اینستاگرام سنادرب
این سایت متعلق به مجموعه سنا درب امن است.

خیابان آیت الله کاشانی. ابتدای ورودی جنت آباد جنوبی. پلاک۲۸ ساختمان الماس.

درب ضد سرقت چینی

درب ضد سرقت چيني,قیمت درب ضد سرقت چینی,نصب درب ضد سرقت چینی

درب ضد سرقت چینی

 • 1397/12/27
 • 15546 نفر
درب ضد سرقت چینی دارای وزن بسیار کمتری نسبت به نمونه های مشابه ایرانی و ترکیه ای دارد و همچنین لولاهای این نوع از درب ضد سرقت دارای لولاهای پنهان بوده که یکی از رکن های مهم امنیت به حساب می آید .

در میان درب های چینی می توان محصولات با کیفیت نیز بیابید. درب های ساخت چین معمولا به عنوان ارزان ترین مدل های بازار شناخته می شوند.

توصیه ما به خرید درب های ضد سرقت ایرانی می باشد. درب ایرانی دارای کیفیت بالاتر از درب های چینی بوده و امنیت بالایی را برای شما فراهم می آورد. برای مشاهده محصولات درب ایرانی به صفحه اصلی سایت مراجعه بفرمایید.

ساختار درب ضد سرقت چيني

ساختار درب ضد سرقت چيني شامل لولاي مخفي، چهار چوب تخت وداراي قطر 7 بوده كه رنگ نهايي آن به صورت كوره اي مي باشد. از نظر مقايسه با درب ضد سرقت ترك داراي وزن كمتر هستند. درب ضد سرقت چين در چين ساخته و به صورت آماده وارد ایران مي گردد.
درب ضد سرقت چینی دارای وزن بسیار کمتری نسبت به نمونه های مشابه ایرانی و ترکیه ای دارد و همچنین لولاهای این نوع از درب ضد سرقت دارای لولاهای پنهان بوده که یکی از رکن های مهم امنیت به حساب می آید. علاوه بر این مزایا، درب های ضد سرقت چینی دارای قیمت کم تر و رقابتی تری نیز است اما سهم کمتری از بازار را در برگرفته علت این تفاوت فاحش در فروش این نوع درب در دید بد مردم ایران نسبت به محصولات کشور چینی است.

نکته ای در مورد خرید درب ضد سرقت در بازار ایران

درب ضد سرقت چینی معمولا دارای رویه فلزی می باشد و دارای کیفیت نسبتا پایینی نسبت به سایر مدل های درب ضد سرقت ایرانی و ترک می باشند. توصیه ما در سنا درب امن به شما عزیزان خرید درب ضد سرقت ایرانی می باشد که هم بسیار با کیفیت می باشند و هم دارای قیمت مناسبی نسبت به درب ضد سرقت ترک هستند. درب ضد سرقت فلزی از محصولات محبوب بازار می باشد. برای اطلاع از قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی با ما تماس بگیرید.

مشخصات فنی مشترک درب ضد سرقت چینی 

 • درب های ضد سرقت چینی دارای گواهینامه استاندارد جهانی هستند.
 • درصورتی که درب ضد سرقت چینی مورد استفاده شما از شرکت معتبری باشد دارای گارانتی و پشتیبانی خواهد بود.
 • لولاهای درب ضد سرقت چینی به صورت پنهان طراحی شده و این امر باعث بالا رفت هرچه بیشتر امنیت این نوع درب ضد سرقت شده است.
 • درب ضد سرقت چینی دارای دو نوع کلید کارگر و اصلی است که کلید کارگر در زمان ساخت ساختمان مورد استفاده گرفته و به محض استفاده از کلید اصلی کلید کارگر از کار خواهد افتاد.
 • درب ضد سرقت چینی به طور معمول به صورت کامل عرضه میشود یعنی به طول معمول دارای یراق و چهارچوب است و در بسته بندی عرضه می شود.
 • درب ضد سرقت چینی دارای یک لایه درزگیر بوده و از عبور صدا، حرارت و گردو غبار جلوگیری می کند.
 • نصب درب ضد سرقت چینی نسبت به دو نمونه درب ضد سرقت ایرانی و درب ضد سرقت ترک بسیار راحت و سریع تر است.
 • درب ضد سرقت چینی به طور متوسط از ابعاد 105*205 سانتی متر برخودار می باشد.

لیست قیمت درب ضد سرقت چینی

قیمت درب ضد سرقت چینی

درب ضد سرقت چینی؛ قیمت ارزان، کیفیت مناسب؟!

