اینستاگرام سنادرب
قیمت درب ضد سرقت,گرانترین درب ضد سرقت,ارزانترین درب ضد سرقت

گرانترین درب ضد سرقت | ارزانترین درب ضد سرقت

 • 1398/1/18
 • 5704 نفر
ما قصد داریم در این مقاله تفاوت قیمت های درب های ضد سرقت را از لحاظ ساختاری و ظاهری با یکدیگر بررسی کنیم. بسیاری از مشتریانی که قصد خرید درب های ضد سرقت را دارند....

قیمت درب ضد سرقت

قیمت درب ضد سرقت بسته به نوع کاربرد آن ها در محیط های مختلف و ماهیت و ویژگی های آن ها متفاوت می باشد. به طور کلی تنوع بسیار زیادی در درب های ضد سرقت وجود دارد که بسیاری از آن ها به دلیل اینکه تنها در ویژگی های ظاهری باهم تفاوت دارند قیمت های بالاتری دارند. بنابراین حتی اگر در ویژگی های ساختاری و کاربردی هم یکسان باشند ویژگی های ظاهری آن ها فاکتور تعیین قیمت محسوب می شود. قیمت درب ضد سرقت بر اساس ویژگی ها و فاکتور های آن تعیین می شود.
درب های ضد سرقت برای درب های ورودی ساختمان و آپارتمان استفاده می شود و بر اساس جنس روکش، فلز استفاده شده در داخل درب و چارچوب ها و یراق آلات به دسته های مختلف تقسیم بندی می شود. از مواردی که بر روی قیمت درب های ضد سرقت تاثیر گذار است می توان برجستگی های روی چوب، جنس روکش، یراق آلات را نام برد.

گران ترین درب ضد سرقت

به طور کلی درب ضد سرقت ایتالیایی در ایران بیشترین قیمت را دارد که تقریبا به دلیل قیمت بالا واردات آن متوقف شده است. پس از آن درب ضد سرقت ترک دارای قیمت بالایی می باشد. این درب ها از لحاظ کیفیت تقریبا هم تراز با درب ضد سرقت ایرانی می باشد ولی به دلیل قیمت بالای ارز دارای قیمت بیشتری هستند. توصیه ما در سنا درب امن خرید درب ضد سرقت ایرانی می باشد که هم با کیفیت است و هم دارای قیمت مناسبی می باشد. درب های ضد سرقت ایرانی لوکس و چوبی دارای قیمت بالاتری نسبت به مدل های معمولی می باشند.
ما قصد داریم در این مقاله تفاوت قیمت های درب های ضد سرقت را از لحاظ ساختاری و ظاهری با یکدیگر بررسی کنیم. بسیاری از مشتریانی که قصد خرید درب های ضد سرقت را دارند آگاهی لازمه را در این زمینه دارند به همین سبب با بررسی قیمت و دیگر ویژگی های آن ها مشتریان قادر خواهند بود انتخاب مناسبی برای تهیه درب ضد سرقت مناسب با مکان استفاده خود داشته باشند.
درب های ایمنی از لحاظ ظاهر و شکل و شمایل عمدتا به سه دسته تقسیم بندی می شوند:

 1.   درب های ضد سرقت با روکش فلزی
 2.  درب های ضد سرقت با روکش چوبی mdf
 3.  درب های ضد سرقت با روکش چوب طبیعی

قیمت درب ضد سرقت با روکش فلز

روکش این نوع از درب ضد سرقت متشکل از ورقه های فلزی هستند که به وسیله دستگاه های سی ان سی (CNC)   طرح های مختلفی بر روی آن ها حکاکی شده و به وسیله رنگ های الکترواستاتیک پوشش های طبیعی با طرح چوب ایجاد کرده اند.
عموما این درب ها به صورت تک قفله هستند و امنیت آن ها صرفا به واسطه زبانه هایی که در سه طرف این درب ها باز و بسته می شوند تامین می گردد. یکی از خصوصیات این درب ها قیمت پایین آن ها ست اما در مقابل این قیمت پایین هم امنیت کمتری نسبت به درب های ضد سرقت دیگر دارند. لازم به ذکر است که این نوع درب ها نیز فاقد لایه های فولادی تقویتی هستند . وزن این درب ها در حدود 30 الی 70 کیلوگرم هستند.
درب های چینی که وارد ایران می شوند به طور معمول از این نوع درب ها هستند که زبانه هایی که در ساختار آن ها استفاده شده توخالی هستند و توسط اهرام به راحتی باز می گردند و امنیت کافی ندارند. البته قفل این درب ها در صورت بروز هر گونه مشکلی در عملکرد آن ها قابل تعمیر نیستند.

