اینستاگرام سنادرب
این سایت متعلق به مجموعه سنا درب امن است.

خیابان آیت الله کاشانی. ابتدای ورودی جنت آباد جنوبی. پلاک۲۸ ساختمان الماس.

قیمت تعمیر و تعویض رویه، روکش درب ضد سرقت + درب چوبی اتاق

تعویض رویه درب ضد سرقت,تعمیر رویه درب ضد سرقت,تعویض روکش درب ضد سرقت,قیمت تعویض روکش درب چوبی

قیمت تعمیر و تعویض رویه، روکش درب ضد سرقت + درب چوبی اتاق

  • 1398/11/12
  • 28953 نفر
تنوع رنگی و متریال در روکش های درب ضد سرقت بسیار زیاد شده است بصورتی که حتی سازندگان نیز در بعضی از مواقع قابلیت تشخیص انواع جدید روکش درب ضد سرقت را ندارند. البته در ابتدا باید اشاره بشود که خیلی از انواع روکش درب ضد سرقت از کشور های اروپایی بخصوص کشور همسایه ترکیه وارد می شود.

طبیعتا هر وسیله‌ ای که ما از آن استفاده می کنیم ممکن است پس از یک بازه زمانی غیر مشخص دچار عیوب فنی شده و یا در بازه های زمانی مشخص که توسط کارخانجات سازنده آنها اعلام می شود، نیاز به تعمیرات و سرویس داشته باشند.
درب ضد سرقت و درب های اتاقی چوبی نیز مانند هر وسیله دیگری ممکن است نیاز به تعمیر و یا سرویس های دوره ای داشته باشد، همان گونه که شما خودروی خود را بر حسب میزان کیلومتر برای چک‌آپ و یا تعویض روغن به تعمیرگاه می‌برید، درب های ضد سرقت نیز نیاز به سرویس دارند.

برای استفاده از خدمات تعویض روکش درب ضد سرقت و اطلاع از قیمت تعویض روکش درب چوبی اتاق با کارشناسان سنا درب امن تماس بگیرید.

رویه و روکش های متفاوتی برای درب ضد سرقت وجود دارد که میتوانید در درب ضد سرقت خود از آن ها استفاده نمایید. روکش درب ضد سرقت و درب اتاقی ممکن است پس از گذشت چند سال دچار فرسودگی شوند و زیبایی قبل را نداشته باشند و بخواهید ظاهر درب ضد سرقت خود را تغییر دهید، و یا  در اثر ضربه دچار صدمه بشوند. از این رو میتوانید روکش و رویه درب ضد سرقت خود را تغییر دهید.

تعویض و تعمیر رویه درب ضد سرقت

اگر رویه درب ضد سرقت شما به هر علتی دچار مشکل شده و یا از طرح آن خسته شدید و خواستار تغییر در رویه آن هستید، این کار را به گروه سنا درب امن بسپارید. ما در کوتاهترین زمان کار تعویض رویه درب شما را انجام میدهیم و یک کار با کیفیت و زیبا برای شما محیا میکنیم.
تعویض رویه درب ضد سرقت، قیمت روکش درب ضد سرقت، فروش روکش درب ضد سرقت، انواع روکش درب ضد سرقت، تعمیر روکش درب ضد سرقت، انواع روکش های درب ضد سرقت، تعویض رویه درب چوبی از خدمات گروه سنا درب امن به شمار میرود. 

تعویض روکش درب چوبی

درب های چوبی از گران ترین و محبوب ترین مدل های درب داخلی ساختمان به شمار می روند. این درب ها هم مانند هر محصول دیگری ممکن است در دراز مدت به تعمیر احتیاج پیدا کنند. اگر در اثر ضربه و یا عوامل دیگر رویه درب اتاق شما دچار خرابی شد و تصمیم به تعمیر و تعویض رویه درب چوبی اتاق خود داشتید و یا به طور کلی قصد خرید یک درب اتاقی جدید را داشتید می توانید با سنا درب امن تماس بگیرید. در سنا درب امن امکان تعمیر انواع درب اتاقی امکان پذیر است. 