انواع درب ضد سرقت که در بازار ایران موجود می‌باشد، معمولا ساخت کشورهای چین، ترکیه و ایران است. البته نمونه های ایتالیایی هم در بازار یافت می شود که به علت اختلاف قیمت بسیار بالا با سایر محصولات و هم چنین محدود بودن موجودی، در اینجا به آن ها نمی پردازیم.
آنچه که در این مقاله خدمت شما عزیزان ارائه می شود نکاتی است که به هنگام خرید یک درب ضد سرقت ایمن برای ساختمان خود حتما باید به آن ها توجه داشته باشید.
درب ضد سرقت تولید کشور چین مانند سایر اقلامی که از این کشور وارد ایران می شود، از قیمت و معمولا کیفیت پایین‌تری نسبت به سایر مدل‌ها برخوردار است. اگرچه درب‌های چینی نیز کیفیت‌های مختلفی دارند و درب‌های درجه یک آن‌ها گاهی از کیفیت خوبی هم برخوردارند.
در زیر مشخصات ظاهری و فنی درب های ضد سرقت چینی ذکر شده است:

 • در مورد شکل ظاهری درب های چینی باید گفت که فاصله بین سطح درب و لبه‌ ی چهارچوب در درب‌های چینی اندک است.
 • لولای درب‌های چینی از هر دو جهت مخفی است و قابل دیدن نمی‌ باشد. اکثر درب‌های چینی دارای  لولای 90 درجه بازشو می باشند.
 • رویه درب ضد سرقت چینی معمولا فلزی است که با رنگ کوره‌ای طرح چوب، رنگ شده‌اند. البته برخی از آن‌ها دارای رویه فلزی با روکش pvc هستند.
 • ابعاد چهارچوب درب‌های چینی حداکثر 105 در 210 سانتی متر بوده و عرض مفید آن ها بین 90 تا 92 سانتی متر است.
 • ضخامت ورق به کار رفته در درب‌های چینی معمولا کمتر از یک میلیمتر و در بیشترین حالت حدود  0/8 میلی متر است.
 • وزن درب ضد سرقت چینی نسبت به درب ضد سرقت ایرانی و ترک بسیار کمتر است که خود بر کاهش مقاومت آن تاثیر بسزایی دارد و نشان دهنده ساختار داخلی ضعیف تر در این درب ها است.
 • درب ضد سرقت چینی، عموما تک قفله بوده و امنیت آنها توسط زبانه‌هایی که در سه طرف درب باز و بسته می‌شوند، تامین می‌گردد. زبانه‌های بکار رفته در درب‌های چینی عموما تو خالی بوده و توسط اهرم به راحتی باز می‌شوند؛ نکته ای که هرگز از توجه به آن غفلت نکنید!
 • بازه قیمتی درب های ضد سرقت ساخت کشور چین با توجه به کیفیت ساخت و ابعاد درب (یک لنگه یا دولنگه و...) و پارامترهای دیگر متغیر است.

روش نصب درب ضد سرقت چینی

نصب درب ضد سرقت چینی

برای نصب درب ضد سرقت چینی باید بدانیم که باید یک فریم انتظار فلزی در پایان اتمام مرحله دیوار چینی و قبل از سفید کاری در درگاهی در نصب شود قوطی مورد استفاده برای فریم انتظار دربهای ضد سرقت چینی باید 8*4 سانتی متر باشد البته در شرایطی خاص می توان از قوطی هایی با ابعاد کمتر نیز استفاده کرد توصیه می شود قبل از ساخت فریم انتطار با کارشناسان شرکتهای فروشنده مشورت شود.

ابعاد فریم انتظار دربهای ضد سرقت چینی

ابعاد داخل به داخل فریم انتظار بایستی یک سانتی متر بیشتر از ابعاد پشت تا پشت درب ضدسرقت باشد به عنوان مثال در صورتی که ابعاد پشت تا پشت درب ضد سرقت 210*105 سانتی متر می باشد ابعاد فریم انتظار در ضد سرقت باید 211*106 سانتی متر باشد. توجه: ابعاد درب ضد سرقت از روبه رو(سمت بیرون واحد) بزرگتر از ابعاد پشت(سمت داخل واحد) در ضد سرقت می باشد بنابراین فضای لازم از سمت بیرون(راه پله) برای دربهای ضد سرقت چین حداقل 5 سانتی بیشتر است.از این رو قسمت چهار سانتی متر از سمت بیرون نباید با هیچ نوع مصالحی پوشانده شود.اما از سمت داخل واحد می توان و بهتر است پوشیده شود.