قیمت درب ضد سرقت با روکش های MDF

اولین ورژن این نوع درب ها از کشور ایتالیا وارد بازار ایران شد اما به دلیل اینکه این درب ها قیمت نسبتا بالایی داشتند درب های ضد سرقت ترکیه ای جایگزین این درب ها شدند. کیفیت خوبی که درب ضد سرقت ترک داشتند و همینطور تنوع زیاد و قیمت مناسب آن ها نسبت به دیگر درب های ضد سرقت اروپایی سبب استقبال بیش تر عموم از این درب ها شد. درب های ضد سرقت ترکیه ای پس از چندین سال جایگاه ویژه ای در بازار ایران پیدا کرد و زبان زد خاص و عام شد.
پس از مدتی شرکت های تولید کننده ایرانی با بهره گیری از علم و دانش اقدام به تولید درب های ایمنی کردند که کیفیت بسیار نزدیکی به درب های ترکیه ای داشته و قیمت مناسب تری دارند.
روکش های MDF به همراه یک یا دو ورقه فلزی به عنوان فاکتور امینتی این درب ها به کار برده شده و به همین سبب تخریب این نوع درب ها را بسیار سخت تر کرد. این درب ها دارای قفل های امنیتی هستند که در انواع مرغوب تر و با کیفیت تر آن ها می توان قفل های ضد برش و ضد اسید را نام برد.

قیمت درب ضد سرقت تمام چوب طبیعی

درب ضد سرقت چوب طبیعی تمامی فاکتورهای امنیتی سایر درب ها را دار هستند و به عبارت دیگر اجزای با کیفیتی که در ساختار این نوع درب ها به کاربرده شده امنیت این نوع درب ها را افزایش داده اند. درب های ضد سرقت تمام چوب طبیعی عموما از چوب های گردو و یا بلوط ساخته شده اند که به دلیل وجود آوندهای طبیعی در ساختار این چوب ها به زیبایی هر چه بیش تر این درب ها افزوده است. قیمت این درب های ضد سرقت به سبب استفاده از چوب های طبیعی و گران قیمت ارزش قیمتی بیش تری در مقایسه با دیگر درب های ضد سرقت دارند.

دلایل تفاوت قیمت در درب های ضد سرقت چیست؟

تفاوت قیمت در درب های ضدسرقت

یک ضد سرقت از چند آیتم تشکیل شده که تغییر هرکدام از آنها باعث تغییر قیمت درب می شود.

 •  قفل و یراق آلات - ( مدل و برند قفل - ضد برش و ضد اسید بودن آن - جنس و کیفیت دستگیره ، چشمی ، کلون و دستگیره )
 • قطر ورق فریم چارچوب ( قطر چارچوب 12 ، 14، 16 و 18 سانتیمتر است و می تواند ثابت یا کشویی باشد)
 •  ضخامت ورق فریم چارچوب (ضخامت ورق استفاده شده در چارچوب می تواند 1 ، 1.25 ، 1.5 و 2 میلیمتر باشد)
 • قطر ورق MDF روکش ( ورق MDF مورد استفاده 5 ، 6 ، 8 ، 10 و 12 میلیمتر می باشد)
 •  طرح CNC ساده و یا روکش برجسته MDF ( طرح ساده و یا برجسته بودن روکش و با توجه به میزان
 •  قطر و تعداد ورق تقویتی داخلی ( ضخامت ورق تقویتی داخلی بین نیم تا دو میلیمتر و تعداد آن یک تا دو ورق می باشد-گاهی در درب های اکونومی این ورق تنها بخشی از درب را می پوشاند)
 •  نوع شاسی و شکل ساخت آن - شاسی می تواند ساده ، سه ، چهار و یا پنج محفظه باشد و یا بصورت لانه زنبوری ساخته شود . قطر و ضخامت قوطی و نحوه ساخت شاسی نیز در قیمت درب موثر است
 •  زبانه های ایمنی ولولا ( توپر بودن و جنس زبانه ها ، تعداد و نوع لولا نیز درتغییر قیمت درب موثر است.

