درب ضد سرقت و یا درخواست خدمات با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

قیمت نصب درب ضد سرقت پارامترهای مختلفی تأثیرگذار هستند. به همین خاطر در این مورد باید بگوییم که تا به این جا با اموزش نصب درب ضد سرقت آشنا شده اید به همین خاطر هر زمان که متوجه شدید که نیاز است قاب انتظار، در یا دیوارها آسیبی برسانید بهتر است برای نصب از نصاب کمک بگیرید. به طور کلی پارامترهای مختلفی اعم از مدت زمانی که طول می کشد درب نصب شود، میزان بنایی و گچ کاری و مقدار آن، مصالح مورد نیاز، کندن و نصب مجدد آکاردعون و دستگیره دیجیتال در تعیین دستمزد نصب درب نهایی تأثیرگذار هستند. شما می توانید برای استعلام اجرت نصب درب ضد سرقت با کارشناسان سنا درب امن در ارتباط باشید. هم چنین می توانید از همکاران مجموعه بخواهید فیلم نصب درب ضد سرقت که نصاب ها آن ها را انجام داده اند را در اختیار شما قرار دهند تا قبل از ثبت درخواست خود آشنایی نسبی با طریقه ی نصب درب ضد سرقت داشته باشید.

نصاب درب ضد سرقت

نصاب درب ضد سرقت

با توجه به این که نصب درب ضد سرقت مراحل مختلفی دارد بهتر است برای نصب حرفه ای و بدون دردسر درب از نصاب درب ضد سرقت کمک بگیرید. این افراد به خاطر تجربه ای که در این زمینه دارند به شما کمک می کنند تا بعد از نصب دچار مشکل نشوید. برای نصب نیاز است تا این افراد قبل از نصب نسبت به بررسی وضعیت دیوارها و ساختار اصلی ساختمان اقدام کنند تا بتوانند با انجام یک ارزیابی فوق العاده بهترین روش را برای نصب انتخاب کنند. مسئله ی مهمی که حتماً باید به آن توجه داشته باشید این است که در هنگام نصب و رگلاژ درب ضد سرقت دقت زیادی نیاز است.

خدماتی که نصابان شرکت ما ارائه میدهند عبارتند از :

 • کیفیت تضمین شده
 • تکنسین های مجرب
 • تعرفه های ارزان برای نصب
 • سرعت ارائه خدمات بالا هنگام درب ضد سرقت
 • نصاب انواع درب ضد سرقت(ترک، ایرانی، چینی، تایوانی)
 • رگلاژ درب ضد سرقت
 • جایگذاری درب ضد سرقت به جای درب قدیمی
 • تعمیر یا تعویض یراق آلات انواع درب ضد سرقت
 • رفع سروصدا انواع درب ضد سرقت
 • نصب درب ضد سرقت ترک، طرح ترک، چین و درب ضد سرقت ایرانی
 • نصب درب ضد حریق و جداره آلومینیوم نرمال

نصب درب ضد سرقت در تهران و کرج

سنا درب امن امکان ارسال نصاب درب ضد سرقت در تهران و کرج را دارد و  امکان سرویس دهی به سایر شهرها را ندارد.

برای نصب درب ضد سرقت در ابتدا باید سایز درب انتخاب شود و بعد از آن اقدام به ساخت فریم نمایید. فریم به دو صورت قوطی ۸۰*۴۰ یا ۱۰۰*۴۰ ساخته می شود که باید 1 سانت بیشتر از سایز درب باشد تا هم باد خور داشته باشد و هم درب داخل فریم قرار گیرد. همچنین فریم باید به سمت راه پله نصب شود و هر ۴ سانت قوطی دیده شود وگرنه درب به دیوار پاگرد گیر کرده و در این صورت باید دیوار را برش داد جلوی دربها همیشه از پشت درب بزرگتر است و به اصطلاح قاب چهار چوب درب ضد سرقت است. اگر پشت تا پشت درب به اندازه ۲۱۰*۱۰۵ هست جلوی درب باید ۲۱۳*۱۱۰ باشد.

