اینستاگرام سنادرب
این سایت متعلق به مجموعه سنا درب امن است.

خیابان آیت الله کاشانی. ابتدای ورودی جنت آباد جنوبی. پلاک۲۸ ساختمان الماس.

درب ضد سرقت با قفل آژیر دار | دزدگیر درب ضد سرقت

قفل ضد سرقت آژیردار,درب ضد سرقت آژیر دار

درب ضد سرقت با قفل آژیر دار | دزدگیر درب ضد سرقت

  • 1398/10/14
  • 9734 نفر
قفل آژیردار مشابه یک قفل فولادی استاندارد است که بر روی درب های ضد سرقت ظرف مدت یک دقیقه.( فقط با بستن پیچ ) و بر روی دربهای با چار چوب چوبی با اندکی برش ظرف مدت نیم ساعت قابل نصب می باشد.

برای ایجاد امنیت حداکثری برای منازلتان می توانید اقدام به نصب دزدگیر درب ضد سرقت و یا نصب قفل آژیر دار بر روی درب ضد سرقت نمایید. اگر نیاز به نصب این موارد دارید حتما در هنگام خرید در ضد سرقت این مساله را با مشاوران سنا درب امن در میان بگذارید.

درب ضد سرقت آژیردار

درب ضد سرقت آژیردار در واقع به درب های گفته میشود که یک سرس قفل مخصوص روی آن ها نصب گردد. این قفل های مجهز به آژیر هستند و با ورود افراد متفرقه به داخل منزل آژیر به صدا درمی آید.کلیه اقلام وابسته به درب ضد سرقت شامل قفل‌های مونو، چنگکی، آلارم دار Hook، سنسورهای هوشمند ریموت دار، قفل آژیردار،انواع چشمی هوشمند چندکاره، انواع دستگیره های هوشمند ، شب بندهای آژیر دار، چشمی های معمولی، دق الباب، نوار دور درب، روکش های درب (بصورت سفارشی) و لوازم جانبی و متعلقات درب ضد سرقت، در سنا درب امن موجود است.

قفل آژیردار درب ضد سرقت

به تازگی دستگاهی به بازار عرضه شده است که ظاهری شبیه قفل های درب دارد و در قسمت داخلی درب(نری درب) همانند قفل نصب می شود .بر روی این هشدار دهنده یک صفحه کلید تعبیه شده که در صورت فعال کردن سیستم پس از باز کردن درب شما مدت زمان 10 ثانیه (زمان انتظار قابل تنطیم است) فرصت دارید تا از طریق صفحه کلید کد امنیتی خود را وارد نمایید در غیر این صورت آژیری که درون دستگاه می باشد به صدا در می آید و در برخی مدل ها به شماره های از پیش تعریف شده ای که شما تعیین کردید پیامک اعلام ورود غیر مجاز به منزل شما ارسال خواهد شد.
این دستگاه به راحتی بر روی هر نوع دربی قابل نصب می باشد. بررسی های به عمل آمده از شیوه سرقت سارقان منازل نشان داده که نصب چنین دستگاهی تا حد زیادی از بروز سرقت جلوگیری خواهد کرد .
زیرا در مرحله اول به صدا در آمدن آژیر تمرکز سارق را بر هم زده و مدت زمانی را صرف از کار انداختن صدا ی آژیر خواهد کرد و در این زمان پیامک اعلام خطر به مالک منزل نیز ارسال شده است .هر چند صدای آژیر همسایگان را نیز مطلع می کند.
سعی کنید پس از ورود خودتان سریعا کد امنیتی را وارد کنید و از به صدا در آمدن آژیر جلوگیری کنید چون به مرور زمان همسایه ها حتی در صورت ورود غیر مجاز به این باور می رسند که خود شما وارد منزل شده اید و حساسیت آن ها نسبت به صدای آژیر کم میشود.
دستگاه هشدار دهنده ورود غیر مجاز به منزل در دو سری عرضه میگردد. در سری اول که با بسته بندی نارنجی ارائه می شود قابلیت ارسال اس ام اس به موبایل های از پیش تعریف شده را دارا می باشد. اما در سری دوم که با بسته بندی زرد ارائه می شود تنها در هنگام ورود غیر مجاز به منزل شما آژیر خطر را به صدا در می اورد.

