اینستاگرام سنادرب

خیابان آیت الله کاشانی. ابتدای ورودی جنت آباد جنوبی. پلاک۲۸ ساختمان الماس.

تعویض درب قدیمی ورودی ساختمان با درب ضد سرقت

تعویض درب چوبی قدیمی با درب ضد سرقت,تعویض درب ضد سرقت ,تعویض درب چوبی با درب ضد سرقت,تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت

تعویض درب قدیمی ورودی ساختمان با درب ضد سرقت

 • 1398/5/2
 • 8646 نفر
برای امنیت و راحتی بیشتر بهتر است که تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت ا انجام دهید و درب جدید ضد سرقت را جایگزین درب قدیمی ورودی ساختمان کنید که ما در این مقاله آموزش داده ایم که بدون تخریب و بدون هزینه ای این کار را انجام دهید.

یکی از سوالاتی که در ذهن خریداران وجود دارد این است که آیا میتوان درب ضد سرقت را جایگزین درب های معمولی کرد؟

جواب این سوال مثبت است و شما عزیزان بعد از مطالعه این مطلب میتوانید بدون تخریب یا هزینه های اضافی تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت را انجام دهید و امنیت را برای خانه و خانواده به ارمغان آورید. تعویض درب ضد سرقت ممکن است در اثر خرابی درب، تعویض دکوراسیون ساختمان و یا جایگزین نمودن محصولی امن تر انجام شود. شما می توانید از بین محصولات سنا درب امن، محصول مورد نظر را خریداری و امر نصب و تعویض درب ضد سرقت را به همکاران ما بسپارید.

 

ابعاد درب های ضد سرقت موجود در بازار

نوع درب ضدسرقت

ابعاد استاندارد (سانتیمتر) ابعاد متفرقه (سانتیمتر)

درب ضدسرقت ساخت ایران

۲۱۰×۱۰۵

۲۲۰×۱۱۰

درب ضدسرقت ساخت ترکیه

۲۲۰×۱۱۵

۲۲۰×۱۱۰

درب ضدسرقت ساخت چین ۲۱۰×۱۰۵

۲۰۵×۱۰۵

 

تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت

انواع درب ضد سرقت موجود در بازار به 3 دسته ترک و ایرانی و چینی تقسیم میشوندکه ابعاد و اندازه های آنها با یکدیگر متفاوت است و برای تعویض درب قدیمی ورودی ساختمان با درب ضد سرقت باید به این مورد توجه کرد.

مثلا درب های ترک دارای ابعاد ۱۱۰ تا 115 در 205 تا 215 و درب های چینی هم ۲۱۰ در ۱۰۵ سانتی‌ متر هستند و درب های ایرانی هم طبق سفارش و استاندارد چهارچوب های ایرانی ساخته و عرضه میشوند.

درب های ضد سرقت نسبت به درب های معمولی دارای زیبایی بیشتر، دوام و مقاومت بالاتر و همچنین امنیت بیشتر هستند و به همین علت است که افراد و خانواده های زیادی امروزه تصمیم به نصب درب ضد سرقت گرفته اند.

هنگام تعویض و جایگزین کردن درب درب های ضد سرقت بجای درب های قدیمی ساختمان، باید به نصب و نصاب توجه زیادی داشته باشید، زیرا ممکن است اطراف چارچوب، چه از داخل و چه از خارج، دچار خرابی و آسیب دیدگی های جزئی شود که راه حل آن استفاده از روکوب و توکوب است.

روکوب ها و توکوب ها به منظور پوشش خرابی هایی از قبیل لب پر شدن سنگ ها، کنده شدن کاغذ دیواری و مواردی از این قبیل هستند.

نکته مهم دیگر در این زمینه هم این است که ابعاد داخل به داخل چارچوب باید از برجسته ترین قسمت چارچوب از یک سمت (ارتفاع و عرض) تا برجسته ترین قسمت چارچوب از سمت دیگر گرفته شود به بیان دیگر فضای مفید دهانه ی چارچوب که یک شیء می تواند از آن عبور کند چقدر است( عرض و ارتفاع).