نصب درب ضد سرقت ترک

روش های نصب انواع درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت دارای انواع مدل های مختلفی هستند که یکی از بهترین آنها که با نام درب ضد سرقت فوق امنیتی هم شناخته میشود، درب ضد سرقت ضد دیلم است. انواع این درب ها دارای روش خاصی برای نصب هستند که در ادامه با این روش ها کاملا آشنا خواهید شد.

نصب درب ضد سرقت با رول بولت

روش رول بولت که با نام نصب درب ضد سرقت بدون فریم هم شناخته میشود برای زمانی کاربرد دارد که دیوار بتنی باشد و مقاومت بالایی داشته باشد.

برای انتخاب نصب درب ضد سرقت با بتن نیاز است تا که دیوارهایی که درب را بر روی آن نصب می‌ کنید، مقاومت مورد نیاز را داشته باشد. برای انجام این روش کافیست در ابتدای کار از تراز بودن درب و چهارچوب و از درست‌ کار کردن درب مطمئن شوید. بهتر است لولاهای درب را با دیوار هماهنگ کنید و بعد از آن با توجه به سوراخ‌ های چهارچوب، اقدام به سوراخ کردن دیوار نمایید. باز مجدداً از تراز بودن درب و دیوار مطمئن شوید. رول‌ بولت‌ ها را بااحتیاط به حفره‌ های مشخص‌شده وارد کنید.

نصب در ضد سرقت بدون فریم

مجموعه درب ضد سرقت سنا درب امن یکی از شناخته ترین و قدیمی ترین مجموعه ها در زمینه ساخت، فروش و نصب انواع درب ضد سرقت میباشد که یکی از خدمات ویژه ما نصب درب ضد سرقت بدون فرین انتظار میباشد که اگر شما قصد تعویض درب منزلتان را داشته باشید میتوانید از این روش توسط تجربه و تخصص و مهارت نصابان ما استفاده کنید.

این روش با کمترین تخریب، کمترین زمان و مناسب ترین قیمت انجام میشود و تمام انتظارات شما را هم برآورده میکند.

نصب با جوش دادن

قبل از اینکه از اینکه نصب درب ضد سرقت به روش جوش دادن را انجام دهید مثلا چند بار قفل و شب بند را باز و بسته کنید تا از اتصال آنها مطمئن شوید و بعد از اطمینان، درب را از پشت به فریم نزدیک کرده و داخل چارچوب قرار دهید که برای این کار هم میتوانید از یک شاقول بنایی کمک بگیرید و درب را تراز کنید.

مراحل انجام این روش به شرح زیر است :

 1. در ابتدای کار نیاز است تا درب فعلی منزل و یا محل کار خود را از جا دربیاورید تا بتوانید درب جدید را نصب کنید. بعد از انجام این کار نیاز است تا درب ضد سرقت را از طرفی که باله ندارد وارد چهارچوب کنید.
 2. از تراز بودن درب مطمئن شوید. بعد از آن نیاز است تا در سوراخ‌ های مشخص‌ شده در بخش داخلی چهارچوب، چند خال‌ جوش بزنید تا درب به صورت موقت نصب شود.
 3. هر زمان که مطمئن شدید درب به طور کامل تراز می باشد می‌ توانید درب را به‌ صورت کامل و اساسی جوش دهید.

نصب درب ضد سرقت با بتن

اگر جنس دیوار شما بتن باشد میتوانید زا روش نصب درب ضد سرقت با بتن استفاده کنید که از رول بولت هم استفاده میشود..

در این روش نصب روی بتن چندین سوراخ زده می شود البته قبل از آن باید درب شاغول شود تا مشخص شود آیا درب به صورت صاف و بدون کج بودن قرار گرفته است یا نه در صورتی که به درستی و صاف روی دیوار قرار گرفته بود شما می توانید چند سوراخ برای قرار دادن روی بولت ها با استفاده از مته ایجاد نمایید.

سپس رول بولت ها را تا انتها در سوراخ ها جای دهید و سپس با استفاده از آچارهایی که مخصوص رول بولت می باشند آنها را سفت نمایید لازم است بدانید رول بولت ها دارای پرچ هایی می باشد که بعد از سفت شدن در داخل بتن قرار میگیرند . رول بولت ها دارای مقاومت بسیار بالایی می باشد و می توانند وزن های بسیاری را تحمل کنند.

