اینستاگرام سنادرب
درب ضد سرقت یک و نیم لنگه,درب ضد سرقت 1.5 لنگه,درب ضد سرقت یک و نیم لنگه چوبی,درب ضد سرقت یک و نیم لنگه فلزی

درب ضد سرقت یک و نیم لنگه | قیمت درب ضد سرقت 1.5 لنگه

 • 1398/10/21
 • 10948 نفر
درب ضد سرقت یک و نیم لنگه اشاره به درب ضد سرقتی دارد که از یک لنگه کامل در کنار یک لنگه نصف شده استفاده میشود درب ضد سرقت یک و نیم لنگه عرض از درب ضد سرقت دو لنگه کمتر بوده و بیشتر به عنوان درب ورودی استفاده می شود زمانی که عرض درب زیاد می باشد.و درب ضد سرقت به تنهایی برای مکان مورد نظر مناشب نمی باشد از درب ضد سرقت یک و نیم لنگه استفاده می شود این درب همانند سایر درب ها از چوب های مختلفی ایجاد شده و دارای چشمی ، درزگیر ، درکوب و ….. می باشد به طور کلی همانند سایر انواع درب می باشد.

درب ضد سرقت 1.5 لنگه :

درب ضد سرقت یک و نیم لنگه برای درب ورودی آپارتمان و درب ورودی ساختمان های اداری و تجاری مورد استفاده قرار می گیرید.درب ضد سرقت یک و نیم لنگه با توجه به اینکه عرض زیادتری پیدا می کنند باید توجه بیشتری برای امینت این نوع درب ها اختصاص داده شود. هر چه عرض درب ضد سرقت یک و نیم لنگه از ۱۲۰ سانتی متر بزرگتر می شود امنیت درب ضد سرقت بخصوص در برابر نیروهای فشاری با استفاده از قفل مخفی ضد سرقت افزایش پیدا می کند. استفاده از وری های فلزی با ضخامت بالا از هر گونه فشارهای ضربه ای درب ضد سرقت جلوگیری می کند.

درب ضد سرقت یک و نیم لنگه فلزی

درب فلزی یک ونیم لنگه اجرا با ورق برش لیزر و حاشیه ورساج برش لیزری مناسب برای دربهای ورودی آپارتمان ، درب ورودی حیاط ، درب وروری ساختمان و درب لابی. قابل اجرا در اندازه های سفارشی و طرح های متفاوت در ضخامت های مختلف رویه دربهای لیزری ورق شیت یا همان صاف میباشد که طرح مورد نظر را توسط دستگاه لیزر برش داده میشود و سپس تبدیل به درب میشود همچنین برای دربهای ماشین رو و بزرگ‌ از ورق های با سایز بزرگتر استفاده میشود.

درب ضد سرقت یک و نیم لنگه چوبی

درب ضد سرقت یک و نیم لنگه چوبی همانطور که از نام آن مشخص است از جنس چوب است و از یک لنگه کامل و یک لنگه نیمه دیگر تشکیل شده است. سنا درب امن فعال در زمینه ساخت انواع درب ضد سرقت یک و نیم لنگه چوبی و فلزی است. برای اطلاعات بیشتر با سنا درب امن تماس بگیرید.

درب ضد سرقت یک و نیم لنگه

قیمت درب ضد سرقت یک و نیم لنگه

درب ضد سرقت یک و نیم لنگه اشاره به درب ضد سرقتی دارد که از یک لنگه کامل در کنار یک لنگه نصف شده استفاده میشود درب ضد سرقت یک و نیم لنگه عرض از درب ضد سرقت دو لنگه کمتر بوده و بیشتر ب هعنوان درب ورودی استفاده می شود زمانی که عرض درب زیاد می باشد و درب ضد سرقت به تنهایی برای مکان مورد نظر مناشب نمی باشد از درب ضد سرقت یک و نیم لنگه استفاده می شود این درب همانند سایر درب ها از چوب های مختلفی ایجاد شده و دارای چشمی ، درزگیر ، درکوب و ….. می باشد به طور کلی همانند سایر انواع درب می باشد
شما می توانید سفارش درب ضد سرقت را با استفاده از فروشگاه اینترنتی سنا درب امن، یکی از فروشگاه های اینترنتی فروش درب ضد سرقت انجام دهید تا بلافاصله بعد از سفارش در صورت نیاز توسط نصاب درب ضد سرقت فعال در این مجموعه مورد نصب قرار گیرد.قیمت درب ضد سرقت یک و نیم لنگه نیز به موارد مختلفی بستگی دارد که هر کدام از موارد می تواند به عنوان یک بخش روی قیمت درب ضد سرقت یک و نیم لنگه تاثیر گذار باشد.