 

جایگزین کردن درب ضد سرقت با درب چوبی قدیمی

تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت

همانطور که میدانید درب های قدیمی و معمولی نسبت به درب های ضد سرقت جدید دارای مشکلات و معایب زیادی هستند و امنیت کمتری دارند و به همین علت اغلب مردم درب های قدیمی را کنار گذشاته و درب های ضد سرقت را جایگزین درب های قدیمی میکنند.

برخی از تفاوت ها بین درب قدیمی و درب ضد سرقت موارد زیر هستند :

 • قفل درب های قدیمی به راحتی باز میشود اما معمولا درب های ضد سرقت دارای قفل دیجیتالل هستند.
 • درب های ضد سرقت عایق صدا و رطوبت و گرد و غبار هستند اما درب های قدیمی نه.
 • لولای درب های قدیمی قابل شکستن هستند اما لولای درب های جدید پنهان هستند.

برای جایگزین کردن و نصب درب 2 نکته وجود دارد که یکی از آنها توجه به ابعاد و اندازه درب است که بسیار مهم است، مورد بعدی هم نصب درب ضد سرقت است که باید توسط فردی متخصص و کاربلد و به صورت استاندارد انجام شود تا بعد ها مشکلی ایجاد نشود، همچنین اگر میخواهید امنیت را به حداکثر برسانید هم میتوانید قفل دیجیتال درب ضد سرقت هم خریداری کنید تا نصاب این کار را نیز برایتان انجام دهد.

 

تعویض درب ضد سرقت به جای درب ورودی ساختمان و آپارتمان

برای این کار اگر فضای داخلچارچوب از فضای مورد نیاز بیشتر باشدف میتوان با جوش دادن قوطی، آنرا به اندازه دلخواه تغییر داد و درب جدید را نصب کرد حالا اگر ابعاد کوچکتر از اندازه مورد نظر باشد باید توجه گنید که ابعاد مورد نیاز با ابعاد موجود اختلافی کمتر از 3 سانت داشته باشد که در این حالت قسمت قابلمه ای چارچوب بدون آسیب رساندن به دیوار های اطراف طبق اندازه مورد نیاز بریده میشود و درب ضد سرقت بر روی آن جوش داده میشود و در غیر این صورت نصاب باید انمدازه چارچوب را تغییر دهد.

نصاب با روشی درب را روی چارجوب نصب میکند اما موردی که وجود دارد این است که چارچوب قدیمی از داخل و بیرون قابل دیدن است که برای رفع این عیب میتوانید دور تا دور درب ضد سرقت را با چوب ،MDF و یا پروفیل با رنگ متناسب با درب پوشش

اولین نکته این است که مشتریان باید بدانند ابعاد درب ضد سرقت مورد نظرشان باید بصورت سفارشی ساخته شود تا تخریب در هنگام بازسازی و تعویض درب وچهارچوب قدیمی با درب ضد سرقت جدید وجود نداشته باشد.

اولین اقدام برای تعویض درب ضد سرقت یافتن فروشگاه معتبر برای خرید محصولات امن و باکیفیت است. سنا درب امن از جمله فروشگاه هایی است که محصولات با کیفیت خود را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهد. برای خرید اینترنتی و یا حضوری با ما تماس بگیرید.

 

مزایا تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت

جایگزین کردن درب ضد سرقت بجای درب قدیمی

 • عدم کندن چارچوب قدیمی
 • مقاومت بسیار بالا
 • ابعاد سفارشی توسط مشتری
 • روکش متناسب با سفارش مشتري
 • اسکلت و چهار چوب فولادي
 • ورقه هاي فولادي پوشش دهنده سراسری

 

تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت بدون تخریب

افراد زیادی هستند که تمایل به خرید درب ضد سرقت و جایگزین کردن آن با درب های چوبی قدیمی دارند اما به دلیل هزینه های بازسازی و تخریب و بنایی ممکن است پشیمان یا دودل شوند، اما نکته مهم ان است که این کار بدون هیچ تخریب و بنایی و هزینه اضافی انجام میشود و امنیت را به شما هدیه میدهد.

