اینستاگرام سنادرب

خیابان آیت الله کاشانی. ابتدای ورودی جنت آباد جنوبی. پلاک۲۸ ساختمان الماس.

قیمت چهار چوب درب سرویس + چهار چوب ضد آب

چهار چوب درب سرویس,چهارچوب ضد آب

قیمت چهار چوب درب سرویس + چهار چوب ضد آب

  • 1401/10/28
  • 6779 نفر
برای درب هایی که به عنوان درب سرویس نصب و مورد استفاده قرار می‌گیرند، علاوه بر دربها که باید ضد آب باشند مهم است که چهارچوب درب نیز ضد آب و مقاوم در برابر پوسیدگی باشد. برای این منظور محصولاتی تولید و به بازار عرضه شده است.

درب سرویس بهداشتی به دلیل استفاده در محیط مرطوب، باید از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد و همچنین ضد آب باشد. در صورتی که ضد آب نباشد، به سرعت و در بازه زمانی کوتاهی پوسیده میشود. در این صورت یا باید سر و صدای درب را تحمل کنید یا دوباره درب دیگری تهیه و جایگزین کنید. اما چهار چوب درب سرویس چگونه باید باشد؟ چه ویژگیهایی باید داشته باشد؟ در این مقاله میخواهیم درباره چهار چوب درب سرویس و چهار چوب ضد آب به شما عزیزان مطالبی ارائه دهیم.

چهار چوب درب سرویس

چهار چوب درب سرویس از مواد اولیه متفاوتی ساخته میشود. به دلیل این که باید ضد آب باشد و مقاومت لازم در برابر آب و بخار و رطوبت را داشته باشد. از بهترین انواع چهار چوب درب سرویس بهداشتی، میتوان به چهار چوب پی وی سی و چهار چوب پلی وود اشاره کرد. چهار چوب پلی وود نوعی چهار چوب ضد آب لوکس است که قابلیت بازیافت دارد و تنها روی دربهای پلی وود به کار میرود. این چهار چوب مقاومت بالا، استحکام بالا و کمترین میزان تغییر شکل دارد. به دلیل مدرن بودن این محصول، هنوز عده زیادی با آن آشنا نیستند. 

چهار چوب درب ضد آب

چهار چوب درب ضد آب بیشتر برای محیط های مرطوبی مانند دربهای شهرهای شمالی، درب حمام و درب سرویس بهداشتی به کار میرود و تاثیر زیادی بر کیفیت درب ضد آب دارد. در صورتی که از درب ضد آب و چهار چوب درب ضد آب استفاده نشود، در مدت کوتاهی درب پوسیده میشود و هنگام باز و بسته کردن آن دچار مشکل میشوید. علاوه بر آن نمای نازیبایی به فضای اتاق و خانه شما میدهد.

چهارچوب درب ضد آب سرویس بهداشتی

چهار چوب درب سرویس چه مشخصاتی دارند؟

  • چهار چوب درب سرویس ضد آب است.
  • مقاومت و استحکام بالای دارد.
  • معمولا از جنس درب استفاده شده است.
  • معمولا به رنگ سفید، طوسی یا کرم است و کمتر از رنگهای تیره در آن استفاده میشود. 

ابعاد چهار چوب درب سرویس چقدر است؟

چهار چوب درب سرویس معمولا میتواند عرض از 50 تا 350 و ارتفاع تا 220 سانتیمتر داشته باشد. برای تهیه چهار چوب درب سرویس میتوانید ابعاد درب دلخواه را به سنا درب امن سفارش دهید.

قیمت چهار چوب درب سرویس به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت چهار چوب درب سرویس به جنس، ابعاد، ویژگیها و کیفیت آن بستگی دارد. برای خرید چهار چوب درب سرویس با بهترین قیمت و کیفیت میتوانید با کارشناسان سنا درب امن درب ارتباط باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در سنا درب امن تماس بگیرید.

انواع چهار چوب درب 

چهارچوب ها بر اساس متریال مورد استفاده برای ساخت و نوع کاربر دارای انواع مختلفی هستند که می‌توان به این موارد اشاره نمود:

چهار چوب درب اتاق

برای درب اتاق معمولا از چهار چوب ام دی اف استفاده میکنند. پلی وود نیز یکی از جددیترین چهار چوب های درب اتاق است که امروزه طرفداران زیادی دارد. چهار چوب پلی وود مخصوص درب پلی وود است که از پی وی سی ساخته شده است. 

قیمت چهارچوب درب سرویس

چهار چوب فلزی

چهار چوب فلزی یکی از محبوبترین و پرکاربردترین چهار چوب هاست و بیشتر منازل از این چهار چوب ها استفاده میکنند. چهار چوب های فلزی در انواع فرانسوی، مکزیکی و کلاسیک تولید و به بازار عرضه میشوند. از چهار چوب های فلزی کلاسیک بیشتر در خانه های قدیمی استفاده شده است و امروزه کاربرد آنها تقریبا منسوخ شده. حتما نمونه هایی از این چهار چوب ها را در خانه های قدیمی مشاهده کرده اید.

چهار چوب پی وی سی

چهار چوب پی وی سی که عمدتا برای درب سرویس بهداشتی به کار میرود از ام دی اف ساخته میشود که روی آن روکشی از جنس pvc قرار میگیرد. با این کار مقاومت بالایی در برابر رطوبت موجود در سرویس بهداشتی پیدا میکند. چهار چوب پی وی سی برای درب حمام نیز کاربرد دارد. درب روکش پی وی سی از محصولات محبوب و ارزان قیمت بازار است.

چهار چوب چوبی

چهار چوب چوبی روی دربهای چوبی به کار میرود. به علت قیمت بالای چوب، معمولا این گونه دربها و چهار چوبها در خانه های لوکس و لاکچری استفاده میشود. برای تولید چهار چوب درب چوبی از چوب گردو یا چوب راش استفاده میشود که کیفیت بالا و ظاهری بسیار زیبا و شیک دارند.

چهار چوب درب ضد سرقت

چهار چوب درب ضد سرقت باید در برابر سرقت امنیت لازم را ایجاد کند. بنابراین از فولاد محکمی ساخته میشود تا در برابر ضربه و دیلم مقاومت لازم را داشته باشد. البته چهار چوب درب ضد سرقت چینی از آهن تهیه شده و به علت مقاومت و امنیت کمتر قیمت پایینتری دارد. برای خرید چهار چوب درب ضد سرقت بهتر است به سراغ مدلهای ایرانی یا ترک آنها بروید.

نصب چهار چوب درب سرویس

نصب انواع چهار چوب درب سرویس نیاز به نیروی کاهر و متخصص دارد و از دست افراد معمولی برنمی آید. بهتر است از جایی که این چهار چوب ها را تهیه میکنید بخواهید به نصب آنها بپردازند.

برای خرید و اطلاع از مشخصات و قیمت چهارچوب درب سرویس و چهارچوب ضد آب با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.