 

عوامل موثر در قیمت درب ضد سرقت یک و نیم لنگه :

 • نوع چوب
 • نوع روشک درب
 • تجهیزات درب
 • قاب
 • کشور تولید کننده
 • و…

برای اطلاع از قیمت درب ضد سرقت 1.5 لنگه با سنا درب امن تماس بگیرید.


مشخصات درب ضد سرقت 1.5 لنگه سنا درب امن

 • رویه : 10 میل ترک
 • یراق آلات : کاله ترک
 • چهارچوب : 18 سانتی متر
 • رنگ : پلی اورتان
 • روکش : راش
 • ورق چهارچوب ۱.۵ ضد دیلم با رنگ الکترو استاتیک
 • ورق میانی فولادی صد در صد با پنج ردیف پروفیل افقی جهت استحکام بیشتر
 • وزن: ۱۳۰ کیلوگرم
 • رویه: ساخت ترکیه
 • قفل و یراق ساخت ترکیه
 • ابعاد ۲۱۰ . ۱۴۰ عرض کفی ۱۸ سانتیمتر

درب ضد سرقت یک و نیم لنگه چوبی


توضیحات کامل در مورد درب ضد سرقت یک و نیم لنگه سنا درب امن

درب ضد سرقت یک و نیم دارای مدل خاص با رویه ای از ام دی اف ترک به قطر یک سانت و با روکش های طبیعی از جنس راش ترکیه ای ، گردوئی و ماهگونی با طرح های برجسته ، نیم برجسته و…  با طرح های متنوعی تولید می شود.این مدل از درب ضد سرقت دارای  کلاف کشی فلزی دور تا دور لنگه و ورق فولادی یک تکه در سر تا سر لنگه ساخته می شوند مدل ها و طرح های این مجموعه از طرح های بسیار متنوع و رایج ساخته می شوند.

طرح های انتخابی در این مدل ها شامل تمامی طرح های موجود در همه ی مدل های  ارایه شده است این مدل دربها درب ضد سرقت دو لنگه و یا درب ضد سرقت یک و نیم لنگه هم می گویند با توجه به اینکه طرح های تولید شده در این نوع درب ها معمولا بسیار متنوع و سازگار با همه ی سلیقه ها است و از لحاظ کیفیت ساخت هیچ تفاوتی با دربهای دیگر ندارند ولی از لحاظ قیمتی بالاتر از بقیه مدل درب ضد سرقت هستند طرفداران خاص و ویژه ای دارند و معمولا سازندگان و افراد خاص از این نوع درب ضد سرقت استفاده می کنند .
در حالت استاندارد این دربها با کلاف فلزی در داخل لنگه درب ضد سرقت  و دو نوع قفل شرکت کالی اصل با دو عدد توپی کالی ترکیه ای اورجینال (دارای ۵ سال گارانتی تعویض) قفل سوم امنیتی یا قفل پست چی ،دستگیره و چشمی کلون دار عثمانی لوکس و یا هلالی با چشمی مخصوص و چهارچوب فلزی به مشتریان ارائه می شوند.
گروه سنا درب امن این توانمندی را دارد که با توجه به نیاز مشتری از آپشن های متعددی بر روی درب ضد سرقت فوق مانند سیستم دزدگیر، قفل هوشمند درب ضد سرقت، کدینگ، روکوب چوبی بر روی چهار چوب فلزی، استفاده از چشمی دیجیتال هوشمند به جای چشمی معمولی ، کلاف آلومینیومی دور لنگه، قفل مولتی سیستم ۱۴ زبانه، تغییر در ابعاد و رنگ درب، استفاده از پشم سنگ، پشم شیشه و یا یونولیت در داخل لنگه، انتخاب نوع رویه با روکش گردوئی آمریکایی یا روکش راش ترکیه ای ، استفاده از دستگیره ها و درکوب ها و رزت های مختلف بر روی لنگه درب و بسیاری از آپشن های متنوع دیگر برای درب ضد سرقت استفاده کند.
با تکیه بر لیست آپشن های انتخابی شما مشتری محترم توانایی شخصی سازی درب ضد سرقت ساختمان خود را خواهید داشت و می توانید مدیریت هزینه خرید را بر عهده بگیرید.

برای مشاهده لیست قیمت درب های ضد سرقت اینجا کلیک کنید