اینستاگرام سنادرب

خیابان آیت الله کاشانی. ابتدای ورودی جنت آباد جنوبی. پلاک۲۸ ساختمان الماس.

تعویض درب ضد سرقت، تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت

تعویض درب چوبی قدیمی با درب ضد سرقت,تعویض درب ضد سرقت ,تعویض درب چوبی با درب ضد سرقت

تعویض درب ضد سرقت، تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت

  • 1398/5/2
  • 5205 نفر
معمولا مراحل نصب برای یک عدد درب ضد سرقت در 3 الی 4 ساعت انجام می شود. دراین شیوه به دلیل عدم کندن چهارچوب فلزی قدیمی و عدم فرزکاری مشتریان رضایت بیشتری دارند. در عین تعویض درب قدیمی با تعویض درب ضد سرقت زیبایی را نیز با خود به ارمغان می آورند. به منظور پوشش و عدم دید چهارچوب قدیمی  از هر دو طرف روکوب های چوبی بر روب چهارچوب های  فلزی نصب می شود و چهارچوب قدیمی کاملا از دید خارج شود. مصالح ریزی با ملات در پشت چهارچوب جدید حتما باید برای مقاومت درب و چهارچوب انجام شود تا برابر دیلم اندازی افزایش پیدا کند. 

تعویض درب های ورودی معمولی با درب های ضد سرقت یکی از مناسب ترین راه کارها برای ایجاد امنیت بیشتر برای منازل می باشد. اولین اقدام برای تعویض درب ضد سرقت یافتن فروشگاه معتبر برای خرید محصولات امن و باکیفیت است. سنا درب امن از جمله فروشگاه هایی است که محصولات با کیفیت خود را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهد. برای خرید اینترنتی و یا حضوری با ما تماس بگیرید.

تعویض درب چوبی قدیمی با درب ضد سرقت

شاید برای شما هم این موضوع پیش آمده باشد که چگونه بدون هزینه  های سرسام آور بازسازی منزل و  درب ورودی ساختمان را با درب ضد سرقت جایگزین کنیم ! قطعا برای شما سوال هایی پیش می آید ! ما به شما کمک میکنیم که این مسائل را برای خودتان حل کنید. اول از همه باید بدانیم چگونه قیمت درب ضد سرقت را بتوانیم با کیفیت ارائه شده توسط فروشنده مقایسه کنیم. آیا میزان بودجه ای که برای خرید ضد سرقت کنار گزاشتیم نیاز ما را بر آورده می کند؟ با توجه به ابعاد و اندازه های درب های ضد سرقت و ساختار آنها می توان گفت که آیا می توان بدون تخریب واحد آپارتمان درب ضد سرقت را بر روی چارچوب قدیمی نصب کرد یا نیاز به چها چوب جدیدی داریم . نصب درب ضد سرقت چگونه انجام می شود و آیا نیازی به تخریب بسیار زیاد واحد آپارتمانمان دارد، آیا نصاب میتواند درب را به بهترین شکل ممکن برای ما نصب کند! این قبیل سوالاتی است که برای مشتریان در هنگام انتخاب درب ضد سرقت و جایگزین کردن آن با درب های چوبی قدیمی به وجود می آید.

روش تعویض درب چوبی قدیمی با درب ضد سرقت 


در ابتدا کار، باید سرپرست نصاب شرکت به پروژه فرستاده شود و اندازه گیری های مورد نیاز بر مبنای داخل به داخل چهارچوب فلزی قدیمی که دارند انجام می شود ، چهارچوب فلزی درب ضد سرقت با چهارچوب فلزی قبلی جوش داده خواهد شد.
معمولا مراحل نصب برای یک عدد درب ضد سرقت در 3 الی 4 ساعت انجام می شود. دراین شیوه به دلیل عدم کندن چهارچوب فلزی قدیمی و عدم فرزکاری مشتریان رضایت بیشتری دارند. در عین تعویض درب قدیمی با تعویض درب ضد سرقت زیبایی را نیز با خود به ارمغان می آورند. به منظور پوشش و عدم دید چهارچوب قدیمی  از هر دو طرف روکوب های چوبی بر روب چهارچوب های  فلزی نصب می شود و چهارچوب قدیمی کاملا از دید خارج شود.
مصالح ریزی با ملات در پشت چهارچوب جدید حتما باید برای مقاومت درب و چهارچوب انجام شود تا برابر دیلم اندازی افزایش پیدا کند. 

برای آشنایی با بورس درب ضد سرقت مقاله مرتبط را مطالعه بفرمایید.