نکات مهم در نصب فریم انتظار درب های ضد سرقت چینی

 1. برای جلوگیری از زنگ زدگی و خوردگی فریم انتظار دربهای ضد سرقت حتما قبل ار نصب درب ضد سرقت آن را رنگ آمیزی کنید.
 2. فریم انتظار درب ضد سرقت باید به صورت کامل، شاقول و تراز در محل نصب شود. و برای اطمینان از عدم دویدگی فریم انتظار ابعاد قطری آن را با هم مقایسه کنید و از برابری آن اطمینان حاصل کنید.
 3. فریم انتظار درب ضد سرقت باید به گونه ای نصب شود تا سطح بالائی پاخور فریم انتظار با سطح کف نهائی از سمت داخل و بیرون واحد کاملا هم سطح بوده و در هیچ شرایطی پایین تریا بالاتر از آن نباشد(به طور خاص هم سطحی سمت بیرون واحد از اهمیت بیشتری برخوردار است)

روشهای نصب دربهای ضد سرقت چینی

روشهای مختلفی برای نصب درب ضد سرقت چینی وجود دارد که در ایران بیشتر با جوش درب ضد سرقت را به فریم انتظار نصب می کنند هر چند پیش بینی کارخانه های سازنده ی چینی استفاده از رول بولت است به طوری که در بسته بندی دربهای ضد سرقت چینی رول بولت های لازم برای نصب وجوش دارند در ایران به علت استفاده از آجر سفال برای دیوار چینی امکان استفاده از رول بولت وجود ندارد مگر شرایط آن را فراهم کرد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

روش نصب درب ضد سرقت چینی با جوش دادن

پس از باز نمودن بسته بندی درب ضد سرقت و قبل از هر اقدامی بهتر است چند مرتبه اقدام به باز و بسته نمودن قفل و شب بند نموده و از عملکرد صحیح سیستم قفل درب اطمینان حاصل کنیم. اکنون درب ضد سرقت را از سمت بیرون واحد وارد فریم انتظار نموده آن را کاملا تراز و شاقول قرار داده درب را چند مرتبه باز و بسته می نماییم تا از عملکرد مناسب در ضد سرقت مطمئن شویم.پس از آن درب را از محل سوراخهایی که در قسمت داخلی چارچوب می باشد با چند خال جوش به صورت موقت به فریم انتظار جوش داده و پس از ریگلاژ درب و اطمینان از کارکرد صحیح در ضد سرقت و سیستم قفل آن از همان محل های قبلی در ضد سرقت را به طور کامل به فریم انتظار جوش می دهیم.

روش نصب درب ضد سرقت چینی توسط رول بولت

همانطور که قبلا هم اشاره شد می توان درهای ضد سرقت چینی را با استفاده از رول بولت و بدون نیاز به فریم انتظارنصب کرد ولی به این نکته ی مهم باید توجه داشته باشید که این روش را در صورتی می توان مورد استفاده قرارداد که دیوارهای درگاهی ورودی واحد از مقاومت کافی و مناسب برخوردار باشند ازقبیل دیوارهای بتنی ، 35 سانتیمتری آجری و یا در صورت استفاده از سفال تیغه ای می¬بایست حد اقل 15 سانتیمتر از لبه داخلی فریم را با ملات ماسه سیمان آستر سازی و مقاومت سازی کرد برای نصب ابتدا بایست از تراز و شاقول بودن محل نصب و صاف بودن سطوح اطمینان حاصل نمود ، سپس درب را پس از خروج از بسته بندی در محل مورد نظر قرار داده آنرا چند مرتبه بازوبسته نموده تا از عملکرد صحیح قفل و لولا اطمینان حاصل شود. بعد از تراز نمودن اضلاع مختلف چارچوب در ضد سرقت آن را در محل خود تا انتهای عملیات نصب، ثابت نموده و توسط دریل از محل سوراخ های تعبیه شده در چهار چوب ،اقدام به سوراخ کردن دیوار مینماییم. بعد از تکمیل سوراخ ها مجددا از تراز بودن چهار چوب اطمینان حاصل نموده و رول بولت ها را به حفره های ایجاد شده وارد می کنیم، بعد از ورود رول بولتها توسط آچار های مخصوص اقدام به محکم نمودن پیچ رول بولت ها می نماییم. توجه داشته باشید که رول بولت ها به طور ضربدری و به صورت تدریجی، مرحله به مر حله محکم شود تا تعادل و تراز درب از بین نرود.