برای دریافت مشاوره و اطلاع از قیمت تعویض روکش درب چوبی با ما تماس بگیرید.

خدمات سنا درب امن  در زمینه طراحی و تولید رویه درب ضد سرقت

  • تولید و فروش انواع درب لابی و درب ضد سرقت
  • رویه درب ضد سرقت، انواع درب اتاقی و یراقات
  • انوع درب های اتاقی hd ، df ، df
  • طراحی، مشاوره، اجرا، تولید و فروش انواع رویه های درب ضد سرقت در طرح و رنگ های مختلف
  •  طرح های منحصر به فرد، مدرن، کلاسیک، طبیعی و …
  • تولید رویه های طبیعی، هایگلاس، هات پرس، لمینت، پرینت یا چاپی
  •  تعویض انواع رویه و روکش درب ضد سرقت

از دیگر درب هایی که ممکن است به تعمیر و تعویض رویه احتیاج پیدا کنند، درب های سرویس، حمام و درب ضد آب است. این درب ها به دلیل مواجه با رطوبت و بخار آب بیشترین احتمال پوسیدگی را دارند. البته اگر از مدل های درب ضد آب باکیفیت خریداری نمایید، امکان پوسیدگی و خرابی این درب های بسیار کمتر از درب های معمولی می باشد. همچنین می توانید با تعویض رویه درب های معمولی را به درب ضد آب تبدیل نمایید. 

تعویض روکش درب ضد سرقت

 

تعویض روکش درب ضد سرقت

تنوع رنگی و متریال در روکش های درب ضد سرقت بسیار زیاد شده است بصورتی که حتی سازندگان نیز در بعضی از مواقع قابلیت تشخیص انواع جدید روکش درب ضد سرقت را ندارند. البته در ابتدا باید اشاره بشود که خیلی از انواع روکش درب ضد سرقت از کشور های اروپایی بخصوص کشور همسایه ترکیه وارد می شود.
البته بسیاری از فرآیند های تولید درب ضد سرقت نیز توسط مهندسین ترکیه در ایران راه اندازی شده است. روکش های جدید که مورد استفاده می شود روکش های گردو آمریکایی و بلوط آمریکایی می باشد. دلیل استفاده از این نوع روکش ها این می باشد که طرح و نقش چوب گردو و بلوط بسیار زیبا می باشد و در بعضی از مواقع بخصوص برای چوب گردو نیازی به استفاده از رنگ های متنوع با شاپان نمی باشد و با استفاده از یک خود رنگ ساده طرح و نقش زیبایی روکش درب ضد سرقت ایجاد می شود.

رویه درب ضد سرقت

البته استفاده از روکش های وارداتی اروپایی و کانادایی و آمریکایی باعث می شود که هزینه ی نهایی در ضد سرقت بیشتر از معمول تمام شود ولی در کنار این عمر زیبایی خاصی را برای در ضد سرقت به ارمغان می آورد. بلوط نیز به دلیل تغییرات آوندی در ساختار ریز خود و بزرگ بودن آوندهای چوب پایان و چوب پایان خود نقوش زنده ای را ایجاد می کند البته به جز رنگ های هم رنگ می توان از رنگ های پلی استری رنگی نیز برای رنگ آمیزی این نوع روکش درب ضد سرقت استفاده کرد.
در کنار این یک نوع روکش وجود دارد که بسیار زیاد در ایران مورد استقبال می باشد و استفاده از روکش ملچ می باشد که نقش زیبا و زنده ای را بوجود می آورد. جدیدا از روکش های hpl و روکش های ملامینه نیز برای روکش درب ضد سرقت استفاده می شود که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. طرح های پاییز و بهار و زمستان بر روی درب ضد سرقت می تواند علامت زندگی باشد که بسیار زیبا و دل فریب می باشد. یک نوع دیگر روکش درب ضد سرقت روکش راش می باشد که شاید بتوان گفت بیشتر حجم مصرف را در بین روکش ها دارد و دلیل آن قیمت مناسب و طرح های مناسب این نوع روکش می باشد.
بر روی روکش های راش رنگ های متنوع گردویی سیر و روشن و ماهاگونی و غیره بوجود می آید که بسیار زیبا می باشد و استقبال خوبی از طرف خریداران شده است. 

