اینستاگرام سنادرب
این سایت متعلق به مجموعه سنا درب امن است.

خیابان آیت الله کاشانی. ابتدای ورودی جنت آباد جنوبی. پلاک۲۸ ساختمان الماس.

قیمت درب آکاردئونی ضد سرقت + حفاظ درب ضد سرقت

حفاظ درب ضد سرقت,درب آکاردئونی ضد سرقت

قیمت درب آکاردئونی ضد سرقت + حفاظ درب ضد سرقت

  • 1401/7/17
  • 1928 نفر
درب های ضد سرقت از امن ترین مدل های درب ورودی ساختمان به شمار می روند. در برخی از مکان ها شاهد هستیم برای ایجاد امنیت بیشتر از حفاظ آکاردئونی استفاده می شود. اما آیا استفاده از محافظ درب ضد سرقت نیاز است؟ یا این درب ها به تنهایی قادر به ایجاد امنیت برای ساختمان شما هستند؟ با ما همراه باشید.

حتما تا کنون بارها شنیده اید که درب ضد سرقت از مقاوم ترین درب های ساختمانی می باشد اما در برخی از ساختمان ها شاهد نصب درب آکوردئونی هستید. محافظ درب ضد سرقت می تواند به افزایش امنیت درب ها کمک نماید اما بر خلاف درب های قدیمی نمی توان گفت که یک امر ضروری است. در درب های ورودی قدیمی و کم امنیت معمولا توصیه می شد بعد از نصب درب، از حفاظ های آکاردونی نیز استفاده شود. حفاظ آکاردئونی فاقد امنیتی مشابه درب های ضد سرقت است و شاید تنها بتواند از سرعت سارقان بکاهد و کمی آن ها را به دردسر بیاندازد.

حفاظ درب ضد سرقت آپارتمان

مهم ترین و اصلی ترین عنصر ایجاد کننده امنیت در درب های ضد سرقت، قفل ضد سرقت آن می باشد. اگر قفل نصب شده بر روی درب شما بسیار مقاوم و از برندهای معتبر باشد که هیچ(تا حد امکان حداقل از دو قفل بر روی درب خود استفاده نمایید.) اما اگر قفل و یا درب ضد سرقت شما دارای کیفیت متوسط است و از محصولات مقاوم بازار برای ساختمان خود خریداری ننموده اید، توصیه می شود برای ایجاد امنیت بیشتر برای ساختمانتان از حفاظ درب ضد سرقت استفاده نمایید. اگر قرار است برای درب خود محاظ خریداری نمایید، بهتر است از مدل های حفاظ ضد سرقت خریداری نمایید. حفاظ درب آکاردئونی ضد سرقت به صورت سه لایه پرچ مخفی روی درب‌ های ورودی نصب می شود. این حفاظ ها از هیچ طریقی (توپی زنی، دیلم زنی، شاه کلید یا هک) امکان باز شدن ندارند و بسیار امن هستند. 

برای دریافت مشاوره در زمینه درب آکاردئونی ضد سرقت و خرید حفاظ ضد سرقت با سنا درب امن تماس بگیرید.

حفاظ  آکاردئونی ضد سرقت چیست ؟

حفاظ آکاردئونی نوعی حفاظ کشویی کرکره ای است که برای امنیت بیشتر پشت درب ورودی واحدهای آپارتمان، شرکت و یا مغازه نصب می شود. این حفاظ ها برخلاف  ظاهر مشبکی که آنها را چندان محکم و قوی نشان نمی دهد، از استحکام بسیار بالایی برخوردارند. از مهم ترین و اصلی ترین مشخصات این حفاظ ها می توان به اشغال فضای کم اشاره نمود. همچنین امکان رفت و آمد بدون دردسر از دیگر مشخصات این محصولات می باشد.