قفل آژیردار درب ضد سرقت


مشخصات قفل های درب ضد سرقت آژیردار:

  1. امکان اعلام خطر باز شدن درب از طریق آژیر
  2. اعلام خطر ورود غیر مجاز از طریق پیامک به سه شماره وارد شده در دستگاه
  3. قابلیت نصب بر روی انواع درب از نظر سایز، اندازه و جنس
  4.  قابلیت تنظیم زمان ورود کد امنیتی پس از باز شدن درب توسط شما
  5. امکان اطلاع از میزان توان باطری ها از طریق پیامک
  6. امکان اعلام خطر باز شدن درب از طریق آژیر

نصب دزدگیر درب ضد سرقت

دزدگیر درب ضد سرقت یا همان دزدگیر منزل و اماکن یکی از موثرترین روش ها برای ایجاد امنیت به همراه در ضد سرقت می باشد. با نصب این سیستم های هوشمند تا حد زیادی می توانید از سرقت جلوگیری نمایید. این سیستم ها دارای مدل های مختلفی هستند. این سیستم های هوشمند با دارا بودن چندین چشمی الکترونیک، می توانند تمام حرکات محیط اطراف را شناسایی نمایند. حساس به حرکت هستند و در صورت هرگونه فعالیت غیر طبیعی به صدا در می آیند و شما را از بروز خطر آگاه می سازند.

قفل آژیردار

قفل آژیر دار درب ضد سرقت

قفل آژیر درب ضد سرقت دارای دزدگیر داخلی حساس به ضربه میباشد. یکی از مزایای این قفل نصب آسان و به صورت جایگزینی میباشد. این قفل مشابه یک قفل فولادی استاندارد است که بر روی درب های ضد سرقت ظرف مدت یک دقیقه.( فقط با بستن پیچ ) و بر روی دربهای با چار چوب چوبی با اندکی برش ظرف مدت نیم ساعت قابل نصب می باشد.
سیستم هشدار ( آژیر ) این قفل فقط زمانی فعال می گردد که زبانه قفل با کلید ( از بیرون یا داخل منزل ) سه بار چرخانده شود. ( سه قفله شود ) فعال شدن آژیر به وسیله ی یک بوق یک ثانیه ای به اطلاع شخصی که درب را قفل کرده می رسد. پس از فعال شدن سیستم آژیر، حسگر های موجود در قفل به دو اتفاق واکنش نشان داده و آژیر می کشند:

  1. ضربه به بدنه قفل ، توپی و شکسته شدن درب ( که این اتفاق سارقانی را که به روش توپی زنی اقدام به سرقت می کنند ، فراری می دهد )
  2.  باز شدن درب ، که با استفاده از حسگر های مغناطیسی تعبیه شده بر روی چار چوب و قفل تشخیص داده می شود.(این روش سارقانی که با استفاده از دیلم اقدام به بازکردن درب می کنند را فراری می دهد)این دستگاه با دو عدد باتری قلمی استاندارد AA  کار میکند و برای سال ها بدون تعویض باتری قابل استفاده است .در صورت ضعیف شدن باتری  ، قفل یک هشدار برای تعویض باتری به کاربر می دهد. صدای آژیر این قفل قابل تنظیم روی دو سطح ” بالا ” و  ” پایین ” می باشد.

امنیت  و  آرامش با درب ضد سرقت آژیردار. همچنین برای ایجاد امنیت بیشتر می توانید اقدام به نصب قفل دیجیتال و هوشمند بر روی درب ضد سرقت نمایید.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله قفل هوشمند درب ضد سرقت را نیز مطالعه بفرمایید.
 

برای مشاهده لیست قیمت درب های ضد سرقت اینجا کلیک کنید