اینستاگرام سنادرب
این سایت متعلق به مجموعه سنا درب امن است.

خیابان آیت الله کاشانی. ابتدای ورودی جنت آباد جنوبی. پلاک۲۸ ساختمان الماس.

درب ضد سرقت ضد دیلم و اهرم

درب ضد سرقت فوق امنیتی,درب ضد سرقت ضد دیلم,درب ضد سرقت ضد اهرم

درب ضد سرقت ضد دیلم و اهرم

 • 1399/9/17
 • 7071 نفر
از میان درب های ضد سرقت ، درب ضد سرقت فوق امنیتی ضد دیلم از جمله مقاوم ترین دربها در برابر سارقین است که سنا درب در تولید این دربها از ورق های فولادی و قوطی های فلزی مقاومی استفاده میکند که امکان اهرم و دیلم کردن در را کاهش میدهد.

امروزه با توجه به اینکه سرقت و دزدی زیاد شده است ، یکی از دغدغه های اصلی صاحبان و مدیران ساختمان های مسکونی و حتی تجاری افزایش ایمنی ساختمان در برابر دزدی و سرقت است که برای این کار راه های زیادی وجود دارد که مثلا میتوان به استفاده از درب ضد سرقت برای ساختمان و منازل اشاره کرد.

درب های ضد سرقت انواع مختلفی هستند که از جمله مقاوم ترین آنها درب ضد سرقت فوق امنیتی ضد دیلم و ضد اهرم میباشد که ویژگی های منحصر به فردی دارد که از نفوذ سارقان به درون محل مورد نظر جلوگیری میکند.

در ادامه با ما همراه باشید تا کاملا با درب ضد سرقت فوق امنیتی ضد اهرم و دیلم آشنا شوید. برای خرید انواع درب ضد دیلم و اطلاع از قیمت درب ضد سرقت ضد دیلم با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

برای خرید انواع درب ضد سرقت ضد دیلم و مقام با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید، کارشناسان ما شما را راهنمایی خواهند کرد.

درب ضد دیلم و ضد اهرم

درب ضد سرقت فوق امنیتی ضد اهرم و ضد دیلم یکی از محبوب ترین انواع درب ضد سرقت ایرانی حساب میشود زیرا در شرکت های ایرانی تولید میشود و سنا درب امن هم یکی از معتبر ترین شرکت ها در تولید درب ضد سرقت ضد دیلم میباشد.

درب ضد سرقت فوق امنیتی ضد دیلم دارای ویژگی های خاصی نسبت به درب های معمولی میباشد که با تلاش شبانه روزی و بی وقفه مهندسان و کارکنان شرکت سنا درب امن بریا بهبود ایمنی ساختمان ها و مکان های مختلف طراحی شده است.

درب ضد سرقت ضد دیلم با استفاده از علم روز دینا و مستحکم کردن ساختار درب جلوی ورود سارقان گرفته شود در واقع راه های نفوذ از طریق دیلم و کج شدن لنگه درب گرفته شود.

درب ضد سرقت فوق امنیتی ضد دیلم و اهرم به راحتی ساخته نمیشود و بیش از 50 تیکه متفاوت روی درب ضد سرقت برای ضد دیلم کردن درب به کار میرود به همین علت مشتریان عزیز باید خرید درب ضد سرقت فوق امنیتی ضد دیلم و اهرم اطلاعات کافی داشته باشند تا بتوانند ایمن ترین درب را خریداری کنند.

لازم به ذکر است که شما مشتریان عزیز میتوانید به راحتی خرید اینترنتی درب ضد سرقت را هم انجام دهید.

ما قفل های فولادی را بین دو ورق در درب فولادی خود قرار می دهیم.  منظورم این است که ، حتی اگر دزد یکی را سوراخ کند ، از طرف دیگر مستحکم شده است .  زره های فولادی را در جایی قرار می دهیم که نتواند برش دهد.  احتمال حفاری وجود ندارد.  علاوه بر این ، بخشی از قفل از جنس استیل است.  ضخامت هم  در حالی که وزن درهای ما تا ۲۱۰ کیلو است ، وزن بسیاری از درها که تحت عنوان درب های فلزی فروخته می شوند ۳۰-۷۵ کیلو است.

ما همچنین تغییر ایجاد کردیم ، قفل های ویژه ای را که از طریق مهندسین خود به دست می آوریم روی درهایی که تولید می کنیم قرار می دهیم تا ضریب ایمنی درب را افزایش دهیم.

همچنین شرکت سنا درب امن فقط درب ضد سرقت تولید نمیکند بلکه شما میتوانید درب ضد حریق و درب ضد صدا هم از شرکت ما خریداری کنید.

ما در محصولات خود از لحاظ فنی به گونه ایی عمل کرده ایم که جلوی ورود سارقان با استفاده از ریختن اسید در مغزی قفل ها گرفته شود و با ایجاد تغییرات پایه ایی و مهندسی شده به این مهم دست یافته ایم.