این حفاظ ها برای درب ورودی آپارتمان، انباری، آسانسور و مکان های دیگر مورد استفاده قرار می گیرند. حفاظ آپارتمان آکاردئونی با امنیت و اطمینان بالا را می توان در داخل و یا خارج از ساختمان مورد استفاده قرار دهید. از انواع حفاظ کشویی آهنی آکاردئونی می توان به مدل های حفاظ 3 گل، حفاظ 4 گل، حفاظ محکم درب آپارتمان 5 گل یا تمام لوزی ( منظور از گل تعداد ردیف لوزی های افقی روی حفاظ های درب است) و همچنین حفاظ فانتزی یا اروپایی، حفاظ ایتالیایی و حفاظ پیچی اشاره نمود.

درب ضد سرقت یا حفاظ آکاردئونی؟

در برخی مواقع افراد در بین خرید درب ضد سرقت و یا حفاظ آکاردئونی دچار تردید می شوند. هر دو این محصولات اگر از مدل های اصل و مقاوم خریداری شوند به تنهایی می توانند امنیت قابل قبولی را برای شما فراهم آورند. حال اگر این دو تجهیزات امنیتی، با یکدیگر ترکیب شوند و همزمان مورد استفاده قرار گیرند، مسلما امنیت ساختمان شما دو برابر می شود. اما اگر قرار است یکی از این دو محصول را انتخاب نمایید، توصیه ما خرید درب ضد سرقت است. این درب ها اگر از مدل های ضد سرقت و اصل خریداری شوند می توانند امنیت بسیار بالایی برای شما فراهم آورند. بدنه درب های ضد سرقت از فولاد ساخته شده و در نتیجه قابل برش دادن نیستند. قفل ضد سرقت نصب شده در درب های اصل نیز به هیچ وجه قابل دسترسی نیستند. 

علاوه بر امنیت، درب های ضد سرقت دارای ظاهری بسیار شیک تر نسبت به حفاظ آکاردئونی می باشد. بنابراین اگر به زیبایی ساختمان خود اهمیت می دهید، بهتر است درب ضد سرقت را به عنوان گزینه اصلی برای ساختمان خود انتخاب نمایید.

قیمت د رب  آکاردئونی ضد سرقت

 معمولا قیمت درب آکاردوئونی ضد سرقت از نمونه محصولات درب ضد سرقت ارزان تر است. اما این حفاظ ها به تنهایی برای نصب در ساختمان ها مناسب نیستند و حتما باید علاوه بر نصب این حفاظ ها از درب ورودی هم استفاده نمود. در برخی موارد باز هم قیمت تمام شده برای خرید درب و حفاظ ارزان تر از درب ضد سرقت اصل می شو د! قیمت درب آکاردئونی ضد سرقت مقاوم و اصل را می توانید از تولید ها استعلام بگیرید. قیمت این محصولات یک نرخ ثابت نبوده و هر محصول بسته به مشخصات و ابعاد دارای قیمت منحصربه فردی می باشد. سنا درب امن معتبرترین تولید کننده درب ضد سرقت در تهران و ایران می باشد.

آکاردئونی درب ضد سرقت

از حفاظ های آکاردئونی به عنوان آکاردئونی درب ضد سرقت هم یاد می شود. این محصولات را علاوه بر نصب برای حفاظ دربهای ورودی، می توان برای پنجره ها هم مورد استفاده قرار داد. این حفاظ ها را می توان برای درب ورودی تمام ساختمان ها مانند مسکونی، تجاری و اداری نصب نمود. افزایش امنیت و استفاده از تجهیزات متعدد می تواند راه حلی برای ایجاد آرامش خانواده و مراقبت از جان و مال شما باشد. آکاردئونی درب ضد سرقت یکی از تجهیزاتی است که نصب آن برای درب های ضد سرقت اصل با توجه به مقاومتی که دارند، ضروری نیست اما با خرید و نصب این محصولات می توانید آرامش خاطر بیشتری داشته باشید.