نصب درب ضد سرقت با پیچ سر مته

برای این روش ابتدا باید درب را از بسته بندی خارج و چک کنید.بعد از آن درب را از حالت پشتی در حالت نصب قرار داده و تراز کنید و باز و بسته شدن درب را تست کنید، فقط مطمئن شوید تمام لبه های درب کاملا تراز هستند.

بعد از انجام این آزمایش ها قاب درب را از فضا های محصور شده به قاب بچرخانید و مانند روش قبلی، پیچ ها را باید به تدریج سفت کنید گام به گام تا تعادل برقرار شود و درب در محل مورد نظر جای بگیرد، به این ترتیب درب ضد سرقت شما نصب شده است.

روش های نصب درب ضد سرقت

نصب در ضد سرقت روی چهارچوب قدیمی و معمولی

یکی از مواردی که در این زمینه مهم است این است که باید چهارچوب را کلا تعویض کنیم یا اینکه میتوان درب ضد سرقت را روی چارچوب قدیمی و معمولی خودمان نصب کنیم؟

در این شرایط مهم ترین نکته ابعاد و اندازه چهارچوب میباشد که برای درب های ضد سرقت چینی و ترک اگر چهارچوب های قدیمی شما در حد 5/0 یا 1 سانتی متر بزرگ تر باشد می توان نصب را بدون هیچ دردسری بر روی چهارچوب قدیمی انجام داد و در صورتی که کناره های آن مقداری باز بماند توسط نصاب با مصالح سیمان و گچ پوشانده می شود.

نصب درب ضد سرقت بدون تخریب بر روی چهارچوب قدیمی و معمولی

یکی از نکات و روش ها برای تعویض و نصب، نصب درب ضد سرقت بدون خرابی است که نصاب با اندازه گیری تمام زوایا چارچوب درب شامل، برآمدگی و فرورفتگی ها، یک تصویر و نمونه مانند شابلون در اختیار کارخانه قرار می دهد.

نصب درب ضد سرقت که همراه با تخریب باشد، شرایط را بسیار سخت میکند و ممکن است باعث نارضایتی صاحب خانه باشد اما نصابابن شرکت سنا درب امن این عملیات را بدون هیچگونه خرابی و به راحتی و سریع برایتان انجام میدهند و ایمنی و راحتی را به شما هدیه میدهند.

مسئله ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که درب ضد سرقت باید ضد سرقت نصب شود. چون اگر این کار انجام نشود در صورتی که که درب استحکام و مقاومت مورد نیاز را داشته باشد باز هم قابلیت بازدارندگی نخواهد داشت. در ادامه به بررسی نکات مهم در این مورد می پردازیم.

 • ابعاد در نظر گرفته شده برای در ضد سرقت باید به صورت استاندارد باشد تا بتواند حداقل بازشوی استاندارد مورد نیاز را برای انجام کارهای مختلف در اختیار شما قرار دهد. این ابعاد برای درب ضد سرقت 85 سانتی متر باشد و یا 90 سانتی متر باشد. هم چنین باید پشت در پشت حداقل 105 سانتی متر باشد.
 • هم چنین باید چهار چوب درب قبلی با چهار چوب فعلی درب ضد سرقت هماهنگی مورد نیاز را داشته باشد. در صورتی که به این صورت نباشد چهارچوب درب ضد سرقت از چهار چوب درب قبلی بیرون زده باشد. عرض درب های ضد سرقت باید عرض 14 و یا در ضد سرقت با کفی 14 یعنی در ضد سرقتی که عرض چهار چوب آن 14 سانتی متر می باشد. به خاطر این که بیشتر درب های قدیمی با کفی 12 نصب شده اند.