انواع روکش درب ضد سرقت

روکش راش طبیعی:

روکش راش طبیعی یکی از معروفترین روکش های طبیعی بازار می باشد.این روکش از چوب راش تهیه شده است که یکی از مرغوبترین ها به حساب می آید و رگه های چوب یر روی این روکش به چشم می خورد که به جذابیت این رویه کمک می کند.

روکش گردو طبیعی:

روکش گردو طبیعی که پر رگه تر از روکش راش می باشد یکی دیگر از روکش های مرغوب بازار است که در دربهای ضد سرقت به کار برده می شود.این روکش نیز همانند راش از نظر ظاهری بسیار چشم نواز می باشد.

روکش لمینیت:

این روکش از جنس کف پوش های لمینیت کار شده در ساختمان می باشد. این روکش از مواد چوبی ساخته می شود ولی این بدان معنی نیست که مستقیما از خود چوب  درختان ساخته شده باشد .این روکش نیز در مواردی از جمله در کفپوش ها ، دیوارپوش ها ، درب و... مورد  استفاده قرار میگیرد.از مزایای آن میتوان به  مقاومت در برابر اشعه ماورابنفش که باعث جلوگیری از تغییر رنگ  آنها می شود و مقاومت در مقابل عوامل محیطی نیز اشاره کرد ونیز یکی دیگر از مزایای این لمینیت ها نسبت به سایر روکشها این است که  شکل ظاهری آنها کاملا شبیه به چوب واقعی می باشد.

روکش هایگلاس :

این روکش نوعی از انواع MDF است که روی آن از جنس  پلگسی گلاس می باشد که از نوع پلی کربنات شفاف است. این ماده نسبت به شیشه  سبکتر و مقاومتر است. برای مشاهده محصولات درب ضد آب و درب استیل کلیک کنید.

تعویض روکش درب

 روکش هات پرس:

این روکش هات پرس از ضعیف ترین روکش ها می باشد که در دربهای ضد سرقت کار می شود.این روکش طرح پتینه که سابقا در دربهای اتاقیHDF کار می شد را در این روکش می بینید و جزو ارزانترین روکش های موجود در بازار می باشد.

روکش پرینت:

روکش چاپی یا پرینتی به صورت مصنوعی می باشد که رگه های چوب  بر روی MDF چاپ می شود و به صورت طبیعی نمی باشد.

استفاده از روکش پودری برای مراقبت از درب ضد سرقت

برای مراقبت از درب ضد سرقت و افزایش مقاومت آن در برابر خراش ها و زنگ زدگی معمولا از روکش پودری استفاده میشود این روکش ها بر روی درب ضد سرقت نصب شده و باعث افزایش دوام آن می شوند.
روکش پودری معمولا بر روی درب ضد سرقت ترک اصل نصب می‌شود و باعث حفظ و نگهداری ظاهر این مدل از درب ها از هر گونه آسیبی که ممکن است به وسیله افراد یا عوامل محیطی به وجود بیاید، می شود.

عدم استفاده از آب با فشار بالا در هنگام تمیز کردن درب، نکته مهمی برای نگهداری و مراقبت از درب ضد سرقت می باشد. زیرا برخورد آب با فشار بالا به درب، ممکن است باعث آسیب جدی به درب و یا سطوح رنگ پودری آن، شود. برای پاک کردن درب ضد سرقت می‌توانید از یک پارچه نرم و مرطوب و مقدار بسیار کمی مایع تمیز کننده استفاده کنید.
برای تمیز کردن درب ضد سرقت می توانید از مقدار کمی آب استفاده نمایید و این مورد باعث ایجاد مشکل نمی شود. اما بالا رفتن حجم آب مورد استفاده باعث آسیب به درب ضد سرقت می‌شود.

برای مشاهده لیست قیمت درب های ضد سرقت اینجا کلیک کنید