برای تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت نیازی به کندن چارچوب فلزی قدیمی نیست مگر در موارد خاص که عرض درب کم است.البته اگر هم عرض کم باشد چارچوب قدیمی به صورت کامل و یک تکه جدا میشود و نیازی به تخریب نیست.

اگر میخواهید بدون تخریب و بنایی این کار را انجام دهید باید به سراغ سفارش ساخت درب ضد سرقت در ابعاد سفارشی بروید تا هنگام تعویض و نصب به مشکلی بر نخورید.

نکته مورد توجه هم این است که  در مواردی که عرض درب موجود کم باشد، چهارچوب قدیمی بصورت یک تیکه با فرز جدا می شود و تخریبی انجام نمی شود.

برای درخواست چنین خدماتی با شرکت سنا درب امن تماس بگیرید.

 

آموزش تعویض و نصب درب ضد سرقت با درب قدیمی

مرحله اول: جهت تعویض در قدیمی با درب ضد سرقت، در ابتدا نصاب درب ضد سرقت به خانه، شرکت، اداره یا هر جایی که مدنظر شماست، مراجعه خواهد کرد؛ سپس چهارچوب موجود درب ورودی را اندازه‌گیری خواهد نمود.

مرحبه دوم: در صورتی که چهارچوب در، طبق تشخیص نصاب به صورتی باشد که امکان نصب درب ضد سرقت بر روی آن وجود دارد، این کار طی 3 الی 4 ساعت به سادگی انجام خواهد شد. در این روش، چهارچوب قبلی درب دست‌نخورده و بدون فرزکاری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مرحله سوم: در صورت لزوم بر روی چهارچوب، قوطی آهنی جوش داده می‌شود و یا قسمت قابلمه‌ای چهارچوب قدیمی بریده می‌شود.

مرحله چهارم: بر روی چهارچوب، گچکاری انجام می‌شود.

مرحله پنجم: نصب درب ضد سرقت بر روی چهارچوب انجام می‌شود.

مرحله ششم: برای این که ظاهر چهارچوب قدیمی، زیبایی درب را تحت تأثیر قرار ندهد، بر روی آن روکوب‌هایی از جنس چوب یا فلز نصب می‌شود. بدین صورت چهارچوب قدیمی دیده نخواهد شد.

 

مراحل جایگزین کردن درب ضد سرقت با درب قدیمی ساختمان

 1. ساخت و نصب چهارچوب درب ضد سرقت
 2. نصب قفل و دستگیره درب ضد سرقت
 3. اندازه‌گیری و علامت زدن برای نصب لولا
 4. نصب لولا
 5. نصب درب ضد سرقت: نصب در به دو صورت رول بولت و یا جوش صورت می‌گیرد.

 

هزینه نصب و تعویض درب ضد سرقت منزل

نصب و تعویض درب ضد سرقت

برای تعویض درب ضد سرقت لازم به پرداخت هزینه های سنگین و اضافی نیست.

اگر خودتان بتوانید این کار را به صورت تخصصی و درست انجام دهید که هیچ هزینه ای ندارد اما بهتر است با پرداخت کمی هزینه بابت اجرت نصب درب ضد سرقت، این کار را به نصاب با تجربه شرکت ما بسپارید تا خیالتان بابت هرچیزی راحت باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر، آگاهی از دستمزد نصاب یا درخواست اعزام نصاب با ما تماس بگیرید.

 

نکات مهم در مورد تعویض و نصب درب

1 ساخت درب‌ ضد سرقت با ابعاد سفارشی امکان تعویض بدون تخریب
2 چهارچوب در معمولی بزرگ‌تر از ابعاد درب‌ ضد سرقت امکان تعویض بدون تخریب
3 چهارچوب در معمولی کوچک‌تر از ابعاد درب‌ ضد سرقت (ماکزیمم 3 سانتی‌متر) امکان تعویض بدون تخریب
4 چهارچوب در معمولی کوچک‌تر از ابعاد درب‌ ضد سرقت (بیش از 3 سانتی‌متر) عدم امکان تعویض بدون تخریب

 

برای مشاهده لیست قیمت درب های ضد سرقت اینجا کلیک کنید