اینستاگرام سنادرب
این سایت متعلق به مجموعه سنا درب امن است.

خیابان آیت الله کاشانی. ابتدای ورودی جنت آباد جنوبی. پلاک۲۸ ساختمان الماس.

قیمت درب حیاط آهنی جدید و ارزان + مدلهای ساده و شیک


درب حیاط به عنوان یکی از اجزای مهم و اصلی در ورودی ساختمان ها می باشد. درب های حیاط می توانند بر روی نمای بیرونی ساختمان ها و ویلاها تأثیرگذار باشند، به همین خاطر هنگام انتخاب درب باید دقت کافی را داشته باشید. در حیاط هم در زیبایی ظاهری ساختمان مانند درب های فرفورژه تأثیر داشته، و هم امنیت ساختمان را برقرار می‌ کند. درب حیاط یکی از انواع درب ورودی ساختمان است.

درب‌ فلزی حیاط می تواند برای پارکینگ، حیاط ساختمان‌ ها و حتی به عنوان درب ویلایی در طرح های متنوع ساخته شود. درب ویلایی آهنی قابلیت رنگ‌ آمیزی با رنگ های مختلفی از قبیل رنگ طلایی، سفید، مشکی را دارد. انتخاب درست رنگ بندی برای درب می تواند به شیک تر شدن نمای بیرونی ساختمان شما کمک کند. از دلایلی که باعث شده، که درب ورودی فلزی حیاط به عنوان یکی از شیک ترین و ساده ترین دَرها باشد، می توان به این موارد اشاره نمود:

 • افزایش امنیت ساختمان ها و ویلا
 • امکان استفاده از رنگ های متنوع
 • قابلیت ساخت در ابعاد و اندازه های مختلف (با توجه به سفارش مشتریان)
 • طراحی و تولید در طرح های گوناگون
 • در شرایط آب و هوایی نامطلوب و نامناسب مقامت بالایی دارد.

درب ورودی ساختمان دارای مدلهای بسیار متنوع است که برای کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

درب حیاط آهنی

درب حیاط آهنی ساده و شیک با توجه به مدل ساختمان و ویلای شما در ابعاد و اندازه های مختلف به صورت تک لنگه، دولنگه و سه لنگه طراحی و تولید می شوند. درب ورودی ویلایی و درب پارکینگ به عنوان اولین قسمتی می باشد، که شما هنگام ورود به ساختمان ها با آن رو به رو می شوید، به همین خاطر باید هنگام انتخاب درب حیاط ارزان قیمت دقت لازم را داشته باشید.

خرید درب حیاط آهنی جدید می تواند جلوه لوکس و مدرن را به ساختمان و ویلای شما بدهد. اهمیت دروازه ماشین رو هر ساختمان در معماری و ساختمان سازی امری غیر قابل انکار می باشد.

قیمت درب حیاط

درب حیاط ساده و شیک

درب حیاط فرفوژه

درب حیاط ساده آهنی

درب سه لنگه حیاط

درب های سه لنگه معمولا برای درب ورودی با ابعاد بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند. نحوه ی باز شدن این درب ها می تواند به 2 صورت باشد.

 1. یک لنگه جدا و دو لنگه متصل به یکدیگر به دو جهت حرکت کنند.
 2. اتصال سه لنگه با یکدیگر و جمع شدن هر سه لنگه در یک طرف ورودی ساختمان می باشد.

درب سه لنگه می تواند برقی باشد، و هم چنین می تواند با نصب موتور به صورت ریموتی باز و بسته شود، و یا به صورت دستی باز و بسته شود.

درب حیاط ساده و شیک

درب حیاط ساده در ابعاد استاندارد در نظر گرفته شده توسط طراحان مجموعه ی سنا درب امن به صورت تک لنگه، دو لنگه و یک و نیم لنگه و ریلی طراحی و تولید می شوند. درب حیاط نفررو گزینه ی مناسبی برای ساختمان هایی می باشد، که در بخش جنوبی قرار دارند، و فقط برای رفت و آمد افراد مورد استفاده قرار می گیرد. ارتفاع درب حیاط ساده تک لنگه معمولاً بین 210 تا 250 سانتی متر می باشد، و عرض آن معمولاً بین 80 تا 120 سانتی متر می‌‌ باشد.