چرا باید از درب ضد سرقت استفاده کنیم ؟

پاسخ این سوال بسیار مشخص است ؛ درب های ضد سرقت به دلیل برتری که نسبت به درب های چوبی معمولی دارند می توانند امنیت واحد شما را چند برابر نمایند . در ساخت یک درب ضد سرقت استاندارد از ورق های تمام فولاد استفاده می شود این ورقه های فولادی باعث می شود تا سارقان بواسطه زدن ضربات سنگین به درب ضد سرقت نتوانند آنرا بشکنند و داخل واحد شوند . در درب های ضد سرقت غیر استاندارد از آلیاژهای نامرغوب استفاده می شود و نمی توانند مقاومت ورق های فولادی را داشته باشند و فقط قیمت تمام شده یک درب ضد سرقت را کاهش می دهد . یراق آلات و قفل های یک درب ضد سرقت ، دیگر مزیت آن به نسبت دربهای چوبی است . در هنگام ساخت درب ضد سرقت در داخل آن از شبکه هایی استفاده می شود که باعث قرار گرفتن لایه هایی از هوا در مابین دوطرف درب می شود . این امر باعث می شود تا این دربها علاوه بر خاصیت ضد سرقت بودن از خاصیت عایق بودن در برابر صدا نیز برخوردار باشند . همچین نوارهای پلاستیکی در اطراف چارچوب درب کشیده شده است که باعث می شود از ورورد گرد و غبار به داخل منزل جلوگیری نماید . همین نوارهای پلاستیکی به عایق بودن در برابر صدا نیز کمک می کند .قفل های یک درب ضد سرقت باید به صورت چند زبانه باشد ؛ حال منظور از چند زبانه چیست ؟ یعنی اینکه با هر بار چرخش کلید در داخل قفل چندین زبانه ( بسته به نوع درب و سازنده درب بین 13 زبانه تا 26 زبانه متغیر می باشد ) در داخل چهارچوب فرو می رود و باعث مقاومت چند برابری درب ضد سرقت می گردد . از لحاظ ایرودینامیک این امر از باز شدن درب حتی با ضربات بسیار سخت هم جلوگیری می کند . هر چه تعداد زبانه های یک قفل بیشتر باشد باز کردن آن درب سخت تر می شود . یک درب ضد سرقت استاندارد باید دارای لولاهای توکار ضد برش باشد تا سارقان امکان ورود به واحد را به واسطه بریدن لولا ها نداشته باشند . این مورد یکی از مهمترین ویژگی های یک درب ضد سرقت است که تقریبا در هیچ درب معمولی چوبی شما نمی توانید آن را یافت نمایید . روکش استفاده شده بر روی یک درب ضد سرقت بسته به نوع و قیمت درب ضد سرقت می تواند روکش های PVC و یا روکش چوب باشد . نوع چوبی که به عنوان روکش از آن استفاده می شود نیز می تواند از چوب های مختلف باشد . در تبلیغات دربهای ضد سرقت با روکش چوب آن هم با قیمت پایین ، هیچ وقت به ضخامت چوب به کار رفته به عنوان روکش و نوع چوبی که از آن استفاده شده است اشاره ای نمی شود . یک درب ضد سرقت روکش چوبی باید از ضخامت استاندارد بر خوردار باشد تا بتوان طرح های کنده کاری شده بر روی آن به کار برد .

ارزانترین درب ضد سرقت - گرانترین درب ضد سرقت

گرانترین درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت و درب ضد حریق بنابه متریال مورد استفاده و برندهای مختلف متغییر هستند. جنس های ایرانی با کیفیت مناسب و قیمت مناسب تقریبا پایینترین قیمت هارا داشته و بعد از آن درب ضد سرقت چینی قیمت مناسبی دارند.
دربهای ضد سرقت و ضد حریق روکش چوبی نفیس قیمت ها بالاتری دارند. بنابه ضریب امنیت که متریال در آن دخیل است قیمت ها متغییر هستند. بسته به میزان امنیت لازم برای مکان خود، شما می توانید بهترین درب را سفارش دهید.

آیا لازم است برای منزل خود گرانترین و ایمنترین درب را خریداری کنیم؟

مسلما برای هر هزینه ای می بایست تعادلی بین مکان مورد نظر و متریال مورد استفاده وجود داشته باشد. دربهای ضد سرقت مختلف درجه امنیت متفاوتی دارند که هریک بنابردرصد ایمنی خود قیمت های مختلفی هم خواهند داشت. بنابراین بطور واضح نیاز نیست که شما برای یک آپارتمان معمولی که داخل آن لوازم معمولی قرار دارد، درب بسیار گرانی تهیه کنید. می بایست تناسبی بین این دو وجود داشته باشد. مسلما باز کردن درب ضد سرقت برای سارق هزینه بر است ( هزینه وقتی، هزینه تخصص و ریسک خطر) بنابراین یک سارق زمانی که می خواهد از تخصص خود با احتساب خطرهای ناشی از به تله افتادن استفاده کند، حتما دست آورد خود را نیز محاسبه می کند. برای اماکنی که داخل آنها ثروت زیادی است، هزینه اضافی برای ایمنی بیشتر به صرفه خواهد بود. پس قبل از خرید ابتدا دقت کنید چه محدوده قیمتی می تواند ایمنی شما را تامین نماید.

درب ضد سرقت با قیمتی مناسب فروش در سراسر کشور 
درب ضد سرقت با یراق آلات کاملا استاندارد و ایمن
در سایزهای متنوع و مناسب  منازل ایرانی 
طراحی درب ضد سرقت بر اساس علایق جامعه

 

برای مشاهده لیست قیمت درب های ضد سرقت اینجا کلیک کنید