مراحل نصب انواع درب ضد سرقت

مراحل نصب درب های ضد سرقت

برای نصب درب ضد سرقت باید این مراحل را دنبال نمایید:

 1. ساخت و نصب چهارچوب درب ضد سرقت: در مواردی که قرار است نصب درب ضد سرقت در ساختمان های نوساز انجام شود در این موارد نیاز است تا چهارچوب جدید در نظر گرفته شود. در این موارد بهتر است در ابتدای کار با توجه به ابعاد درب ضد سرقت مدنظر شما، چهارچوب درب ساخته شود. برای ساخت از پروفیل‌ های آهنی 8*4 یا 10*4 استفاده می شود. در مورد نصب فریم درب ضد سرقت باید بگوییم که نصب چهارچوب در را باید قبل از سفیدکاری نصب کنید. هم چنین نیاز است عایق‌ کاری ضد زنگ چهارچوب انجام شود. 

 2. نصب قفل و دستگیره درب ضد سرقت: نصب یراق آلات مورد نیاز برای درب ها (قفل و دستگیره درب ضد سرقت) به صورت جداگانه انجام می شود.

 3. اندازه‌ گیری و علامت زدن برای نصب لولا: برای انجام این کار بهتر است از یک فرد متخصص کمک بگیرید. برای انجام این کار بهتر است درب را در چهارچوب قرار بدهید و مطمئن شوید که شکاف 3 میلی‌ متری وجود داشته باشد. بعد نوبت به علامت زدن لولا می رسد.

 4. نصب لولا: برای نصب لولا نیاز است از یک مته 2 میلی‌ متری استفاده کنید. برای لولاهای پایین و وسط نیز همین کار را انجام دهید.

 5. نصب درب ضد سرقت: بسته به نو ساز و یا قدیمی بودن ساختمان، نصب درب می تواند به دو صورت با تخریب و بدون تخریب انجام شود.

نصب قفل و دستگیره و اجزای درب ضد سرقت

یکی از مواردی که باعث افزایش امنیت درب ضد سرقت میشود قفل و دستگیره آن است که اگر قفل و دستگیره با کیفیت و مرغوب استفاده کنید میتوانید شرایطی با ایمنی بالا فراهم کنید و البته نصب این یراق آلات روی عملکرد آنها بسیار تاثیرگذار است.

مراحل نصب قفل و دستگیره درب ضد سرقت :

 • ابتدا قسمت مورب بدنه قفل را در لبه درب قرار دهید، سپس درب را به سمت چارچوب حرکت داده تا مطمئن شوید که قسمت مورب قفل به سمت نصب درب ضد سرقت درب قرار دارد.
 • بر اساس بدنه قفل، ارتفاع و سوراخ هایی که برای نصب لازم است را علامت گذاری کنید. طراحی دقیق آن، محکم کردن پیچ ها را آسان تر می کند.
 • دسته های داخلی و خارجی را در دو طرف درب قرار دهید. پیچ را نصب کنید تا دسته ها را در جای خود نگه دارد، سپس پیچ های نگهدارنده را در جاینصب درب ضد سرقت خود محکم کنید.
 • بعد از آن نوبت متصل کردن قفل داخلی است. به طور معمول اکثر قفل‌ها با دو پیچ به جایگاه متصل می‌شوند.
 • قبل از بستن درب، حتما بررسی کنید که قفل درست کار کند.

خلاصه ای از روش نصب صحیح درب

آموزش نصب درب های ضد سرقت یکی از پر درخواست ترین درخواست هاست که در این زمینه وجود دارد و ما هم قصد آموزش طریقه نصب درب ضد سرقت را داریم.

قبل از نصب، اگر قصد ساختن چارچوب درب را دارید از پروفیل ۴در۱۰ یا ۴در۸ استفاده کنید تا مقاومت و استحکام را بالا ببرید، همچنین ابعاد داخلی چارچوب باید 1 سانت از طرفین درب بزرگتر باشند.

امروزه یکی از ایمن ترین راه ها برای حفظ امنیت جان و مال ما است که به خاطر مزایایی مانند ضد دیلم و ضد اهرم و عایق صدا و ضد رطوبت و ضربه و ... دارند طرفداران زیادی پیدا کرده اند.