مقایسه ابعاد درب های چوبی قدیمی با درب ضد سرقت جدید 

اولین نکته این است که مشتریان باید بدانند ابعاد درب ضد سرقت مورد نظرشان باید بصورت سفارشی ساخته شود تا تخریب در هنگام بازسازی و تعویض درب وچهارچوب قدیمی با درب ضد سرقت جدید وجود نداشته باشد. در بحث مهم تعویض درب های چوبی قدیمی با درب های ضد سرقت جدید بیشترین درب های ضد سرقت یا به عبارتی دیگر درب های پیش ساخته ی ایمنی موجود در بازار از نظر نوع و تنوع ساختار، طرح بندی و ... به  3 گروه درب های ضد سرقت ترک و درهای ضد سرقت چینی و درب های ضد سرقت ایرانی  تقسیم می شوند و گروهی از درب های ضد سرقت ترک مونتاژ و یا تولید ایران هستند ، از نظر ابعادی نیز به صورت های زیر تقسیم بندی می شوند.

تعویض درب ضد سرقت

اندازه های استاندار برای درب ضد سرقت چینی و ترک و ایرانی 

درب ضد سرقت ساخت چین =  210*105 سانتی متر 

درب ضد سرقت ترک = 210*115 سانتی متر 

درب ضد سرقت ساخت ایران = 210*105 سانتی متر   210*110 سانتی متر

 

بیشتر درب های ضد سرقت ساخت ترک و چین و ایرانی ،  چه وارداتی باشد ،  چه تولید داخلی در ابعاد استانداردی که در بالا مشاهده میکنید ، ارائه می شوند. با توجه به ابعاد استاندارد ، درب های ضد سرقت چینی فضای لازم و کافی را برای نصب درب از داخل به داخل چارچوب باید حداقل به میزان نیم سانتی متری فضای بیشتری داشته باشند . در شرایطی که این فضا موجود باشد به راحتی و بدون هیچ تغییری درب روی چارچوب چوبی قدیمی آن به راحتی نصب خواهد شد. 

ابعاد و اندازه درب

ابعاد و اندازه ی تو به توی چارچوب ، حتما باید از برجسته ترین بخش چارچوب از یک طرف ارتفاع و عرض تا برجسته ترین بخش چارچوب از طرف دیگر اندازه گیری شود و به عبارت دیگر ، فضای مفید دهانه ی چارچوب برای عبور چقدر می باشد و برای درب های ضد سرقت چینی در هر ابعادی که نیاز داشته باشیم باید فضای لازم را  برای نصب حدودا نیم تا یک سانتی متر از ابعاد درب ضد سرقت بیشتر بگیریم.

اگر فضای داخلی چهارچوب از فضای مورد نظرمان بیشتر باشد، می توان با جوش دادن  آن ها را به اندازه دلخواه تغییر دهیم و درب ضد سرقت جدیدی را بر روی آن نصب کنیم، اما اگر ابعاد آن کوچک تر از اندازه ی مورد نظرمان باشد دو حالت نیز پیش خواهد آمد که ابعاد مورد نیاز با ابعاد موجودمان اختلافی کمتر از سه سانتی متر دارد و در این حالت قسمتی از چارچوب با فرز استیل بر ، بدون آسیب رساندن به دیواره های اطراف درب بریده خواهد شد، سایز داخلی چارچوب به اندازه دلخواه خواهد رسید و پس از این مرحله درب ضد سرقت روی چارچوب جوش داده خواهد شد. لازم به ذکر است در تمامی حالات فوق بخشی یا کل چارچوب قدیمی از بیرون و داخل قابل دیدن خواهد بود که می توان دور تا دور درب ضد سرقت را با چوب یا  ام دی اف  یا پروفیل با رنگ متناسب با درب پوشش داد . پس از پوشش چارچوب قدیمی با موارد گفته شده داخل چارچوب درب ضد سرقت را با فوم تزریق کنیم تا تمامی منافذ موجود را پوشانده و از تبادل حرارت و صوت جلوگیری شود.

 

نحوه تعویض درب ضد سرقت

در ابتدا سرپرست نصاب شرکت به پروژه فرستاده می شود و اندازه گیری بر مبنای داخل به داخل چهارچوب فلزی قدیمی انجام می شود. در این صورت چهارچوب فلزی درب ضد سرقت با چهارچوب فلزی قبلی جوش داده می شود.

مصالح ریزی با ملات در پشت چهارچوب جدید حتما باید انجام شود تا مقاومت درب و چهارچوب در برابر دیلم اندازی افزایش پیدا کند. به منظور پوشش و عدم دید چهارچوب قدیمی، از هر دو طرف روکوب های چوبی بر روب چهارچوب های  فلزی نصب می شود تا چهارچوب قدیمی کاملا از دید خارج شود.

معمولا مراحل نصب برای یک عدد درب ضد سرقت در 3 الی 4 ساعت انجام می شود. دراین شیوه به دلیل عدم کندن چهارچوب فلزی قدیمی و عدم فرزکاری مشتریان رضایت بیشتری دارند. در عین تعویض درب قدیمی با تعویض درب ضد سرقت زیبایی را نیز با خود به ارمغان می آورند.

برای مشاهده لیست قیمت درب های ضد سرقت اینجا کلیک کنید