از درب حیاط ساده و ارزان یک و نیم لنگه می توانید به عنوان درب انواع ورودی های تجاری، اداری، مسکونی، درب ورودی تالار، درب ورودی ساختمان از سمت حیاط و... استفاده کنید. ارتفاع این درب ها مانند درب‌ های تک لنگه و عرض این درب‌ ها بین 130 تا 180 سانتی متر می‌ باشد. 

از درب حیاط دولنگه فلزی می توانید به عنوان درب لابی، درب ورودی سالن‌ های کنفرانس و سالن‌ های اداری و درب باغ و درب ویلا و درب پارکینگ ماشین استفاده کنید. ارتفاع این درب ها بین 220 تا 400 سانتی متر و عرض آن ها معمولاً بین 250 تا 350 سانتی متر می باشد.

نکته ی مهمی دیگری که در مورد این درب ها وجود دارد، موضوع رنگ آمیزی و کیفیت نوع رنگ استفاده شده در تولید آن ها می باشد. قبلاً برای رنگ آمیزی از رنگ های روغنی استفاده می کردند، که این رنگ ها برای درب حیاط به هیچ عنوان مناسب نمی باشد، و به خاطر کیفیت پایین و دوام کم رنگ روغنی در فضای باز عمر مفید رنگ درب حیاط کوتاه می باشد، و هر ساله درب حیاط احتیاج به رنگ آمیزی مجدد دارد.

برای اطلاع از قیمت درب حیاط ساده و شیک با همکاران ما در فروشگاه سنا درب امن تماس بگیرید.

درب برقی حیاط

درب برقی حیاط در مدل و ابعاد مختلف طراحی و تولید می شوند، تا شما بتوانید بدون هیچ گونه سختی در ساختمان های مسکونی خود در رفت و آمد باشید. از این درب های می توانید در مکان های مختلفی اعم از اماکن عمومی، هتل‌ ها و بیمارستان‌ ها، مراکز تجاری و… استفاده کنید.

انواع درب برقی حیاط 

 • درب اتوماتیک لولایی (جک)
 • درب اتوماتیک کرکره 
 • درب اتوماتیک کشویی (جک ریلی)
 • درب اتوماتیک زیر سقفی (درب سکشنال)

در ادامه به معرفی انواع درب برقی خواهیم پرداخت.

ساخت درب حیاط جدید

درب ویلایی و حیاطی

درب کرکره برقی حیاط

کرکره‌ ها که به عنوان یکی از اعضای درب های اتوماتیکی محسوب می شوند. استفاده ی اصلی کرکره برای درب مغازه‌ ها می‌ باشد، و نیازی به عرض بیشتر همانند درب ریلی، نیازی به فضای بازشو رو به رویی همچون درب بازویی و نیازی به سقف کامل و پوشیده همچون درب سکشنال ندارد. 

درب برقی حیاط کشویی

درب‌ های برقی حیاط به صورت نفررو می باشند، و عملکرد اتوماتیک این درب‌ ها از نظر فنی در بسیاری از اماکن پر رفت و آمد و شلوغ که تردد در آن‌ ها زیاد است، سبب تکریم ارباب رجوع می‌ شود، و حس خوش آیندی در مشتریان به وجود می‌ آورد. درب حیاط ماشین رو به خاطر استفاده از فریم‌ های استیل، آلومینیومی و شیشه زیبا به دکوراتور‌های درب‌ های حیاط و طراحان این توانایی را می‌ دهد، تا بتوانند از انواع و مدل‌ های گوناگون در اماکن عمومی، هتل‌ ها، بیمارستان‌ ها، ساختمان‌ های اداری و مسکونی، فروشگاه‌ ها و... استفاده کنند.

