اینستاگرام سنادرب
درب ضد سرقت دو لنگه,درب ضد سرقت,قیمت درب ضد سرقت دو لنگه

درب ضد سرقت دو لنگه | قیمت درب چوبی ضد سرقت دو لنگه 

  • 1398/10/25
  • 6907 نفر
درب ضد سرقت دو لنگه تولید شده توسط سنا درب 140 تا 200 سانتی متر عرض دارد. بنابراین باید مقاومت درب ضد سرقت دو لنگه افزایش پیدا کند و اولین مورد مقاومت خود لنگه های درب ضد سرقت دو لنگه می باشد.

درب ضد سرقت دو لنگه 

درب ضد سرقت دو لنگه دارای  کلاف کشی فلزی دور تا دور لنگه و ورق فولادی یک تکه در سر تا سر لنگه است. مدل ها و طرح های این مجموعه از طرح های بسیار متنوع و رایج ساخته می شوند طرح های انتخابی در این مدل ها شامل تمامی طرح های موجود در همه ی مدل های  ارایه شده است این مدل دربها درب ضد سرقت دو لنگه و یا درب ضد سرقت یک و نیم لنگه هم می گویند.
 با توجه به اینکه طرح های تولید شده در درب ضد سرقت دو لنگه معمولا بسیار متنوع و سازگار با همه ی سلیقه ها است و از لحاظ کیفیت ساخت هیچ تفاوتی با دربهای دیگر ندارند ولی از لحاظ قیمتی بالاتر از بقیه مدل درب ضد سرقت هستند طرفداران خاص و ویژه ای دارند و معمولا سازندگان و افراد خاص از این نوع درب ضد سرقت استفاده می کنند .

 درب لابی ضد سرقت دو لنگه 

سنا درب امن تولید کننده انواع در لابی دولنگه ساختمان و منازل می باشد. ما فروشنده درب های لابی ضد سرقت چوبی از پیش ساخته نیز می باشیم. جهت استعلام و فروش درب لابی با همکاران ما در سنا درب امن تماس بگیرید.
برای سفارش درب های لابی دو لنگه ضد سرقت کافی است با ما تماس بگیرید.

 امنیت درب ضد سرقت دو لنگه

همان طور که مشخص است درب ضد سرقت دو لنگه از درب های تک لنگه از امنیت کمتری برخوردار است. به دلیل پهنای بالای دربهای ضد سرقت دو لنگه میزان مقاومت درب نسبت به درب های تک لنگه پایین تر است. در کنار این مورد رگلاژ درب ضد سرقت دولنگه در کارخانه و در محل پروژه و نصب آن بسیار سخت می باشد به دلیل اینکه یک طرف درب بر روی لنگه درب می نشیند و همین دلیل باعث کاهش مقاومت می شود.

درب چوبی دو لنگه ضد سرقت

تولید و فروش انواع  درب های  چوبی ( wooden door ) و ساختمانی ضد سرقت دو لنگه ، یکی دیگز از محصولات سنا درب امن است.مناسب ترین  قیمت انواع  درب ضد سرقت چوبی دولنگه را از سنا درب امن بخواهید.تولیدکنندگان درب ضد سرقت سنا درب امن برای ساخت درب ضد سرقت چوبی دو لنگه از بهترین متریال برای ساخت این گونه درب های ضد سرقت استفاده میکنند. به همین دلیل این درب ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

درب ضد سرقت دو لنگه
 

رویه و روکش درب ضد سرقت دو لنگه

نوع رویه برای درب ضد سرقت دو لنگه شبیه درب های تک لنگه می باشد با این تفاوت که به دلیل قرینه بودن این نوع درب ها در عرض های کمتر از ۱۸۰ سعی می شود که لنگه درب بازشو کمی بزرگتر از لنگه درب ثابت باشد.( این نوع درب ها تا عرض 200 می توان سفارش داد)
در درب ضد سرقت دو لنگه اگر نمای درب برجسته باشد پشت درب از نمای سی ان سی ساده استفاده می شود (که می توان برجسته هم باشد) و در پشت لنگه ثابت نیز از قفل های خاص در بالای درب برای مقاومت بهتر لنگه ثابت استفاده می شود که ایستایی درب ضد سرقت دو لنگه افزایش پیدا کند.

در کنار این مورد بارگیری این نوع درب در کارخانه و انبار کارخانه و حرکت درب در طول خط تولید سخت تر از درب های معمولی می باشد. استفاده از لولاهای ترکیه ای باید بیشتر از حد معمول درب های تک لنگه انجام شود و بطور کلی می توان گفت احتمال افتادگی درب در طی زمان و خارج شدن از رگلاژ بیشتر از درب های معمولی می باشد، البته نوع روکش این نوع درب ها نیز شبیه سایر درب های دو لنگه می باشد ولی بهتر است از روکش چوبی با رنگ پلی استر استفاده شود و این به این دلیل می باشد که با هر گونه زخم و خش بر روی روکش چوب می توان با استفاده ار بتونه و هم رنگ روکش چوب را اصلاح کرد و رنگ دوباره به روکش چوب داد.

درب ضد سرقت دو لنگه سنا درب امن

درب ضد سرقت دو لنگه تولید شده توسط سنا درب امن حداقل 150 سانتی متر عرض دارد. بنابراین باید مقاومت درب ضد سرقت دو لنگه افزایش پیدا کند و اولین مورد مقاومت خود لنگه های درب ضد سرقت دو لنگه می باشد.
 لنگه درب ضد سرقت از فلز با ضخامت 1.5 میلی متر ساخته شده است که دور تا دور لنگه درب از قوطی فلزی 40 * 80 ساخته شده است که این قوطی فلزی مقاومت خوبی را برای درب ضد سرقت دو لنگه بوجود می آورد. بهتر است درب ضد سرقت دو لنگه دارای آستانه فلزی نباشد و از جنس متریالی که در کف لابی استفاده شده برای آستانه نیز مورد استفاده قرار گیرد و استفاده از آستانه سنگی مقاومت پایینی درب را افزایش می دهد.

درب ضد سرقت دو لنگه

درب ضد سرقت آپارتمانی دو لنگه ساخت سنا درب امن

می خواهیم بهترین برند درب ضد سرقت آپارتمانی دو لنگه که در حال حاضر در بازارایران موجود است، را به شما معرفی کنیم درب ضد سرقت سنا درب امن است .  کیفیت بی نظیر و قیمت مناسب در این درب ضد سرقت باعث شده که برای همگان مناسب و کاربردی است .
برای سفارش درب ضد سرقت دولنگه با قیمت مناسب و کیفیت بالا با سنا درب امن تماس بگیرید.


قیمت درب ضد سرقت دو لنگه

درب ضد سرقت دو لنگه معمولا بصورت سفارشی ساخته میشود و برای درب هایی با اندازه نسبتا بزرگتر استفاده میشود.همچنین از درب ضد سرقت دو لنگه میتوان به عنوان درب لابی نیز استفاده کرد.
درب های ضد سرقت دو لنگه در طرح ها و رنگ های مختلف تولید میشود و دارای تنوع قیمت بالایی است.برای اطلاع از قیمت درب ضد سرقت دو لنگه با سنا درب امن تماس گرفته تا کارشناسان شما را راهنمایی کنند.

برای مشاهده لیست قیمت درب های ضد سرقت اینجا کلیک کنید