روش نصب درب ضد سرقت چینی با استفاده از پیچ سر مته

در این روش هم نیاز به فریم انتظار می باشد و تقریبا ترکیبی از دو روش قبل است .در این روش نیز پس از خارج نمودن درب ضد سرقت از بسته بندی و قبل از هر کاری بهتر است چند مرتبه درب ضد سرقت را باز و بسته نموده تا از عملکرد صحیح قفل و شب بند اطمینان حاصل کنیم. اکنون درب ضد سرقت را از سمت بیرون واحد وارد فریم انتظار نموده آن را کاملا تراز و شاقول قرار داده و درب را باز کرده و بوسیله ی دریل از محل سوراخ های تعبیه شده در چهار چوب درب ضدسرقت ،اقدام به سوراخ کردن فریم انتظار می کنیم و سپس پیچ های سر مته را از سوراخ های روی چارچوب وارد نموده و با استفاده از دریل آن را به فریم انتظار وصل می کنیم. توجه داشته باشید که پیچ به طور ضر بدری و به صورت تدریجی، مرحله به مر حله محکم شود تا تعادل و تراز درب از بین نرود.

ابعاد درب های ضد سرقت چینی

ابعاد درب ضد سرقت چینی

در ابعاد درب های ضد سرقت چینی ، رایج ترین سایز درب ضد سرقت چینی موجود در بازار ایران درب ضد سرقت به ابعاد ۲۱۰ *۱۰۵ سانتی متر می باشد البته با ابعاد ۲۱۰ *۱۲۰ سانتی متر نیز وجود دارد که این درب ها یک و نیم لنگه می باشد .

اما چرا سایز ۲۱۰ *۱۰۵ بیشتر مورد توجه و استقبال قرار گرفته است؟

با توجه به استاندارد ها حداقل ورودی مفید برای یک واحد آپارتمانی ۹۰ سانتی متر می باشد که درب ضد سرقت با ابعاد ذکر شده ورودی مفیدی معادل ۹۱ سانتی متر را دارا می باشد و مقدار ورودی مفید آن برای ارتفاع ۲۰۰ سانتی متر می باشد.
اما متاسفانه در سالهای اخیر برخی از وارد کنندگان درب های ضد سرقت چینی به منظور اینکه ابعاد درب ضد سرقت منحصر به خود آنها باشد اقدام به واردات درب هایی با سایز غیر متعارف کردند و دلیل آن نیز این است که معمولا فریم انتظار درب های ضد سرقت چینی چند ماه قبل از نصب درب در ساختمان کار گذاشته می شود و زمانی که فریم انتظار بر اساس سایز یک درب خاص گذاشته شود به اجبار یا باید همان درب نصب شود و یا تغییراتی را در فریم ایجاد کرد که در اکثر موارد مقرون به صرفه نخواهددبود.
به عنوان مثال یکی از این ابعاد ۲۰۵ *۱۰۵ می باشد که ۵ سانتی متر از ارتفاع کم شده است و در صورتی که تمایل به نصب درب ضد سرقت با ابعاد استاندارد داشته باشید حتما بایستی از ارتفاع ، دیوار را ۵ سانتی متر برش داد. 
همچنین دربهایی با ابعاد ۲۱۰ *۱۱۰ سانتی متری به انگیزه بالا بردن ورودی مفید وارد بازار ایران شده اند که در صورت عدم ایجاد تناسب بین سایز درب و ضخامت ورق رویه و همچنین تقویت لولا ها دچار مشکلاتی خواهیم شد که به اختصار در مورد آن در ادامه بحث خواهیم کرد.
مشکل اول: افزایش عرض درب سطح مقطع لنگه درب را افزایش خواهد داد و در صورتی که ضخامت ورق رویه نیز افزایش نیابد موج های بیشتری در سطح درب مشاهده خواهد شد همچنین مقاومت آن در برابر ضربه کاهش می یابد.
مشکل دوم: از طرف دیگر مرکز ثقل لنگه درب تغییر خواهد کرد که با توجه به ساختار لولاهای درب ضد سرقت چینی،مرتبا لنگه درب از ریگلاژ خارج خواهد شد .
و نکته جالب این است که اگربرای برطرف کردن مشکل اول ، ضخامت ورق رویه را افزایش دهیم وزن لنگه درب افزایش خواهد یافت و این امر به مشکل دوم بیشتر دامن خواهد زد. 

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

برای مشاهده لیست قیمت درب های ضد سرقت اینجا کلیک کنید