 

ویژگی های درب ضد سرقت فوق امنیتی ضد دیلم

درب ضد سرقت ضد دیلم

برای خرید درب ضد سرقت ضد دیلم باید ویژگی های و کاربرد های این نوع درب را بشناسیم تا بتوانیم بهترین نوع درب ضد سرقت را خریداری کنیم.

یکی از ویژگی های اصلی درب ضد سرقت فوق امنیتی میتوان به کیفیت فوق العاده این درب اشاره کرد.ضخامت ورق های فولادی استفاده شده در این نوع درب ها بین 1 تا 3 میلیمتر است که با درب های معمولی بسیار فرق دارد.

دیگر تفاوت این درب های ضد سرقت ضد دیلم نحوه اتصال و نصب آنها به چهارچوب میباشد یعنی درب های ضد سرقت معمولی از یک یا دو جهت به چهارچوب متصل میشوند اما این درب ها از چند جهت به چهارچوب متصل میشوند که این مورد باعث شده است که به این درب بگویند درب ضد دیلم و ضد اهرم.از طرف دیگر داخل درب های ضد سرقت با پشم شیشه و به صورت سراسری شبکه بندی شده که به استقامت بهتر این درب ها کمک می کند.

همچنین دیگر ویژگی درب ضد سرقت فوق امنیتی قفل استفاده شده برای این نوع درب است که از بهترین قفل ها هستند مثلا شرکت سنا درب امن این نوع درب ها را هم با قفل آژیر دار و هم با قفل هوشمند درب ضد سرقت تولید میکند که این مورد بستگی به درخواست مشتری دارد.

دیگر ویژگی این درب های فوق امنیتی این است که علاوه بر امنیت بالایی که دارند دارای زیبایی و ظاهری شیک هستند که به دکوراسیون داخلی شما نیز جلوه زیبایی میدهند.این درب ها در طرح و رنگ های متنوع زیبا تولید میشوند که متناسب با هر نوع سلیقه ای است.همچنین اگر بعد از مدتی از روکش درب ضد سرقت خود خسته شدید میتوانید از خدمات تغییر روکش درب ضد سرقت شرکت سنا درب امن استفاده کنید.

پنهان بودن لولای درب

یکی از راهکارهای سارقان جهت اهرم کردن و کج کردن در استفاده از لولای در می باشد. از این در درب های ضد سرقت از جمله درب ضد سرقت ضد دیلم لولای بیرونی درب مخفی بوده و قابل مشاهده نیست. بنابراین می توان مخفی بودن لولای بیرونی درب های ضد سرقت ضد دیلم را از مهمترین مزیت این درب ها دانست که مانع نفوذ سارقین می شود.

عایق ضد صدا و ضد حریق

از دیگر ویژگی های درب ضد سرقت ضد دیلم می توان به استفاده از تجهیزات عایق کننده ضد صدا در این درب ها اشاره نمود. از آنجا که در ساخت درب های ضد سرقت ضد دیلم از عایق پشم سنگ استفاده شده باعث ایجاد خاصیت عایق صدا و عایق حرارت در این درب ها می شود. درب های استاندارد ضد سرقت و ضد دیلم موجود در بازار تا مدت زمان زیادی در برابر حرارت بالا مقاومت می کند.

مقاومت در برابر ضربه، فشار و برش

از آنجا که در ساخت درب ضد سرقت ضد دیلم از بهترین متریال ها و فناوری نوین بهره گرفته شده این درب ها از استقامت بالایی برخوردار هستند. یکی از راه های نفوذ به ساختمان ها، وارد نمودن ضربه و شکستن درب می باشد. با توجه به کیفیت عالی درب های ضد سرقت ضد دیلم این درب ها در برابر هرگونه ضربه و فشار مقاوم بوده و نمی توان این در ها را با ابزار آلات کج نمود. همچنین ورق های فلزی به کار رفته در درب های ضد سرقت ضخیم بوده و در برابر برش مقاومت بالایی دارد. از این رو این درب های استاندارد را می توان برای محافظت از ساختمان ها و محتویات آن مورد استفاده قرار داد.

 