برای شروع نصب قبل از هر کاری یک چارچوب با ضخامت مناسب در نظر بگیرید از فولاد یا آهن باشد و همچنین طراحی مناسبی داشته باشد.

همچنین از آنجایی که لولاهای درب ضد سرقت نقش نگهدارنده و جابه جا کننده دارند از اهمیت زیادی برخوردار هستند و چون درب ها وزن زیادی دارند، باید لولاهایی محکم داشته باشند.

بعد از آن طبق روش های گفته شده درب را نصب کنید.

نصاب درب ضد سرقت در شرق و غرب تهران

چنانچه ساکن شرق تهران و یا غرب تهران هستید و تمایل به نصب درب ضد سرقت دارید تنها با یک تماس می توانید با اطمینان خاطر کار خود را به نصابان درب ضد سرقت سنا درب امن بسپارید.

نصاب درب ضد سرقت در شمال و جنوب تهران

شمایی که در شمال و یا حتی جنوب تهران ساکن هستید به هیچ وجه نگران نباشید سنا درب امن آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در هر نقطه از تهران می باشد. و این تضمین را میکنیم که ابتدا با مشاوره رایگان سپس با ارائه مجموعه ای از دربهای ضد سرقت متنوع و با کیفیت و ارسال سریع نصابان به محل نصب رضایت شما مشتریان عزیز را کسب نماییم.

نحوه نصب فرم انتظار درب ضد سرقت 

ابعاد در نظر گرفته شده برای فریم انتظار درب های ضد سرقت باید 1 سانتی متر و بیشتر از ابعاد درب باشد. نکات مهمی که در این مورد باید به آن توجه داشته باشید به شرح زیر می باشد.

 • با توجه به این که درب های ضد سرقت از خارج ساختمان دارای یک بال 2 سانتیمتری می باشند نیاز نیست تا از زاویه بیرونی و از سمت راه پله از مصالح ساختمانی استفاده شود. فریم انتظار از بخش بیرونی باید هم باد لایه خارجی دیوار نصب شود.
 • فریم در نظر گرفته شده باید هم سطح کف تراز ساختمان نصب شود تا هیچ گونه اختلاف سطحی وجود نداشته باشد.
 • این فریم باید از تمام جهات شاقول و تراز نصب شود تا دربی که قرار است نصب شود از این بابت مشکل نداشته باشد.
 • در نهایت هم باید به این مورد توجه داشته باشید که باید کاملاً با مواد ضد زنگ پوشانده شود تا از زنگ زدگی آن جلوگیری شود

نصب درب استیل ضد سرقت

یکی از انواع درب ضد سرقت که امروزه بسیار محبوب شده است درب های استیل می باشد. درب استیل ضد سرقت از درب های لوکس بازار به شمار می رود و بعد از خرید باید به خوبی نصب و راه اندازی شود. امینت و مقاومت این درب ها به قدری بالاست که به عنوان درب ورودی در طلا فروشی ها مورد استفاده قرار می گیرند. درب ضد سرقت ویلایی نیز باید دارای مقاومت بالا باشد و برای نصب این محصولات نیز باید از یک فرد با تجربه کمک بگیرید.

نصب درب ضد سرقت ترک

درب ضد سرقت ترک از بهترین و با کیفیت ترین و همچنین ایمن ترین درب های ضد سرقت میباشد که در کشور ترکیه با مرغوب ترین متریال و با کیفیت ترین یراق آلات تولید میشوند و وارد ایران میشوند و قیمت آنها نیز نسبت به سایر درب ها بیشتر است. برای نصب این درب ها ابتدا باید چهارچوب مخصوص تولید شود و بعد از آن تعویض درب انجام شود.

چارچوب این درب روی چارچوب قبلی نصب و محکم میشود و بعد از آن آماده نصب درب ضد سرقت ترک میباشد. نکته مهم این است که شرکت سنا درب امن منحصرا اقدام به تولید چارچوب با ورق آهن 2 میلی متری می کند و بیشتر تولیدکنندگان این صنعت از ورق آهن 1.5 استفاده می کنند.

برای مشاهده لیست قیمت درب های ضد سرقت اینجا کلیک کنید