درب‌ های اتوماتیک برقی

از ویژگی های منحصر به فرد این درب ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • کنترل رفت و آمد افراد
 • سازگار با هر نوع دکوراسیون
 • کاهش مصرف انرژی
 • حداقل ایجاد صدا
 • اصطحلاک پایین

درب‌ های اتوماتیک با توجه به حسگر‌های گوناگون و وجود چشمی‌ در بالای دَر سبب باز و بسته شدن آن می‌ شوند. این درب ها گزینه ی بسیار مناسبی برای مکان هایی می باشد، که میزان تردد در آن زیاد است. چشمی درب برقی حیاط برای کنترل تردد افراد و مشخص کردن موقعیت باز یا بسته بودن درب و اطمینان از نبودن شخص یا وسیله نقلیه زمان بسته شدن درب استفاده می‌ شود.

درب برقی و اتوماتیک حیاط

درب های برقی از لحاظ نوع مکانیسم طراحی در انواع مختلفی طراحی می شود، که عبارتند از:

 • اتوماتیک کشویی (درب ریلی)
 • درب اتوماتیک تلسکوپی 
 • درب اتوماتیک منحنی (قوسی) 
 • درب اتوماتیک لولایی 
 • طرفه و درب اتوماتیک زاویه دار
 • درب اتوماتیک دوار 
 • درب حیاط فرفوژه با نرده


درب فرفورژه حیاط به عنوان یکی زیباترین درب ها طرح دار برای ورودی ساختمان ها می باشد. درب خانه فرفورژه از لحاظ نوع طراحی در دسته درب های سنتی و کلاسیک قرار می گیرند. کیفیت بالا و مقاومت بالای این درب ها یکی از بارزترین مزایای درب فرفورژه محسوب می شود. درب پارکینگ ساختمان یکی از نمونه های این درب ها می باشد، که علاوه بر داشتن ظاهری شیک توانسته  نیازهای مشتریان خود را برطرف کند.

انواع درب فرفورژه

 • درب فرفورژه تک لنگه 
 • درب فرفورژه دو لنگه 
 • درب فرفورژه سه لنگه
 • درب 4 لنگه فرفورژه
 • درب فرفورژه ریلی 
 • درب ویلایی فرفوژه

رنگ به کار گرفته شده، برای رنگ آمیزی درب نفر رو فرفورژه سنتی می باشد. درهای فرفورژه را می توان با طیف گسترده ای از رنگ ها طراحی کرد، تا به منزل شما جلوه ای زیبا بدهند. هنگام انتخاب درب فرفورژه رنگی، باید از کیفیت خوب و ماندگاری رنگ آن اطمینان حاصل کنید. رنگ محافظ برای اطمینان از طول عمر درب انتخابی و راه های سرویس آن ضروری است.

درب های فرفورژه معمولاً با فولاد 14 یا 12 گیج با ضخامت حدود 2 اینچ ساخته می شوند. استفاده از این فولاد در تولید درب ها علاوه بر این که مقاومت آن را بیشتر می کند، بلکه باعث افزایش امنیت خواهد شد. درهای فرفورژه از منزل شما در برابر سارقان محافظت می کند. هرچقدر کتیبه یا مواد بیشتری روی واحد خود داشته باشید، ایمن ‌تر خواهد بود.

به منظور سفارش خرید انواع درب حیاط و اطلاع از قیمت ها با سنا درب امن تماس بگیرید.

سوالات متداول

 • درب حیاط ساده و ارزان را از کجا بخریم؟

  برای خرید جدیدترین مدلهای درب حیاط می توانید با فروشگاه سنا درب امن تماس بگیرید. قیمت این محصولات در سنا درب امن ارزانتر از سایر فروشگاه ها می باشد.

 • قیمت درب حیاط آهنی جدید چقدر است؟

  دربهای ورودی حیاط دارای مدلهای بسیار متنوعی هستند. اگر قصد دارید درب حیاط باکیفیت و مقاومت مناسب را خریداری نمایید، باید حداقل بودجه شما بالای 8,000,000 تومان باشد.

 • درب ورودی حیاط در چه جنس هایی تولید می شوند؟

  دربهای حیاط در مدلهای مختلف چوبی، فلزی، فرفورژه و ... در بازار موجود می باشد.