دیگر ویژگی های درب ضد سرقت فوق امنیتی ضد دیلم

 • در درون درب های ضد سرقت از ورقه فلزی استفاده می شود که استحکام فوق العاده ی داشته و مانع از ورود هر نوع سارق یا دزدی به ساختمان می شود.
 • این دربها از یه نقظه به چهارچوب وصل نمی شوند و از قفل های برای آنها استفاده میگردد که از چندین نقطه به چارچوب وصل می باشند و این یکی از اصلی ترین ویژگی درب های ضد سرقت خواهد بود (ساختار قفل های ضد سرقت مانند قفل های گاو صندوقی می باشد).
 • نصب بسیار آسانی دارند و در اندک زمان ممکن وصل می گردند.
 • به عنوان عایق صوتی بسیار خوبی محسوب می گردند.
 • درب های ضد سرقت به دلیل ابزارهای که در درون آنها استفاده شده دیر خراب می شوند و مقاومت بسیار خوبی دارند.
 • از سنگ پشم نسوز در ساخت درب های ضد سرقت استفاده شده که از حریق جلوگیری می کنند و به عنوان عایق حرارت شناخته می شوند. این دربها باید به نوعی ساخته شوند که در زمان آتش سوزی مانع ورود آتش نشان و نیروهای امدادی نشوند.
 • روکش های متنوعی از جنس های مختلفی داشته اند.
 • عایق اتلاف انرژی به شمار می روند.
 • دارای ابعاد و ضخامت های متنوعی می باشند.
 • از نظر ظاهر و زیبایی تنوع بسیاری دارند و رنگ بندی های متنوعی ساخته می گردند.
 • ضد آب هستند
 • دارای قفل شب بند هستند
 • با توجه به قیمت های بسیار متفاوتی که دارند مشتریان با سلیقه های مختلف و نیازهای متفاوت می توانند آن ها را خریداری کنند.
 • پس از نصب چهارچوب غیر قابل اهرم کردن هستند و این ساختار دربهای ضد سرقت است.
 • در درون خود زنگ اضافی و دوربین چشمی داشته اند.
 • از اطراف درب یک زه لاستیکی یا نوار وجود داشته است که سبب می شود گرد و خاک به محیط وارد نشود و همچنین منجر به پیشگیری از اتلاف انرژی خواهد بود.
 • چون نصب ساده ی داشته اند موجب می شود تا در پایان ساخت و سازها برای نصب درب اقدام کرد و اینگونه آسیب کمتری به درب وارد می گردد.
 • به منظور یک عایق صدا و کاهش دهنده صدا نیز استفاده می شوند.
 • ورق های که در درب استفاده می شود ضخامتی بیشتر از ۱ میلی متر دارند که خود نشان دهنده استحکام و امنیت درب می باشد.
 • قفل های چنین دربهای دارای ۱۱ زبانه هستند که در ۳ جهت متفاوت عمل می کنند و امنیت درب را چندین برابر می نمایند.

 

درب ضد سرقت فوق امنیتی شرکت سنا  درب امن

درب ضد سرقت فوق امنیتی

در طی سال های اخیر خوشبختانه بسیاری از افراد با ویژگی های خوب و مزیت های فوق العاده درب های ضد سرقت آشنا شده اند و به همین ترجیح داده اند تا تحولی را در ساخت و سازهایشان لحاظ کرده و از درب های ضد سرقت استفاده نمایند. این نوع درب ها از نظر ظاهری زیبایی بسیار زیادی داشته اند و همچنین امنیت خوبی را نیز به ارمغان می آورند و موجب می شود تا سارقان در دزدی از محل مورد نظر ناکام بمانند.

درب های ضد سرقت فوق امنیتی که امروزه ساخته می شوند از استانداردهای جهانی برای ساخت آن ها استفاده شده است و به نسبت درب های معمولی ویژگی های بسیار زیادی داشته اند و می توان این دربها را جایگزین دربهای معمولی کرد.

مفتخر هستیم که جدیدترین مدل درب ضد دیلم ضد سرقت را در سال جدید ارائه کرده ایم و به یاری خداوند متعال در سال جدید مدل های جدید در ضد سرقت با قابلیت ضد دیلم را ارئه خواهیم کرد تیم فنی و پشتیبانی این شرکت به طور مداوم مشغول بررسی بازار و نیاز بازار می باشد و همه روزه با تکیه بر نیروی جوان و تلاش مستمر پرسنل مجموعه خود سعی در نواوری در محصولات و افزایش کیفیت می باشد.

استفاده از به روز ترین ماشین الات در خطوط تولید سنا درب امن باعث ارنقا کیفیت کلیه محصولات این شرکت شده است ما متعهدیم تا محصولی به روز با کبفبت جهانی هم رده با محصولات شرکتهای مطرح جهانی در این صنعت به مشتریان خود ارائه نمایم.

قیمت درب ضد سرقت ضد دیلم و ضد اهرم

در حال حاضر مدل های متنوع درب ضد سرقت ضد دیلم را می توان در بازار مشاهده کرد که تولید برند های معتبر بوده و با قیمت مناسب عرضه می شود. در تعیین قیمت درب های ضد سرقت ضد دیلم فاکتورها و عوامل متعددی دخالت دارد. کیفیت مواد اولیه مورد استفاده در ساخت درب های ضد سرقت و ضد دیلم، ابعاد و ضخامت درب، نوسانات قیمت بازار و نیز میزان محبوبیت از جمله فاکتورهای موثر در قیمت درب های ضد سرقت ضد دیلم محسوب می شود. برای کسب اطلاع از قیمت درب های ضد سرقت ضد دیلم به فروشگاه اینترنتی درب ضد سرقت ما مراجعه کنید و یا با ما تماس بگیرید.